Lacetti mě nehcalo ve štychu - řídící jednotka

Chevrolet Lacetti (Daewoo Nubira 3)

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Lacetti mě nehcalo ve štychu - řídící jednotka

Příspěvek od PeS »

Tak jsem včera zůstal stát na dálnici. Auto škytlo a přestalo jet. Tak jsem ho odstavil, zavolal odtahovku, mám sice náhradní vozidlo, ale to je jen na 4 dny - pak nevím. když z toho jsou dva dny víkend, v pondělí teprve převezou auto do servisu, tak nevím, jak budu postupovat.
Představte si, že z ničeho nic jedete 140 km/h (tachometrově...) a najednou Vám chcípne motor. Už se ani nerozsvítila kotrolka na žhavení a nešlo nastartovat. Navíc ručička tachometru po zapnutí zapalopvání ukazuje neustále klesajívcí rychlost mezi 20 - 40 km/h :lol: a to přitom samozřejmě stojím... Ach jo. Nechal jsem tam všechny doklady.
1.
  • Nevíte nekdo z Vás, jak je to s Chevrolwet Euro Service a půjčením vozu? Jedná se o 4 dny nebo o 4 pracovní dny?
2.
  • Půjčené vozidlo jsem objednával přes Chevrolet Euro Service, ale vrátit ho chtějí někde úplně jinde - vůbec to tam neznám a netuším, jak se pak mám dostat do servisu Chevrioletu v Plzni. prosím Vás, když jsem objednával náhradní auto přes Chevrolet Euro Service, tak bych ho teoreticky měl vracet u Chevroletu při vyzvednutí opraveného vozu, ať se o to postará Chgevrolet, ne? prosím, pomozte mi s tím, já jsem z toho úplně tumpachovej :-(
Dík...
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Lacetti mě nehcalo ve štychu - řídící jednotka

Příspěvek od Krtek »

To je divný... Mně odtáhli rovnou do servisu kde mi dávali náhradní auto (rozhrkanou bazarovou Felácii). Auto sem měl půjčený po celou dobu opravy a vracel sem ho při vyzvednutí opravenýho Soptíka. Předpokládam že to máš taky ještě v záruce, ne ?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Lacetti mě nehcalo ve štychu - řídící jednotka

Příspěvek od PeS »

Krtek píše:To je divný... Mně odtáhli rovnou do servisu kde mi dávali náhradní auto (rozhrkanou bazarovou Felácii). Auto sem měl půjčený po celou dobu opravy a vracel sem ho při vyzvednutí opravenýho Soptíka. Předpokládam že to máš taky ještě v záruce, ne ?
Mám, oni by mne asi odtáhli do servisu - kdyby nebyla sobota večer :-( Ještě ted stojí auto někde u odtahový službu a auto mám kdoví odkud a musím ho v úterý večer vrátit - není to auto ze servisu. Jenže se mi nechce jet takovou dálku, abych se pak vracel vlakem bez auta...
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Lacetti mě nehcalo ve štychu - řídící jednotka

Příspěvek od Hanzy »

Jaj to s autem nepotesi ale s tim pujcenym autem bych je poslal nekam...vratim u nejblizsiho Chevroletu nejlip vymenou za opravene auto...ja bych zavolal zitra do sveho autosalonu a poptal se a nebo na hlavni zastoupeni Chevroletu jinak dat pravnikovi ja uz tak budu resit vse navic je mam co se tyce rady neustale na telefonu je to dobre za tech par penez platim si pravni ochranu DAS a nenecham si srat na hlavu ted mozna pokud se nedomluvim kvuli jedne reklamaci tak nechavam udelat znalecky posudek a davam pravnikum uz jen to rict hodne pomaha nebo si mysli ze vetsina lidi se na to vyprdne ale ja uz ne...volam svym pravnikum... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „Lacetti (Nubira 3)“