Chevrolet HHR

Chevrolet HHR – REBEL v rodině Chevrolet

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Odpovědět
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Chevrolet HHR

Příspěvek od chevyman »

Tak už ho máme....

CHEVROLET HHR LT 2.4 16V ECOTEC VVT 170PS

má to spoust "fíčurek" jako měření tlaku v pneu, stabilitrak, palubní počítač DIC......

a 4.4.2008 bych ho měl pořádně prubnout Náchod - Velké Meziříčí, jedu s ním na školení
zatím jso moje dojmy z prvních km : jedním slovem SUPER, jede to jak praštěný...

Obrázek Obrázek
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Má svý kouzlo...no vypadá úžasně....jen by mě zajímalo, jestli pochází od původního Daewa, tj. z Koreje, nebo z USA?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Chevyman: Koukal jsem na vaše stránky na popis auta...je to nádherná kára...mohl bys napsat co je v základní výbavě a nějakej ceník? A pak mě napadá ještě jedna věc...podle fotek tvoří dno kufru jen plast....je možnost třeba dokoupit nějakej kobereček, nebo je už v základu? Myskím, že ten plast by se docela rychle ošoupal a poškrábal...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chevyman »

Ivoš píše:Chevyman: Koukal jsem na vaše stránky na popis auta...je to nádherná kára...mohl bys napsat co je v základní výbavě a nějakej ceník? A pak mě napadá ještě jedna věc...podle fotek tvoří dno kufru jen plast....je možnost třeba dokoupit nějakej kobereček, nebo je už v základu? Myskím, že ten plast by se docela rychle ošoupal a poškrábal...
Ceník musím ještě dodělat brzy ho tam dám. V podstatě auto se sem přes Chevrolet Europe vozí v plný náloži doobjednat se dá jenom šíbr. Existuje pouze lepší verze a tou je sportovní varianta SS.

Jenom pár info:
čelní airbagy
podélné hlavové airbagy pro přední a zadní sedadla
el. posilovač řízení
klimatizace
ABS
Protiprokluz
Stabilitrak /ESP/
17" litá kola
palubní počítač - včetně ukazatele životnosti oleje, stav pneu, nastavování auta, spotřeby a dalších věciček
el. sedadlo
výhřívaná přední sedadla
kožená sedadla
el. okna + zrcátka
autorádio GM s CD/MP3 + audiosystém PIONEER včetně subwoferu
nějakej patentovanej alarm GM
má to nějaký patentovaný odhlučnění GM a fakt je to znát
prostě všechno co to má mít
vzadu zatmavený okna

prostě všechno co to má mít...

vzadu v kufru je přes ten plast krásnej čalouněnej kobereček, ten plast dělá dvojitý dno pod ním je ještě velkej prostor oddělenej mezipodlážko a pod tím rezerva. A co je nejlepší kdybys chtěl zvětšit už tak velkej kufr, můžeš ten plast vyhodit, a je kufr hlubší. Ale zase není v rovině.

Ten plast se dá dát ještě taky vejš a můžeš to mít jako plato nebo spíš jako stoleček pro piknik si myslím že byl záměr konstruktéra.

Je to fakt prďácký auto.

cena je 671 000 Kč do leasingu 571 000 Kč vč. DPH

Vyrobeno ve výrobním závodě GM MEXIKO a je to na platformě DELTA takže něco jako nová ASTRA. Prodávat to mohou jenom vybraní dealeři - nebo spíš ti co na to mají. Jenom ta diagnostika co se na to musela objednat je dobrá darda..... atd. Ještě, že máme takový ceny a prodáváme tolik aut a dělám od rána do noci, ale pak si můžu pohrát s takovýmhle krasavcem. Ten design je úžasnej čím dýl to auto naživo sleduješ tím víc se do toho zamilováváš....

Dalším co by se mělo vozit bude to nový CAMARO z Kanady, ale to až se bude vyrábět.

No a další společný model pro oba trhy po AVEU co si vrabci štěbetají po střechách bude nový Lacetti, který v US nahradí CHEVY COBALT.

Když tak se ještě ptejte....
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chevyman »

Vladek72 píše:Tak tenhle mazlík se vyhřívá na ploše mého monitoru :D Když jsem jel kolem autosalonu Dědek, tak jsem málem vypad´za auta. Ve čtvrtek ho měli vystaveného venku no a koukám, že ty fotečky jsou pořízeny právě tam. Na mobile.de jsou kousky k objednání přímo z USA.
Prostě musíme ukázat - co je přeci CHEVROLET za značku.... co je vlastně zač....
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Takováhle kára za 671 000????? V porovnání s konkurencí je to za hubičku...rozměry se mi moc líbí, kufr, kterej má min 638 l je parádní....bude mít v základu hagusy? Co se týká výšky, tak to je něco jako např. Chrysler PT Cruiser? Já jsem fascinovanej.....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chevyman »

Ivoš píše:Takováhle kára za 671 000????? V porovnání s konkurencí je to za hubičku...rozměry se mi moc líbí, kufr, kterej má min 638 l je parádní....bude mít v základu hagusy? Co se týká výšky, tak to je něco jako např. Chrysler PT Cruiser? Já jsem fascinovanej.....
Tak hagusy jsem nepovažoval za to, že bych se musel zmiňovat :lol: to beru jako samozřejmost a oproti těm z druhý polokoule jsou na okrajích pochromovaný a uprostřed pěkně oplastovaný. A myslím, že na ně budě nějakej specoš nosič, ještě jsem ale něměl čas se po něm pídit.

Nebo i proti těm co najdeš třeba na škodovkách.

Na výšku asi stejně, ale je to delší...

Prostě je tam na co si vzpomeneš.... jo zapoměl jsem multifunkční volant s ovládáním palubáku, audia a tempomatu...
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Další hřejivá informace do mého Daewoo/Chevrolet srdíčka...tímhle zatneme těm lemplům od VW tipec....tohle je auto, který přesně splňuje poměr výkon/výbava/cena....jsem moc rád, že Chevy přišlo do Evropy s modelem pro nás "vysoký"....paráda....sice je to asi nereálný, ale bylo by úžasný, kdyby mohl nějaký dealer přijet na hlavní sraz s tímhle kočárem... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chevyman »

Ivoš píše:Další hřejivá informace do mého Daewoo/Chevrolet srdíčka...tímhle zatneme těm lemplům od VW tipec....tohle je auto, který přesně splňuje poměr výkon/výbava/cena....jsem moc rád, že Chevy přišlo do Evropy s modelem pro nás "vysoký"....paráda....sice je to asi nereálný, ale bylo by úžasný, kdyby mohl nějaký dealer přijet na hlavní sraz s tímhle kočárem... ;)
Hlavní sraz kdy a kde??? Byla by fuška přesvědčit šéfa aby to půjčil....

Oni škodováci jsou tak zvláštně očarovaní... ono i kdyby jsi vedle Oktávky postavil třeba ROLLSE tak je oktávka stejně lepší.... protože má větší kufr.... :lol:
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Holt škodováci :roll: :lol: ...přitom naše Nubi...teď myslím kombika...má větší kufr než Octavia ze stejného roku výroby (1999) :lol:

Jinak tady máš odkaz na sraz, jsi srdečně vítán: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=10999
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Chevrolet HHR

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Je to spickovy krasny auticko...opravdu nadherny...a ta vybava...hodne pekna...moc se mi libi ten retro styl... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Teď mě napadá, jestli tam nebude možnost volby mezi černou a světlou kůží...ta černá je nešikovná na léto....byla by fajn takový nějaká kůžička jako měli Legy (např. Hanzy jak má)...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Pokud jsou sedacky vyhrejvany tak bych na to kaslal...a vzadu jsou folie takze taky nebudou tak rozpaleny... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „HHR“