Captiva 2.2 klima

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Jazvec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 09, 2022 15:53

Captiva 2.2 klima

Příspěvek od Jazvec »

Zdravim, potrebujem poradit....vymenil som nefunkcny displej navigacie co je asi najvyssia vybava za android radio..... Teraz na leto nesla klima vymenil sa chladic aj kompresor naplnila sa klima ale nefunguje......po vymene radia ostal jeden konektor odpojeny je mozne ze je radio neako napojené na klimu alebo teda ten displej s navig co tam povodne bol? Lebo inak neviemnpreco by nesla klima.....diagnostika pisala este neake vnutorne cidlo teploty.....to meviemnkde je ze by preto nezopinalo klimu? Za kazdu radu dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
stulpa
Příspěvky: 68
Registrován: pát led 26, 2007 20:34
Bydliště: Litvínov

Re: Captiva 2.2 klima

Příspěvek od stulpa »

cidlo vnitrni teploty, nebo taky snimac teploty interieru, jinak receno, ma vliv na klimu. Jsi si na 100% jisty, ze ten odpojeny konektor co Ti zustal volny po ty vymene toho nefunkcniho displeje patril skutecne k tomu displeji? Neodpojil sis tam nahodou prave to cidlo?
jen takovy napad.
Daewoo Nexia 1.5, 16V, 66 kW, 5dveří HB, GTX--- R.I.P.
Daewoo Nubira 1.6 16V (A16DMS) sedan + LPG AGC 01.05-67R-01 Rv: 2001
Jazvec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 09, 2022 15:53

Re: Captiva 2.2 klima

Příspěvek od Jazvec »

Zdravim, tak co som sa dohladal tak cidlo vnutornej teploty by malo byt v panely ovladania klimiy s tym sa nic nerobilo....asi ine nezostava idem dat vymenit to radio este za ine na ktorom je aj vystup na klimu a zobrazenie teda a uvidime ci pomoze neviem ozaj ako je to poprepajane.....bude tam to velke tesla displej.....
Jazvec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 09, 2022 15:53

Re: Captiva 2.2 klima

Příspěvek od Jazvec »

Zdravim, tak co som sa dohladal tak cidlo vnutornej teploty by malo byt v panely ovladania klimiy s tym sa nic nerobilo....asi ine nezostava idem dat vymenit to radio este za ine na ktorom je aj vystup na klimu a zobrazenie teda a uvidime ci pomoze neviem ozaj ako je to poprepajane.....bude tam to velke tesla displej.....
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“