Captiva nebo Orlando 7míst

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Pinnoccio82
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 27, 2019 11:52

Captiva nebo Orlando 7míst

Příspěvek od Pinnoccio82 »

Ahoj,
vybíráme rodinné auto na přepravu 5osob. Máme ale dvojčata + 12letého syna. Takže 2 dětské sedačky.
Jako druhé auto máme Peugeot2008 když si tam 12letý syn sedne, je tam jak sardinka :) Chceme koupit Chevrolet, jetý cca 6let, cena do 300tis. Rozhodujeme se mezi Orlandem a Captivou. Prosím o rady, výhody nevýhody :) děkuju
Jirka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Captiva nebo Orlando 7míst

Příspěvek od Mefisto »

Urcite Orlando
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Captiva nebo Orlando 7míst

Příspěvek od Richard »

I když jsem člen Daewoo fora hodně dlouho a nikdy jsem neměl vůči těmto vozům výhrady, či je nějak zatracoval na základě nějakých hospodských keců. Daewoo jsem měl dlouho a sloužilo spolehlivě. Já to přisuzuju hlavně jednoduché konstrukci a nepoužíváním nejnovějších technologií. Prostě platí, co v autě není nemůže se rozbít ;)
Dneska už bych ale do novějších aut od GM nešel - jediné co bych ještě zkousnul je např. Dodge RAM , ev. nějaké opravdu velké SUV (Silverado) ale nic víc.

Za 300kkč koupíš opravdu lepší velká auta pro tvou rodinu než je Captiva či Orlando. Za mě např. to co mám já - Hyundai IX55 velké relativně spolehlivé SUV s pořádným bezproblémovým motorem a osvědčenou technikou.
Pak třeba Ford Galaxy, má soused a nemůže si ho vynachválit. Třeba bych mrknul i na Kia Sorento v 7-místné verzi, prostě možností je spousta - třeba i Fiat Freemont spolehlivé JTD v manuálu a šestikvaltem (ve verzi 2WD)
čtyřkolky jsou pouze s automatem. Ale skoro všechny jsou 7-místné protože Fiat dával na výběr 5-7 míst bez příplatku :!: Chce to si ujasnit priority a nebát se jít mimo hlavní proud ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“