Palivový filtr

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jasa22
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 17, 2018 06:29
Bydliště: Ostrava

Palivový filtr

Příspěvek od Jasa22 »

Zdravím všechny ...Rád bych poprosil o radu. Mám Captiva 2.4i R. v. 2008 a rád bych vyměnil palivový filtr. Ale bohužel ho nemůžu najít :cry: . Musím s tímto do servisu, nebo si ho můžu sám vyměnit ? Koupený filtr už mám, ale netušil jsem , že ho bude problém najít ;) . Děkuji za radu -i
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Mefisto »

A kde jsi ho hledal?
Na dieselu je pod autem nekde uprostred a jsou tam dva
Uživatelský avatar
Jasa22
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 17, 2018 06:29
Bydliště: Ostrava

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Jasa22 »

I na spodku auta :P Je to asi blbost , ale slyšel jsem , že by mohl být v nádrži :? asi blbost , co ? Já ho totiž už koupil , tak vím jak vypadá a nikde na autě nic takového kam bych to vrazil , není :| . Vyměnil jsem všude filtry a chtěl jsem i tento, ale ouha , nevím kde :shock: .
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Mefisto »

Tak v nadrzi nevim, ale ja ho prvne taky hledal dlouho, protoze je, jsou pod krytem, ktery me dlouho ani nenapadlo odsroubovat
Uživatelský avatar
Jasa22
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 17, 2018 06:29
Bydliště: Ostrava

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Jasa22 »

Díky za info, ještě ho tedy prolezu ještě více -i
Vitakr
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 22, 2022 22:23

Re: Palivový filtr

Příspěvek od Vitakr »

Je to zde už dlouho nediskutované téma, ale nebylo jednoznačně zodpovězeno - u dieselu 2007 je palivový filtr hned pod oknem na pravé straně (ve směru jízdy), pod ním je olejový filtr. U nového typu je palivový filtr pod podlahou na levé straně za prahem v místě sedáku řidiče a je pod krytem. Stačí zvednout auto na levé straně heverem a sledovat hadičky, které Vás k němu dovedou. Sestává ze 2 dílů.
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“