Ochrané rámy

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
driverD
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 23, 2015 23:23

Ochrané rámy

Příspěvek od driverD »

Zdravím.
Ví tu někdo jak je to s předními rámy a bočními prahy z chrom trubek?Myslím tím zápis do technického průkazu a věci s tím spojené..? Chci si je koupit.. Ale jen ty,které se dají zapsat.
Děkuji
Captiva 2012, 2,2 VCDI, 135 kw, 4x4
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Ochrané rámy

Příspěvek od Mefisto »

A ony se dnes jeste daji nejake zapsat? :)
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Ochrané rámy

Příspěvek od Richard »

No nechci být za chytrého, navíc už dlouho Chevy neprodávám, ale i když jsem prodával, zákazníky jsem od těch rámů odrazoval :!: jde o to, že pokud někde nabereš chodce, tak mu v první řadě zlomíš obě nohy a navíc ho stáhneš za ty zlomené nohy pod auto :roll: Kdežto bez rámu je auto konstruováno tak , aby tě podebralo a naložilo na "haubnu" to máš jako chodec aspoň jakoustakous šanci ....... :!:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Ochrané rámy

Příspěvek od Mefisto »

Richard píše:No nechci být za chytrého, navíc už dlouho Chevy neprodávám, ale i když jsem prodával, zákazníky jsem od těch rámů odrazoval :!: jde o to, že pokud někde nabereš chodce, tak mu v první řadě zlomíš obě nohy a navíc ho stáhneš za ty zlomené nohy pod auto :roll: Kdežto bez rámu je auto konstruováno tak , aby tě podebralo a naložilo na "haubnu" to máš jako chodec aspoň jakoustakous šanci ....... :!:
Presne proto je dnes jiz skoro nemozne tyto ramy nechat dodatecne pridat aby to proslo pres STK
Naposledy upravil(a) Mefisto dne pát srp 31, 2018 16:01, celkem upraveno 1 x.
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Ochrané rámy

Příspěvek od Ondrapb »

Dá se to, ale musí jít o typ rámu, který byl homologován od výrobce na daný typ auta... Ale i tak je s tím odrb.
To co je volně prodejné na shopech je bez šance, musel bys to vytáhnout z nějakýho jinýho auta - pokud to na Captivách někdy bylo.
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Uživatelský avatar
driverD
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 23, 2015 23:23

Re: Ochrané rámy

Příspěvek od driverD »

Nasel sem firmu co to dodava i s nejakymi homologacemi.Proto se ptam,jestli staci ten homologacni papir,nebo se s temi ramy jezdi jeste pred zapisem na STK?
Captiva 2012, 2,2 VCDI, 135 kw, 4x4
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Ochrané rámy

Příspěvek od Ondrapb »

Napíšu to jinak - pokud byla někdy Captiva s rámem(origo) a máš rám s homologací tak by to jít mělo..
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“