Nefunguje dotyk na navigaci Captiva

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
dosman_01
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 22, 2016 21:09

Nefunguje dotyk na navigaci Captiva

Příspěvek od dosman_01 »

Dobrý den, mám problém, nefunguje dotyk na navigaci Captivy (klasická výbava LTZ 2012). Nejprve display "zamrznul" a pak po vypnutí/zapnuti motoru se už ani nerozsvítil. Po odpojení/připojení baterie bylo vše OK (1 den), pak zase display vůbec nenajel (rdio hraje). Po odpojení/připojení baterie vše fungovalo cca 1 minutu. Teď display sice svítí/zobrazuje, na tlačítka pod ním reaguje (přepíná navigaci, trip, intenzitu jasu, atd...) ale na dotyk se nic neděje, rádio hraje/přepíná uložené stanice. Víte nějakou fintu co s tím, nebo je po něm, případně na koho se obrátit (jsem z Ostravy)??? Díky moc za jakékoliv info.
Přílohy
GPS.jpg
Reklama
 

RadekFiala
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 29, 2016 12:01
Bydliště: Poličná

Re: Nefunguje dotyk na navigaci Captiva

Příspěvek od RadekFiala »

Zdravim,mám uplně ten samý problém v Captive r.2012 Už jsi přišel na nějakou příčinu? Našel sem novou navigaci na ebay za 8000,- v chevroletu za ni chcou 20 tis blázni :-D

Radek
dosman_01
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 22, 2016 21:09

Re: Nefunguje dotyk na navigaci Captiva

Příspěvek od dosman_01 »

Zdravim, tak to jste na tom o 15.000,- lip, mě v Ostravě řekli 35.000,- :lol:
Že to prej je běžná závada u těch navigací (nějaká čip)
a většinou se to stihlo vyměnit ještě v záruce - u mě se to nestihlo. :(
Taky jsem koukal kde to sehnat levněji, dokonce jsem obeslal i nějaké autovrakoviště,
ale samozřejmě kde fungovala, tak byla už dávno pryč.
Tak jsem to rozebral, jestli tam třeba něco neuvidím, ale je to jenom plošný spoj a hafo součástek,
takže z toho nic. Ale alespoň jsem přišel na to jak to vyměnit - nic těžkého, jenom ji sehnat
za rozumnou cenu. 8)
Přílohy
20160807_120514.jpg
20160807_120504.jpg
20160807_120459.jpg
RadekFiala
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 29, 2016 12:01
Bydliště: Poličná

Re: Nefunguje dotyk na navigaci Captiva

Příspěvek od RadekFiala »

Moje auto vypada uplne stejne rozebraně jako to tvoje :D Taky sem navigaci otevřel a porozpojoval drátky a poklepal a pak sla na chvíli a zase zhasla,takze tipuju ze neni uplne mrtvá,jen má nekde studený spoj nebo nějaký kontakt,takze ted hledám nejakeho mechanika pres elektroniku,ktery by to omrknul a treba se zadarí ji rozjet. Naděje umírá poslední -i
RadekFiala
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 29, 2016 12:01
Bydliště: Poličná

Re: Nefunguje dotyk na navigaci Captiva

Příspěvek od RadekFiala »

Zdravím, už jsi nějak vyřešil tu navigaci? Ja sem koupil alternativní s androidem za 9000,- s tím že musím přidat displej klimatizace místo rádia aby se mi ukazovaly data o topení atd...jenže ten mi nejde...konektor je přitom stejný a displej ani neblikne...pořád nějaký problém :?
Přílohy
20170411_095046.jpg
20170313_130027.jpg
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“