TEST na AutoRevue.cz

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

TEST na AutoRevue.cz

Příspěvek od eMKa Slovensko »

http://www.autorevue.cz/default.aspx?te ... icle=10829

.....BMW najdete pod kapotou a Mercedes v interiéru. Pokud se podíváte blíže ke klikám předních dveří naleznete tam malé atrapy sedaček. Ty u Epicy neslouží, po vzoru Mercedesu, k nastavení sedačky, ale stiskem malého sedáku aktivujete vyhřívání přední sedačky......



Treba si precitat ;)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No konečne dobrá kritika lebo Epica je dobré auto a vlastne je to Leganza-Evana-Epica a tak doufám že je to dobrý následovník :lol: Jedine sa my nepáči že ten znak v zlatej farbe skôr by sa tam hodil strieborný ale to sa dá napraviť :D
Uživatelský avatar
Darrio
Příspěvky: 137
Registrován: ned čer 25, 2006 12:28
Bydliště: Košice

Re: TEST na AutoRevue.cz

Příspěvek od Darrio »

Tak ten radovy 6 valec 2.5 je teda naozaj dost slaby. 156 konikov v roku 2007 ?
Ved stare BMW E30 z roku 1989 malo 2.5 R6 motor a ten mal 170 koni.
Fiat Croma 2.5 V6 mala 159 koni v roku 1994.

Tak teda si mylsim ze ten vykon mohol byt aspon 200 Konikov to by uz nieco bolo.
Daewoo Lanos 1,5 S, 14"CMS 185/60 R14 Barum Bravuris, CD/MP3 Panasonic, centrál, alarm, tlmiče Monroe Reflex
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

KONIKY

Příspěvek od mzprx »

Koniky nie su vsetko, evidentne je ten motor naladeny tak, aby mal nizku spotrebu, plochy priebeh krutiaceho momentu a vysoky krutiaci moment uz od nizkych otacok. To vsetko kvoli spolupraci s automatickou prevodovkou.

P.S. Minule som sa s EPICOU previezol po takom polomestskom okruhu v Bratislave, cize polovica mesto, polovica dialnicny obchvat. Isiel som normalne, na dialnici som na to trochu sliapol - tak na 120 (je tam 80ka), par razy som predbiehal s plynom po podlahu. Cely cas pri mne sedel predajca a neprestaval krutit hlavou - palubny pocitac ukazal spotrebu 6,6 l/100km :D
To by jeden neveril na 2,5 liter. :lol: :lol: :lol:
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Re: KONIKY

Příspěvek od Janoo »

je to pravda že epica má slabý sestvalcovy motor s vykonom 156 koní mohli tam radšej dať stvorvalec ale nevadí.....ja sa osobne teším na novu Epicu s dieslovym motorom ktorý bude mať 150 koní a nižšiu spotrebu ako diesel
Naposledy upravil(a) Janoo dne stř čer 13, 2007 18:06, celkem upraveno 1 x.
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No, přečetl jsem si chat pod článkem a chce se mi zvracet....podle vyjádření pár přispěvovatelů jsem: korejec,fetišista,dealer chevroletu apod.

Neustále se ohánějí tím, že za tuhle cenu se dá koupit jetý Audi atd.

Ani za zlatý prasátko bych si ho nekoupil.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

ojetina za 0,5m mi prijde jako hovadina kdyz si za ten peniz muzu poridit novy vuz i kdyz to nebude v te stejne kategorii, a ten kdo chodi kupovat auta do bazaru za 500 tisic asi vi co dela tak mu v tom nebudeme branit. ja sem si koupil ojetinu za 25tisic a ani sem vterinu nepremyslel kdyz sem videl korejce za 500 euro a vedle golf III z kaput motorem taky za 500 euro, pritom rok vyroby byl stejny. Proc bych kupoval kvalitnejsi nemecky auto z kterym se neda jezdit misto pojidneho nekvalitniho korejce :roll: :roll:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Viem že Nemci majú dobre kvalitné autá ,ale niekedy to založí aj od výbavy ktorej to auto ponuka....Ja mám s Kórejskými autami dobré skúsenosti
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No právě...píše tam jeden chytrák, že korejci jsou poruchový....já tvrdím, že ne víc než německý auta. Soudě podle vlastních zkušeností. To samý mu oponuje uživatel Petr.....holt někteří lidé si prostě nevidí na nos.Nejhorší je, že mě to dokáže neuvěřitelně vytočit, jelikož Daewoo/Chevrolet je moje velmi srdcová záležitost a když ho někdo uráží, tak je to jako by urážel někoho z mojí rodiny :evil: :evil: Idioti!
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Ivoš: no aj pre mna je značka Daewoo/Chevroltet ak časť rodiny je to kvalita aj ked má svoje chybičky ,ale treba brať do úvahy že žiadne auto nije dokonalé
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

Tvrdit, že němckýauta jsou nej a korejský ne dokáže každý, ale ve finále chevrolet je americká automobilka spadající pod americký koncern GM. Spousty liodí tvrdí německý auta a škodovka jsou nej, vědí ale vůbec, kde se vyrábí díly na tyto auta? Kolik motorů WV vyrobil v mexiku, jiných dílů v číně a zbytku asie? Ani škodovkase skoro nevyrábí v ČR, zde se jen smontovává. Prostě každý má svou oblíbenou značku, kterou chrání hlava nehlava.
Ty časy, kdy se podle značky dala odhadnout spolehlivost vozu jsou pryč. Dnes se jen vybírá koncern (zatím, ale i zde začínají silné spolupráce jako společnývývoj motorů u OPELu a BMW) a design.
Jinak když někdo bude pomlouvat chevrolety a daewoa, tak mu řekněte ať se podívá na tabulky spolehlivosti aut, OPELíky se drží na prvních pozicích a to je náš koncern GM.
Já osobně jsem velkým zastáncem OPELíků, ale DAEWOO a CHEVROLET jsou sourozenci (levnější), tak jsem si jednoho levnějšího taky koupil.
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

S trochou nadsázky se dá říct, že nemít Chevrolet Daewoo, tak by se do Evropy nevydal. Co tam dal svého? Všechno to jsou původní modely Daewoo bez jakéhokoliv "přídavku" z jejich strany.
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Stačí si teraz pozrieť kórejské automobily ....napr:. Hyundai sa derie so svojou kvalitou na popredné miesta... To čo nedokázala Evanda nahradzuje Epica.. a so správnym servisom nemusí dôjsť k žiadnym poruchám :lol: :lol: :lol: 8)
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Epica je moc pekne a kvalitni auta...v testu na auto.cz ho docela chvalili a v autosalonu ho take chvalili...takze pro me je Epica super...hlavne vypada skvele... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

No hej....Epica je dobré auto a zlepsili na nej aj odpor vzduchu a iné ...napr:. nieje cítiť taký odpor vzduchu vo velkych rychlostiach :lol: :lol: :lol:
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Odpovědět

Zpět na „EPICA“