CHevrolet Epica

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Uvidime ako sa bude predavat. Zatial sa len predaj zacal a predajcovia predpokladaju ze sa bude predavat asi ako Evanda. Napr. Captiva sa predava velmi dobre. S Epicou to bude asi horsie. Predsa len v tomto segmente aut je tazko sa presadit. Ludia co maju peniaze a chcu velke auto, tak si radsej kupia BMW, Mercedes a z japonskych Lexus.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Reklama
 

Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

CHevrolet Epica

Příspěvek od hladolef »

No u nas v BGL se bude prodavat mizerne, na servisu nemaj ani logo a reklama zadna.V praci nikdo nevi ze nejaka Epica existuje a kde by se mnela prodavat,jak jim reknu tady za rohem( asi 100m od nasi firmy).Jo u opla!Vzdyt to vsechno rezavi.Jedina nadeje je vychodni nemecko.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Je to pravda, ze vsetko je to o reklame. Ludia sa pri kupe vacsinou rozhoduju podla toho ci to videli v TV v reklame. Iba tie znacky ktore maju stalu klientelu ako napr. Ferrari, Lamborghini alebo Rolls Royce nemusia svoje vyrobky tak masivne reklamovat.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

CHevrolet Epica

Příspěvek od hladolef »

Mame tady zas neco noveho z Parize- http://www.autosieger.de/modules.php?op ... &sid=10499
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Prave som čítal test v autotipe, kde porovnávali epicu s bmw 5 a strašne ju zdrbali...Ja som snáď ešte nevidel nejaký test, kde by daewoo/chevrolet obstálo lepšie ako zle :roll:
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

V Europe stale panuje nazor, ze Korejske auta su menej kvalitne. Nahodou, Epica je dobre auto, samozrejme neda sa porovnavat s radou BMW 5. S tou by som neporovnaval napr. ani Superb.
Len je skoda ze na Epicu nasadili take vysoke ceny. Za 900 000 vo vybave LT uz kupim Mondeo alebo Toyotu Avensis vo vyssej vybave. To nehovorim o Hyundai Sonata a Kia Magentis ktore su v takejto vybave podstatne lacnejsie.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak oni to s tým BMW porovnávali, lebo epica má dizajn decánko okopírovaný práve od tohto modelu... A ani ten cenový rozdiel jej nepomohol. A keby som sa mal rozhodnúť, či kúpiť avensis, alebo epicu, tak nemám o čom a idem do japonca. Kedysi mi Daewoo prišlo ako za málo peňazí slušná úroveň. Teraz už vobec nie sú za málo peňazí a tak stratili jedinú veľkú výhodu
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Decka boli v utorok na Autosalone v Nitre. Epca sa im celkom pozdavala. To je z ich strany pochvala, lebo oni ofrflu vsetko. Tvrdili ze vnutri na zadnych sedadlach je viac miesta ako v Evande. Takze by ju aj brali. Len tie ceny.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Odpovědět

Zpět na „EPICA“