Chevrolet Epica

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Odpovědět
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Epica

Příspěvek od hladolef »

Tak to mas pravdu,je to pekne auto.Jinak mas taky velmi pekne auto,od 26.12.2006 do 05.01.2007 jsem byl v Piestanech a cestou na procedury jsem ho videl zaparkovane.Jinak jsem byl na penzione Schotte.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Predaje

Příspěvek od Cudro »

Minule som sa pytal vo Fancare v Bratislave ako sa predava Epica. Povedali ze vobec. Vsetci si vela slubuju od noveho dieseloveho motora. Moc tomu ale neverim ze pri tej cene pojde predaj lepsie. Je to sice pekne auto ale na to ze je to Made in Korea, drahe.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

epica

Příspěvek od Serpico »

....no mě se líbí ... proti superbu jsou tam prostě jižanské prvky...globalizace no jo, to je fakt - výrobu přesunout tam, kde je levněji ... no je to tak...jenom opravdu nechápu jak Toyota mohla v Jelzci ( PL ) postavit motorárnu pro Evropu....polské díly jsou známé srač.. z číny teď ACI dovezlo díly pro felicii, fabii, octavii spodní rameno i s kulákem za 500 !!! no to musí být srač.., ....nemám slov končím...

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Kukal jsem dnes po ni a asi pudu do ni Evanda me nejak nebere... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: epica

Příspěvek od dedo.miki »

Serpico píše:....no mě se líbí ... proti superbu jsou tam prostě jižanské prvky...globalizace no jo, to je fakt - výrobu přesunout tam, kde je levněji ... no je to tak...jenom opravdu nechápu jak Toyota mohla v Jelzci ( PL ) postavit motorárnu pro Evropu....polské díly jsou známé srač.. z číny teď ACI dovezlo díly pro felicii, fabii, octavii spodní rameno i s kulákem za 500 !!! no to musí být srač.., ....nemám slov končím...

mějte se fajn
Tak od superb je každé auto lepšie. Ja som už superb opravoval a horšie auto som ešte nevidel.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

epica

Příspěvek od Serpico »

....no dedo - miky máš mou důvěru ( praxe je na tvé straně )....no trochu si mi překvapil...." shade " klade důraz na kvalitu.... a ty takhle...já jsem jenom zvědavý na KIA seéd jel jsem se sportwagonem SW...s 1,6 v naftě...příjemný svezení, dobrý zátah odspodu a hlavně slušný rozvor, jsem prostě dlouhán...vytýkaná menší zpětná vazba na volantu mi až tak nevadila, vono to je pro lidi s citem....těžko hodnotit po 20 km, prostě líbí...

Mějme se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Teda mne sa po samo mojej kráske EVANDA páči velmi a bral by som ju ako rodinné autíčko a EPICA no aj to by sa dalo ale aj tak viac sa mi páči EVANDA :lol: :lol: :lol: Jo KIA CEED ten diesel má kolega a fakt ta potvora je ďelo ide ako ďas :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Me prave Evanda nejak nebere vic Lega a pak Epica navic uz jsem ted je videl za cenu Evandy takze uvidime zatim Lega slouzi konfortne a tak dva roky jeste ji necham asi... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Hmm já teda samo že Legy je môj život ale EVANDA je pekná mne sa páči a teda hlavne cenovo sú na dobrej ceste ale to neznamená že sa vzdám Legynky to nikdy tak ako OPLÍK nám slúžil do roztrhania tak Legyna bude mnou ošetrovaná a opatrovaná dúfam vela rokou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

No ja prave kukal Epika uz se da ted sehnat za 320000kc no a Evanda kolem 200000kc ale Epica je uplne jeste nekde jinde o generaci dal...Ted mam po rozvodech takze dva roky to kaslu a pak se uvidi... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

epica

Příspěvek od Serpico »

...jo peha vono to je o servisu, tedy péči u nás jsme měli Volhy 24 ( a to byly proti dnešku hniličky - co se rezu týká ) ale jezdili se norma byla 300tisíc km a skutečnost tak i do 500tisíc km vono to bylo o penězích, když jsi přejížděl, měl jsi tuplovaný konto...ale von je taky rozdíl utahaný auto, který jezdí do práce 10 a zpátky a proběh s furt teplým motorem...já jsem docela překvapený s mou nessii 10 let stará kára a bez viditelného rezu..ale to tady bylo už řešený pozink...sousedovi jsme vařili podběh a Milan prskal volo... to je pozink....
no a Hanzy " korejská rodinka " to je taky výmluvný máte pro to své důvody...nechť se VW-Š chytne za frňák...

Mějme se šikmooký kamarádi, a neberto to prosím jako urážku...sakra, abych se podíval do zrcadla...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
jegi
Příspěvky: 191
Registrován: ned led 21, 2007 11:45
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jegi »

Hanzy píše:No ja prave kukal Epika uz se da ted sehnat za 320000kc no a:D
A možeš mi prezradiť, kde sa dá zohnať za tolko?
ex Espero 1.5 GLX
Mazda 6, 1.8
Moje hobby: http://www.cactuslandia.websnadno.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

www.tipcars.cz Tam nmas hned 2 za 319000kc rok 2007 je to nejlepsi ceska stranka na auta... :D Pres ni jsem taky ulovil tu svou Legynku... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

epica

Příspěvek od Serpico »

....to Hanzy taky jedna dobrá adresa www.autoscout24.de lze nastavit čestinu !,.....rok / dva staraá nubira přepočet na Kč přes 200tisíc Kč

Mějte se fajnh
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
jegi
Příspěvky: 191
Registrován: ned led 21, 2007 11:45
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jegi »

No, teda hoši, ja ako blbec pozerám stále tie nemecké stránky, ale ceny chevy sú u Vás fakt lepšie...Jasne, že nie je všetko zlato, čo sa blisští, ale aj tak.Uvažujem o Lacetti /Nubira/, ale pri týchto cenách Epiky, no asi sa dám prehovoriť niekedy na jar! :idea:
ex Espero 1.5 GLX
Mazda 6, 1.8
Moje hobby: http://www.cactuslandia.websnadno.cz
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „EPICA“