Epica konec r.2006 Diesel 110kw 5st.automat.

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Odpovědět
Jackrik
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 22, 2012 10:14

Epica konec r.2006 Diesel 110kw 5st.automat.

Příspěvek od Jackrik »

Máte nědko tuhle epicu v automatu ? chtěl bych vědět jak vám to řadí já jsem ješě v záruce cca před 3 roky řešil jistý problém, který teda je stále ale zatim to jezdí tak to nějak neřešim. Hlavně mi jde o automatickou převodovku kde jsem již udělal výměnu oleje ale je to pořád stejné....jde o to že když jedete normální jízdou tak to řadí jako kdyby 1->2->3->4a hned 3 a zase zpět 4->5a hned 4 a zase zpět 5.
Když dáte plnej plyn tak to řadí klasicky pěkne stupěn po stupni až na 5 ale když jede klidnou tak to tam takhle seká u těch posledních stupňů z 3 na 4 a z 4 na 5 je to jak kdyby si to rozmýšlelo jestli má dost otáček na to přeřadit nebo ne a nakonec že teda jo ta procedura je otázkou vteřin nijak se to neprodlužuje je to takřka hned na jízdě si toho normálně nikdo nevšimne. Při řazení přes tiptronic jde vše normálně. Klidně zkusim udělat video otáček na těch je to vidět nejvíc nebo bych byl rád kdyby jste někdo natočil jak to řadí Vám jestli je to stejný nebo ne. Nebo kdyby byl někdo ochotný se se mnou projet v mém a pak v jeho v okolí Jižních čech. Tento problém byl i reklamován v autorizovaném servise a udajně nahrávali nový software řidící jednotky kvuli řazení ale je to furt stejné. Jediné co mě napadlo je špatné naprogramování přeřazování při daných otáčkách. Tak jsem uvažoval o chiptuningu kde by mi to teda měli přenastavit a mohlo by to tím pádem přestat. Co myslíte ? pak je tu ješě maličkost při rozjezdu to znamená z 0 zdá se mi trochu větší prodleva než auto zabere příkladem dáte to na podlahu tak 1-1,5 metru to popojíždí a pak by to vyrvalo silnici, při normálním rozjezdu je to to samé akorát to pak samosebou netrhá silnici normálně se rozjede(jelikož jsem si na to zvykl tak mi to tak nepřijde ale oproti jiným autum s automatem je to znát).
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „EPICA“