Chevrolet Niva

Modely co zde nemají svoji sekci, studie Chevrolet a další

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od dedo.miki »

simone píše:Ten s tým tuningovaným pruhom a modrým osvetlením poznám :lol:
ale zlatý starý UAZ ten bol 100x lepší
Tak ja si pamätám ešte aj gaz 69 .To bola mašina so spodovými ventilmy a mala písanú najvyššiu rýchlosť 90.A ja som zažil ,že prišiel jeden zákazník a udával závadu ,že pri 120Km rýchlosti mu to začína trhať.To sme všetci naňho pozerali ako keby sme spadli z čerešne.A po skúšobnej jazde som zistil ,že naozaj trhalo pri 120Km/hod.Boli podpálené ventily.A kolko to dalo potom už neviem.ObrázekObrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Krtku to je taka profi deformacia take auto si nikdyyy nekupiiim mam ho dosť v práci a tie závady!!!sice maju skoro 400tis km
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Re: aaa

Příspěvek od Janoo »

Bol by som zvedavý či má ta Niva stále také jazdné vlastnosti ako vtedy....či by nemohla byť trocha rýchlejšia
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ahooooj ! Podla mna je to všetko len o peniazoch...Ja ich mať viac,tak si ako OFFROAD kupim toto : http://www.funny-games.biz/pictures/car ... mo-pic.jpg :lol:
Inač na staru Nivu fakt nedám dopustiť,ked som nemal vodičak,bolo to jedine auto s ktorým som mohol jazdiť po lukach a lesoch a nebať sa policie! :lol:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

Stará Niva je držák, sice designově nic moc, ale držák. Bůh-ví, jak dlouho už je na trhu... ;) Mimochodem 4X4 ve městě fakt neuznávám... Na tahání karavanu, koní, do terénu joo, ale jinak je to machrovinka. :oops: 8)
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

pepino s nivou mam odjazdene 14 rokov mesačne cca 150 hodin mali sme staru 1500karbura aj novu 1600 injekt ale v žýivote som nešoferoval horšie auto, porucha za poruchou rozpadava sa to skratka nula!!!! prejazd v terene slaba-kde sa hrabe na uaz alebo čo mame teraz land rover defend.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od 99 »

Tak to jsem netušil, že je to tak špatný....zkušenosti s ní bohužel nemám, a tak do toho nebudu rejpat. 8)
Jedna storka pro pobavení:
-------------------------------
Kamarád, který měl kdysi Moskviče mi taky povyprávěl.
Byly dvě varianty:
1.) Buď se to auto povedlo a byl to držák...
2.) Anebo se každou chvíli něco vysypalo....

Ps: Prý co kus to originál...:D
Tak jeslti to také zrovna není ta druhá varianta. :D :D :D

Hezký víkend všem. 8)
Uživatelský avatar
sk.kk
Příspěvky: 67
Registrován: čtv led 21, 2010 22:13
Bydliště: Kežmarok

Re: Chevrolet Niva

Příspěvek od sk.kk »

Ja osobne nedam dopustit na UAZ 469, aj ked spotreba o tom radsej pomlcim...
Svojho casu sme mali v praci terenne auta (povodne to mali byt Mercedesy G) no sa setrilo, tak sa kupili Santany (Spanielsko) vyrabane boli v licencii land rower... No len ako to uz byva, tak nejaka Santana sa "zabudla" na riaditelstve, jedna u veduceho...takze niekomu by sa neusla, no dostali sme ako adekvatnu nahradu dva UAZ-y ktore boli uz prichystane na vyradenie, ale... ved nezoberieme riaditelovi Santanu ze... Opytali sa, ci niekto chce Uaz-a a vsetci akoby ohluchli obzerali sa dookola... ja som nevahal ani chvilu, vzal som si ho, trošku sa mu povenoval a potom sme im vsetkym ukazali, co je auto do narocneho terenu... Dostali sme sa na miesta, kam sa Santany nikdy nedostali no a v zime sme len boli vysmiati, lebo sa ukazalo, ze Santana je auto do Spanielskeho podnebia a nie pod Tatry! Kurenie takmer ziadne...Jedinou jej vyhodou bol kvalitny navijak!!! :lol:
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil, siva Urban
Chevrolet Cruze LT Plus 1,6 16V, 124k, Biela Summit
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Chevrolet Niva

Příspěvek od PETO »

sk.kk píše:Ja osobne nedam dopustit na UAZ 469, aj ked spotreba o tom radsej pomlcim...
Svojho casu sme mali v praci terenne auta (povodne to mali byt Mercedesy G) no sa setrilo, tak sa kupili Santany (Spanielsko) vyrabane boli v licencii land rower... No len ako to uz byva, tak nejaka Santana sa "zabudla" na riaditelstve, jedna u veduceho...takze niekomu by sa neusla, no dostali sme ako adekvatnu nahradu dva UAZ-y ktore boli uz prichystane na vyradenie, ale... ved nezoberieme riaditelovi Santanu ze... Opytali sa, ci niekto chce Uaz-a a vsetci akoby ohluchli obzerali sa dookola... ja som nevahal ani chvilu, vzal som si ho, trošku sa mu povenoval a potom sme im vsetkym ukazali, co je auto do narocneho terenu... Dostali sme sa na miesta, kam sa Santany nikdy nedostali no a v zime sme len boli vysmiati, lebo sa ukazalo, ze Santana je auto do Spanielskeho podnebia a nie pod Tatry! Kurenie takmer ziadne...Jedinou jej vyhodou bol kvalitny navijak!!! :lol:


:lol: Dobrééééé. -i -i ;)
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Odpovědět

Zpět na „Ostatni Chevy modely“