CHEVROLET - ALERO

Modely co zde nemají svoji sekci, studie Chevrolet a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
suerte
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 10, 2013 15:58

CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od suerte »

Dobrý den, prosím má někdo zkušenost s tímto modelem? Mám chevrolet alero ( rv.1999) a potřebovala bych poradit se stahováním levého předního okénka. Ostatní mi jdou v pořádku, nemůže mít někde pojistku špatnou? V pojistkové skříňce jsem nenašla která by to mohla být. Moc se v tom nevyznám a zjištuji, že tento model auta nebyla zrovna správná volba. Poradí mi někdo, nebo někdo kdo je ze Zlína a okolí, že bych se zastavila... :-)) děkuji za případné odpovědi. Na foru jsem poprvé, budu ráda za odpověď i do mailu nurse@centrum.cz .
Reklama
 

Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od slidil »

Výtej na foru. :D
U 14 let starýho auta se občas nějaká závada vyskytne, s tím musí člověk počítat. ;)
Vypadá to že pojistka je jen jedna pro všechny okna, takže pokud fungujou ostatní, tak to pojistkou nebude. (je někde na straně spolujezdce)
Spíš bych to viděl na kontakt v konektoru, nebo na vadnej spínač, či motorek.
Jinak koupě ojetýho "exotickýho" auta je vždycky sázka do loterie, blbě se scháněj náhradní díly, taky sem to zažil. -P

http://www.manualowl.com/am/Oldsmobile/ ... Manual/993
oldsmobil-K50.jpg
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od slidil »

Jestli se Ti nikdo z okolí Zlína nepřihlásí, tak přijeď 24.3. na sraz do Brna, a můžem na místě zjistit kde je problém. ;)
Tady je info o srazu: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... 8&start=60

Díly jsou kdyžtak k sehnání na eBay. :)
http://www.ebay.com/itm/2004-Alero-Left ... 41&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/95-00-MAZDA-MIL ... 23&vxp=mtr
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
suerte
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 10, 2013 15:58

Re: CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od suerte »

Děkuji moc za obě rady, nenašel by se někde návod v češtině ? :-)) moje angličtina není nejlepší, ale i tak mi to dost pomohlo pro zatím. :-)) na ty díly se mrknu. A nešlo by jednoduše přehodit motorek třeba ze zadního okna? Ale nezdálo se mi, že by mi něco v autě smrdělo. Prostě od zimy to nejede. S tím srazem to promyslím.
custom1

Re: CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od custom1 »

suerte píše:Dobrý den, prosím má někdo zkušenost s tímto modelem? Mám chevrolet alero ( rv.1999) a potřebovala bych poradit se stahováním levého předního okénka. Ostatní mi jdou v pořádku, nemůže mít někde pojistku špatnou? V pojistkové skříňce jsem nenašla která by to mohla být. Moc se v tom nevyznám a zjištuji, že tento model auta nebyla zrovna správná volba. Poradí mi někdo, nebo někdo kdo je ze Zlína a okolí, že bych se zastavila... :-)) děkuji za případné odpovědi. Na foru jsem poprvé, budu ráda za odpověď i do mailu nurse@centrum.cz .
Ahoj!
Mám '99 Malibu, což je de facto příbuzný Alera.
Jak psal slidil, pojistkami to nebude, ale pro klid duše je zkontroluj.
Nevím, jak Alero, ale Malibu má dvě pojistkové skříňky. Jedna je v levé části palubovky, druhá v pravé.
Jinak se taky přikláním k teorii, že je buď špatný kontakt nebo motorek. Rozhodně bych to dal na proměření k autoelektrikáři.
No a pokud ti nebude vadit, že se nebude stahovat zadní okno, můžeš přehodit motorek ze zadních dveří. Měl bych jen obavu z toho, že bude ke dveřím přinýtovaný, tudíž bude složité jej přehodit.
Mám repair manuál, ve kterém jsou elektrická schémata. V případě zájmu můžu naskenovat a poslat e-mailem.
23.3.2013 budu ve Zlíně a mohl bych mít odpoledne chvíli čas, tak ten manuál vezmu pro jistotu s sebou.
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od pejee »

Taky bych měl tip na spínač nebo motorek, ale spíš ten spínač :D
Jinak chevrolet zlín, tam by to rádi spravili.. samozřejmě že za 750kč/hod :lol:
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
custom1

Re: CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od custom1 »

pejee píše:Taky bych měl tip na spínač nebo motorek, ale spíš ten spínač :D
Jinak chevrolet zlín, tam by to rádi spravili.. samozřejmě že za 750kč/hod :lol:
Ono bude nejlepší to proměřit...
Obě závady se mi projevily před léty na Chryslerech. Na jednom to byl špatný spínač (stačilo jej vyčistit), na druhém se odporoučel motorek.
custom1

Re: CHEVROLET - ALERO

Příspěvek od custom1 »

suerte píše:Děkuji moc za obě rady, nenašel by se někde návod v češtině ? :-)) moje angličtina není nejlepší, ale i tak mi to dost pomohlo pro zatím. :-)) na ty díly se mrknu. A nešlo by jednoduše přehodit motorek třeba ze zadního okna? Ale nezdálo se mi, že by mi něco v autě smrdělo. Prostě od zimy to nejede. S tím srazem to promyslím.
V mailu máš naskenované schéma z manuálu, který mám. Je taky v angličtině, ale není jiná možnost. Na tyhle auta se manuály v češtině nedělají. Snad schéma pomůže...
Odpovědět

Zpět na „Ostatni Chevy modely“