Chevrolet kalos 1.2

Modely co zde nemají svoji sekci, studie Chevrolet a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
maxmilianmax
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 04, 2009 21:30

Chevrolet kalos 1.2

Příspěvek od maxmilianmax »

Zdravim.Pred 1,5 rokom som kupil nove auto bez akehokolvek problemu.Az teraz som zistil,ze klimatizacia prestala fungovat.Ked ju zapnem,tak asi po 30 sekundach sa vypne a potom zase zapne a dookola.Diler a jeho mechanici mi tvrdia,ze je to nizkou teplotou a take hluposti okolo toho.Minulu zimu a cely rok isla ako hodinky.Moj znamy mechanik povedal,ze taku kravinu este nepocul.U dilera sme skusali aj dalsieho chevroleta a cuduj sa svete aj v tom klimatizacia nefungovala ako mala.Presne ako v mojom.Dohodli sme sa,ze poziadaju vyrobcu o stanovisko a daju mi vediet.Ja ako laik tvrdim,ze to nefunguje.Mohol by som poprosit o nejaku radu?Alebo tip kde moze byt problem?Dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet kalos 1.2

Příspěvek od KakosWRC »

moj nazor je taky ze pokial klima chladi alebo aspon zacne chladit...tak bude chyba v elektrike jedine..mozno nejake to relatko co zopina tak nema samopridrz a vypinaho..ale pravda to nemusi byt tak...
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Odpovědět

Zpět na „Ostatni Chevy modely“