transsport

Modely co zde nemají svoji sekci, studie Chevrolet a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Barbar
Příspěvky: 2
Registrován: ned čer 01, 2014 07:21

transsport

Příspěvek od Barbar »

Je tu někdo kdo má cheviho transsport mám ho celkem zmáknutýho, ale je jich opravdu pozkromnu. Já mám 3400ccm V6 a založit toto téma mě napadlo jen ze zvědavosti. Jezdím s ním na LPG. Koupil jsem ho když měl najeto 180000km a teď už mám 470959km.
Reklama
 

jaroslavchol
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 22, 2011 19:17

Re: transsport

Příspěvek od jaroslavchol »

Ahoj sem zde také mám chevroleta Trans. sp. Rv04 4X4 a skoro vše si dělám na autě ja to druhé auto měl sem 98 tam mi klekl motor bylo to dost sežraný tak sem to neřešil tak mám plno dílů. teď sem zjistil že kdiž zapnu ventilátor na ofuk oken a okna + nohy zapne se automaticky klima na 98 mi to nedělalo asi to tak má být. ale mám problém s zadním diferenciálem odešla mi olejová pumpa asi do ostrých zatáček hučí nemáš s tím nějakou zkušenost
jaarbass
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 13, 2015 22:18

Re: transsport

Příspěvek od jaarbass »

Dobrý den.

Mám v plánu pořídit Chevrolet transsport 2003 na LPG. Našel by se tu někdo erudovaný, kdo by mi dokáízal sepsat jaké jsou problémy tohoto automobilu a na co si dát pozor. Případně kam se následně obrátit pro náhradní díly a servis?
Acd_see
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 02, 2018 22:43

Re: transsport

Příspěvek od Acd_see »

Ahoj taky jsem se stal šťastným majitelem transsporta akorát jsem jej koupil s prasklym těsněním hlavy daji se udělat obě hlavy bez vyndani motoru?
Odpovědět

Zpět na „Ostatni Chevy modely“