Moja Nexia :)

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Odpovědět
Finti
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 23, 2014 11:36

Moja Nexia :)

Příspěvek od Finti »

Tu je moja drahá :) dúfam že sa bude páčiť ak by ste sa pýtali čo mám na kapote je to koža :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

a ešte jedna fotka :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Reklama
 

johns
Příspěvky: 184
Registrován: čtv srp 15, 2013 22:11
Bydliště: NMnV

Re: Moja Nexia :)

Příspěvek od johns »

kapota je fajn, ale ako prvotne predstavenie by myslim viac zaujal "pribeh" tvojho auta, ako kde si ho nadobudol, co si na nom porobil, co ste spolu uz prezili a ake neduhy ste riesili a ake su dojmy... hm?
Daewoo Lanos 1,5 63kW 1998 HB-5Dv, 27U - uplne bez vybavy (bez kurvitok).
Finti
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 23, 2014 11:36

Re: Moja Nexia :)

Příspěvek od Finti »

Tak na tom aute som toho prežil strašne vela to sa nedá opísať lebo to auto ma sprevádza od narodenia v tom aute ma priniesli domov z nemocnice keď som sa narodil :) proste to auto má 18 rokov ako ja preto som naňho strašne citovo naviazaný :) Mám ho po mojom Ocinovi :) Každý mi hovorí že dávno nevidel Nexiu v takom dobrom stave proste ten motor má najazdených 105000km ... som sním maximálne spokojný ... a veci čo som tam porobil taktiež spoločne s otcom je že sme tam dali športový podvozok kúpil som tam elektróny, tá koženná kapota a + som dokúpil ešte nejakú tú hudbu do toho :) To auto je pekné od výrobi tam neni toho moc čo robiť a mne osobne sa na Nexii nepáčia tie plast-tuningy :P :) raz sa vám prídem ukázať na nejaký zraz ak bude volakde bližšie pri Nitre :)
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja Nexia :)

Příspěvek od LordMMX »

Ahoj kolego! :)

mám radosť, že nie som posledný, kto má nexiu a nedal by ju za nič na svete. Snáď niekedy uvidím tu tvoju na zraze. :)
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Moja Nexia :)

Příspěvek od Vypravca »

LordMMX píše:Ahoj kolego! :)

mám radosť, že nie som posledný, kto má nexiu a nedal by ju za nič na svete. Snáď niekedy uvidím tu tvoju na zraze. :)
Peter, to by si musel na nejaky zraz dojst.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Finti
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 23, 2014 11:36

Re: Moja Nexia :)

Příspěvek od Finti »

:) a ešte by som sa vás chcel opýtať kde tu zistím že kedy a kde bude najbližší zraz lebo fakt to neviem nájsť a ešte ďalšia otázka že či je nejaká klubová nálepka a ak je tak ako by som sa knej vedel dostať :)
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja Nexia :)

Příspěvek od LordMMX »

Vypravca, na zraz určite dojdem len neviem na ktory. nessi potrebuje hodne dolaďovania ešte... :lol:

Finti, nuž klubove nálepky.... boli kedysi... ani ja som sa k žiadnej nedostal. :(
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Finti
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 23, 2014 11:36

Re: Moja Nexia :)

Příspěvek od Finti »

Jáj no škoda teda :/ tak dúfam že sa volakedy stretneme na nejakom zraze :) Ináč dávam na pozornosť že tento výkend v Nitre presnejšie na Janíkovskom Letisku je Race and Tuning Day party :) Vstupné 7€ tu máte facebookvú udalosť ak by sa tam niekto chystal tak mi napíšte :) https://www.facebook.com/events/631800543572691/
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“