EVANDA project Hanzy

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Jo jasne ja prave zacala jezdit asi 14 dnu tesne pred srazem co se vybavy tyce vse v poho jen tempomat by se hodil ale zas tak casto jsem ho nepouzival ani v Leganze...
Mno kdyz uz tady pises ti muzu rict ze moc jste se o to auto nestarali...ale postupne ji davam do pucu rek bych ze za ty 4 a neco let jste na to poradne venitr ani nikde nesahli co se tyce uklidu asi heslem meho otce spina po trech milimetrech odpadava sama ale nastesti uz tomu tak neni... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

michalek...88
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 01, 2009 12:38

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od michalek...88 »

Tak to si delas srandu ne? O nove auto se clovek stara tak, ze ho dava do servisu na garancni prohlidky a jestli tam neco nevymenili, za to ja nemuzu (servisku mas potvrzenou). A tys ho koupil tesne pred garanckou, takze asi tak. A s tim uklidem, nenech se vysmat, ptz auto bylo pucovano porad a jestli nebylo zrovna uklizene, kdyz si ho kupoval byla uz zima a pocasi nic moc,takze promin,ale na chatu uz jsem nejezdil a nemohl jsem ho cistit kazdy vikend, tak se nediv. Ale nebudu tady s tebou o tom polemizovat. Auto si dostal za tak smesnou castku, ze vlastne muzes byt rad a ne se divit, ze nebylo uklizene. Ty se o nej mozna budes starat lepe, kdyz na nej das kridelko, pneu o sirce 255( strasne svizne to auto bude, uz samo o sobe moc neni, velkou roli sehrava automat) a nacpes tam HIDky,mimochodem to doufam budou brzo takove pitomce pokutovat, ptz to oslnuje chte nechte a buh vi co s ni jeste udelas. No jsem vazne zvedav ;) .

Neprisel jsem se tu hadat, takze to je asi vse ode me. tak at slouzi -i
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Mno zacal si ty tady chytracit tak jen primo umerna reakce...
Mylim ze kdyz je olej prejety o 5000km tak na to nema zaden servis vliv a bohuzel auto nema nohy aby majitele nakoplo ze by se mel uracit tam zajet a co se spiny tyce nemyslim momentalni ze zimy ale vrstvy ulepene spiny na ovladacich atd...ale v poho uz jsem ji oskrabal a dostal do stavu umernemu jejimu stari... ;)
Takze hlavne klidek ja se ti taky nenavazim do tveho uklepaneho trakturku co ti koupila maminka...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
michalek...88
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 01, 2009 12:38

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od michalek...88 »

promin, nemel jsem tu psat pravdu, pravda boli, ja vim, jeste jednou sry :?

a jen tak na okraj, kdyz sis rypnul... evanda je uvrzanej korejcak, co jezdi po meste za 15l a ja jsem nesmirne rad, ze jsem se ji zbavil a navic jizda s DSG je uplne jina liga nez ten 4st. automat-ten byl spise za trest :lol: .. a obecne ta spotreba je neprimoumerna vykonu auta, zere to stejne jak tatkuv 5.7 V8 HEMI s 360 konema. Evandu jsem mel rad, ale muj uchrochtany trakturek je opravdu jine kategorie, ale to nema cenu resit, obzvlast na Daewoo foru, coz...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Nic v pohode jen si to blbe podal a nepredstavil ses ze si to ty... ;)
Zere hodne ale uz je tam LPG jak bylo v planu takze pohoda klidek a neklepe a nedymi....
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od conpet »

:lol: :lol: :lol: jak malý :lol: :lol: :lol: Je to pěkný auto i když žíznivý , pravda -i Ale je v dobrých rukou, tak za to buďme všichni rádi . Je to tak trochu štěstí potkat na silnici Evandu, noc jich nejezdí . Tak jak říka Topol "Ať j.... . ......í -i ;)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od hladolef »

Tak to by si pane koukal,jake delo si s toho Hanzy udelal.Nahodou jsem v tom aute jel,tak siroke kola nemam ani Ja.Co se tyce vybavy,tak az na par prkotinek tam ma vsechno a jeste navic, co tam nemam Ja.
Přílohy
hanzy.evanda 1143x857 1000x749.jpg
hanzy.evanda 1143x857 1000x749.jpg (195.53 KiB) Zobrazeno 4263 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od hladolef »

michalek...88 píše:promin, nemel jsem tu psat pravdu, pravda boli, ja vim, jeste jednou sry :?

a jen tak na okraj, kdyz sis rypnul... evanda je uvrzanej korejcak, co jezdi po meste za 15l a ja jsem nesmirne rad, ze jsem se ji zbavil a navic jizda s DSG je uplne jina liga nez ten 4st. automat-ten byl spise za trest :lol: .. a obecne ta spotreba je neprimoumerna vykonu auta, zere to stejne jak tatkuv 5.7 V8 HEMI s 360 konema. Evandu jsem mel rad, ale muj uchrochtany trakturek je opravdu jine kategorie, ale to nema cenu resit, obzvlast na Daewoo foru, coz...
Ty si ale chytrej,to nam tady chces predvadet jaky ses frajer,a co vsechno ma tatinek.Tak to si hledej forum,sobe rovnymu.Protoze ty muzes byt rad, zeto vubec nekdo koupil,v jakem to bylo stavu.Tady by to auto slo do srotu,a jeste bys 500€doplatil.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Jj ted mu koupili rodice ochcavku v TDI a udelal na ni vic nez na Evande za 4 roky dal uz folie na okna a to je viiikon... :lol: :lol: :lol:
To chce hlavne klidek jako je super poslouchat kritiku od takovych co si nejsou schopni ani uklidit natoz neco udelat v aute a jezdi v takovem humusu na co sem sahl k tomu jsem se prilepil ale uz tomu neni tak nastesti,takze tohle me nemuze vubec rozhodit... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
michalek...88
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 01, 2009 12:38

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od michalek...88 »

hladolef píše:
michalek...88 píše:promin, nemel jsem tu psat pravdu, pravda boli, ja vim, jeste jednou sry :?

a jen tak na okraj, kdyz sis rypnul... evanda je uvrzanej korejcak, co jezdi po meste za 15l a ja jsem nesmirne rad, ze jsem se ji zbavil a navic jizda s DSG je uplne jina liga nez ten 4st. automat-ten byl spise za trest :lol: .. a obecne ta spotreba je neprimoumerna vykonu auta, zere to stejne jak tatkuv 5.7 V8 HEMI s 360 konema. Evandu jsem mel rad, ale muj uchrochtany trakturek je opravdu jine kategorie, ale to nema cenu resit, obzvlast na Daewoo foru, coz...
Ty si ale chytrej,to nam tady chces predvadet jaky ses frajer,a co vsechno ma tatinek.Tak to si hledej forum,sobe rovnymu.Protoze ty muzes byt rad, zeto vubec nekdo koupil,v jakem to bylo stavu.Tady by to auto slo do srotu,a jeste bys 500€doplatil.
Jo a co na ni bylo teda tak zraleho do srotu? To trosku prehanis, kdyby nebylo tak drahych airbagu a pasu, tak ta oprava by nevysla ani moc draho. Nikdo tu nemluvi co ma tatinek, jen rikam, ze Evanda je extremne zizniva, na svuj vykon. A na vase forum vam kaslu, prisel jsem se jenom podivat, jestli je neco noveho ohledne Evandy.

A urazky od hanzyho, ze jsem na auto nesahl.. to mi nezbyva nic jineho nez to ignorovat, ptz on sam moc dobre vi, ze to neni pravda...
ja ti nevim, ale pises jakoby jsi mi zavidel, ze jsem dostal auto a jeste k tomu lepsi nez je Evanda :roll: . Bohuzel jsem na oktavce udelal snad vic nez ty na evande, ale to je jedno. A nepis tu, ze si neumim nic udelat, kdyz nic nevis. Na aute si delam veskere upravy sam.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od -peha- »

Hmmmm to teda si frajer aj na tej Evande si urobil NÁDHERNÉ úpravy :twisted: Klobúk dole...
michalek...88
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 01, 2009 12:38

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od michalek...88 »

hmmm kdepak jsou ty vrstvy toho lepkajiciho prachu? takove tuny spiny... no fuj, ze se nestydim ;)
Přílohy
By Mike1252.jpg
(205.41 KiB) Staženo 667 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od -peha- »

No to si tam mal Ty lebo Hanzy ju má vyčistenú a velmi dobre upravenú stačí doraziť na srázek a videl by si že teraz vyzerá perfektne -i
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Ivo R. »

michalek...88 píše:hmmm kdepak jsou ty vrstvy toho lepkajiciho prachu? takove tuny spiny... no fuj, ze se nestydim ;)
A už je tady zase :lol: :lol: :lol: ( mezi náma, Hanzyho a PEHOVA Lega je jiná káva)(a abych nezapoměl Slamova taktéž)
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od alvin »

michalek...88 píše:promin, nemel jsem tu psat pravdu, pravda boli, ja vim, jeste jednou sry :?

a jen tak na okraj, kdyz sis rypnul... evanda je uvrzanej korejcak, co jezdi po meste za 15l a ja jsem nesmirne rad, ze jsem se ji zbavil a navic jizda s DSG je uplne jina liga nez ten 4st. automat-ten byl spise za trest :lol: .. a obecne ta spotreba je neprimoumerna vykonu auta, zere to stejne jak tatkuv 5.7 V8 HEMI s 360 konema. Evandu jsem mel rad, ale muj uchrochtany trakturek je opravdu jine kategorie, ale to nema cenu resit, obzvlast na Daewoo foru, coz...
Na leguanzu a jej náskedníčky nedám dopustiť,keby som niekedy túžil,akože netúžim po aute tej triedy tak jedine Leguanzu, t.č. uradne Epica :lol: :lol: :lol: :lol: ,brat do mňa vyrýval,že keby som vyhral,akože,jasne mže nevyhrám,nemám ako a kde,balík,že určite by som už nejazdil matízkom. Rekumjazdil nechal by som si ho na nákupy a vybavovačky do mesta a na rodinné dovolenky Leguanzu-teda Epicu,predtým Evandu,nedám dopustiť na ne ,pre mňa sú zas meďaký záponemecké Volgy a Bavoráky západonemecké žiguláky :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“