EVANDA project Hanzy

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Uz se pomalu blizi vyjezd dnes jsem byl se podivat v lakovne a ted o vikendu by mela byt dolakovana a zacne se pristi tyden skladat dohromady...
Kolecka uz jsou nachystana celkem pompezniho rozmeru a to 255/40/17 pripraveno obuto vyvazeno jen doresit stredove krouzky.
Fota hazet nebudu bude k videni na srazu,probehlo vyberove rizeni na kridelko ktere uz je rovnez v laku :D
Nasledovat bude po poskladani odvoz do Daewoo servisu a budou se resit begy a pasy a vse kolem toho.
Dale jsou v planu znovu folie na okna samo do cocek xenony a dal se uvidi zda se bude posilat k zemi to uvidime,samozrejme udelat brzdy a hodit je do barvy jeste zvazim jestli klasiku cervenou... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od -peha- »

Hranatá obluda oproti Legyne je ako hociaký kočár :lol: :lol: :lol: Já som skúšal tuhle a bola v nabítke skoro 1-1 ale už som rozhodnutý Legynu čo najdlhšie a preto mám aj druhé auto no a ak sa mi podarí ješte normálná garáž tak Legyna bude velmi sviatočné auto je to náš mazel :lol: :lol: :lol: :lol: A za tohle nikdy :lol: :lol: :lol:
Přílohy
Evanda (3).jpg
Evanda (3).jpg (61.29 KiB) Zobrazeno 6353 x
Evanda (1).jpg
Evanda (1).jpg (83.15 KiB) Zobrazeno 6351 x
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od SkylineGTR »

Už se nemůžu dočkat na sraz, až to uvidím. :P Nebo, že bych to viděl dříve, jak se budou dělat folie... :mrgreen:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Prave ze Leganz potkavam posledni dobou plno a Evandy neeee a Pehacku to co si tu dal je pouhy polotovarek to by se mi taky nelibilo...Hold se mi bude s Leganzou tezce loucit ale co nadelam uz ji brzy bude 10let a to uz je u vas v SK narokovane na srotovne... :D A hlavne mam najezd rocni 30000km takze hold kilometry taky pribyvaji treba takovemu Slamikovi by vydrzela dalsich 5 let a jeste by nedocilil hranice 200000km
Jj Filipe folie budou ale nevim jestli tam zalezi jakou udela cenu nebot jak jsem byl lepit ted sklo v Polskem Tesine tak rikal ze by to kolem 3000kc zmakli kluci polsti sikovni... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od -peha- »

Ty zasa prdlajz vieš lebo je to plná výbava CDX má stavitelný podvozok zdvyhnutý výkon ,manuálka na LPG a vlastne je to bývalka šéfa Daewoo servisu takže naprosto udržovaná ale u teba ako obvykle len Ty máš to najlepšie no preto to asi aj predávaš hold si frajer najprv nedám dopustiť a poto veď už to má za sebou a hlavne u nás sivú majú tmavovlasý a mymochodom tady u nás má EVANDU každej veď som už písal že tesne vedla mna parkujú 3 a tak našťastie v meste plnom Daewátok mám už len JÁ Bielú Legu :lol: :lol: :lol: A tahle je momentálna za protihodnotu takže cena v mínuse :twisted:Jo abych nezabudol ta čierná má xenony originál takže neviem čo za šunt si kúpil Ty keď ani xenony nemáš :twisted: :twisted: :twisted:
Přílohy
DSC02683.jpg
DSC02683.jpg (78.1 KiB) Zobrazeno 6348 x
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Polotovarek myslim origo z fabriky bez zadne upravy a fantazie majitele a xenony asi tezko origo nebot Chevrolet do dnes origo xenony nedela... ;) U nas je zas plno Leganz ale Evanda jen svatecne... ;) A upravenou jsem zadnou nepotkal... :o)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od -peha- »

No kamaráde nechcem byť sprostý ale po tomto už plne chápem že vieš absolutné hovno a kvákaš len to o čom nemáš ani páru fakt neviem čím sa živíš ale to že auta strkáš po servisech značí že je umíš maximálne rozflákat ale opravu ani náhodou ,na rozdiel od teba mna živie ruky a o autách už viem od doby keď si Ty jazdil ako spermia takže až ma dorastieš tak kvákej,a mimochodom šéf Daewa mal aj v Legynze automat a xenony ono sa mu to vždy robilo na zakázku a nemusel z rozfláknutýho vraku robiť auto ktoré potom bude vrzať a škrípať.Takže sa nauč dačo viac o autách ako jazdiť to zvládajú aj moje dcery ale o tom ako vyzerá rozobratý motor alebo auto na zdviháku vedia asi tolko čo Ty že-- ono sa to takto robí to som netušila :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Tak ted vubec uz nechapu co se certis normalne origo xenony co vim nemaji v nabidce dodnes takze si je tam nechal dodelat je jina,staci normalne rict a ne se certit a placat dalsich plno nesmyslu...tohle jsem celkem nepochopil co do tebe vjelo a radeji na to ani nebudu reagovat...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od phalanx »

Ale no tak, nehádajte sa ;)

Inac musim priznat ze ani mne sa ta Evanda vobec nepaci :twisted:

Ked som nedavno kupoval auto tak som sa rozhodoval medzi Leganzou, Accordom a Galantom. Povodne som chcel najprv Leganzu, ale potom som si povedal ze som na take elegantne auto este prilis mlady :), a hlavne som chcel nieco s lepsim podvozkom :? Ale Leganzu doteraz povazujem za najkrajsie korejske auto ...
Honda Accord 1997 2.0 96kW Obrázek
Ford Mondeo 2004 96kW TDCI - to keď zneužívam otcove :)
EX: Espero 1.5 66kW, Leganza 2.0 98kW - obe bývalé rodinné
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od -peha- »

Počúvaj a skade ty vlastne to auto z RV poznáš my sme s nim v CZ asi ani raz neboli já predsa píšem že sú tam dané na zakázku a to v Německu kde ju skladali Ty stále len kvákaš o tom že JÁ VIM a víš prd lebo já tiež neviem čo máš v tvojej bo som ju nevidel ale ludia čo sy myslia že zožrali všetku múdrosť(viz názor na Matiza ) ta tí ma serú dokonale :evil:

A vôbec čo tak nahodiť sekciu POMOC VŠEM a prečo tu máme všetci radiť keď máme teba len som dáko nepostrehol že by si radil spíš kecaš že všetko vieš ta proste začni sa tak chovať a poraď keď dakomu cuká motor,vrie voda,nejde naštartovať,mám prioblém a iné tam Ti to dáko nejde že no nič já proste prestanem radiť dám si chvýlu oddych a na radu tu ludkovie máte HANZYHO on aj v LPGčku je jednotka tak nech sa oáčí idem na iné fórko tu už jeden chytrák je tak čau :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Mno Evanda je zvlastni auto a tim je zajimave a hlavni duvod je ze je to novejsi auto po prvnim majiteli a jen 50000km pravych najeto a ja si jitvorim k obrazu svemu takze jako origo vypadat nebude ani Lega se mi origo nelibila ale oboji je super zaklad k pekne uprave a temer nikdo kdoto auto nezna nepozna co je zac... ;)
Pehacku nevim co do tebe vjelo ale mluvis uplne z cesty,ja jsem v 18 letech mel se rikalo nejlip udelanou s120 v nasem okrese a delal jsem si ji sam to same pred tim s motorkama a ana aute krome karosariny lakovani si delam az na rozvody a takove veci sam a k ostatnimu se mi ani nechce vyjadrovat ale to co ty mas jako praci hasice jsem mel jako konicka a porad jsem clenem dobrovolnych...takze tady neplacej neco o praci a cemu a jak rozumim a neurazej ja mam taky na statni zamestnance svuj nazor...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

-peha- píše:Počúvaj a skade ty vlastne to auto z RV poznáš my sme s nim v CZ asi ani raz neboli já predsa píšem že sú tam dané na zakázku a to v Německu kde ju skladali Ty stále len kvákaš o tom že JÁ VIM a víš prd lebo já tiež neviem čo máš v tvojej bo som ju nevidel ale ludia čo sy myslia že zožrali všetku múdrosť(viz názor na Matiza ) ta tí ma serú dokonale :evil:

A vôbec čo tak nahodiť sekciu POMOC VŠEM a prečo tu máme všetci radiť keď máme teba len som dáko nepostrehol že by si radil spíš kecaš že všetko vieš ta proste začni sa tak chovať a poraď keď dakomu cuká motor,vrie voda,nejde naštartovať,mám prioblém a iné tam Ti to dáko nejde že no nič já proste prestanem radiť dám si chvýlu oddych a na radu tu ludkovie máte HANZYHO on aj v LPGčku je jednotka tak nech sa oáčí idem na iné fórko tu už jeden chytrák je tak čau :evil: :evil: :evil:
A dost uz me zacinas srat jako reagujes a pises uplne o necem jinym co ja bez si sjet po tyci zahoukat majackem a striknout strikackou!Hlavni rozdil tebe zivi stat kdezto u me je to naopak a stat zivim ja takze klidek a do prace nestartuj a hasic mam jako konicek...Kdyz si tak dobrej a chytrej proc stracis cas u hasicu?A nauc se cist neni to poprve ze odpovidas uplne na neco jineho nez se nekdo pta.A napsal si to dobre to ze nekomu neco cuka,nejde nastartovat radeji nekecam nebo tomu nerozumim takze si jen protirecis v tom co si napsal cemu nerozumim a nevim a nemam zkusenosti nekecam....
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od milosh »

Panove co kdybyste se oba uklidnili, Pehu chapu ze mu bouchly saze protoze Hanzy prudi vsude a uz toho zacinam mit taky dost, forum bylo pratelske do doby nez jsi tady zacal byt moc aktivni, takze Hanzy mas prvni upozorneni, druhe uz nebude ale misto toho BAN na forum :twisted:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od Hanzy »

Jasne to jsem cekal ze to dopadne jako posledne,jen za vse muzu ja...zajimave ze byl rok klid a pohoda nez zacal zas prudit nekdo jiny a od posledne tu taky nekteri ani nejsou a radeji nic nepisou nebo jsou tady nekteri urazlivi a jesitni jak male decka...Me je to jedno ja nejsem vlezprdelka a reknu vse primo a kdyz neco prezenu klidne se omluvim ale nedelam cachry pres sz a nebo ze se zaregistruju po jinym nicem a prudim...
Ale joo ja jsem pro klid a tak radeji sklopim usi ja nebo sam nemam rad kdyz je tady dusno...nebo tady prestanu chodit jako ti co se na tohle objektivni posuzovani uz nemohli koukat...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: EVANDA project Hanzy

Příspěvek od -peha- »

Hele nečakaj ale už ma dojalo ako si začal v Matízku veď pochop že po jednej jazde nemôžeš tak úpenlivo nadávať na to mrňe já s ním jazdím občas aj teraz a rozobral som ho asi 100x od motoru až po kastlu ale na Rada,Ondráška a iných čo ho poznajú dokonale tak sa im do roboty nemiešám a hlavne mna tu v okolí každý pozná a pokud mohu -pomohu a keď nie -poradím no a keď som v konci a to my ver že to je dosť často (bo človek je omylný)tak sa do toho nepchám ale jedno je isté natolko matu všetci poznajú -neznášam všeumelcou a ludí čo stále tvrdia že majú pravdu a nik iný nie.Vieš ja sa stále snažím obhajovať viac to čo som robil alebo som si na to šiahol ako to čo som dakde počul to vždy beriem z rezervou a ver mi že treba Evandu som ješte nerozoberal ani neopravoval a tak by som dokonca ani tebe neoponoval.Tak som sa rozhodol že o 56 dní Ťa kopnem do riťky aby si sa spamatoval a fertik :twisted: :twisted: :twisted:
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“