Spotreba

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Spotreba

Příspěvek od PETO »

Ivoš píše:
raven20 píše:Ahoj lidi,nevím proč pořád někdo ty naše drobečky podceňuje,bydlím na vesnici a tak děláme nákup potravin na celý týden a bez problémů se tam vejde.A ten plyn taky o něm přemíšlím,když se vyndá rezerva tak se tam pohodlně nádrž vejde. -i
Lidi to podceňují, ale neví o čem mluví...máme luxusní auta ;) -i
:D :D :D Môj názor na to je ten istý . Ludia miny autá veľmi podceňujú najme u
nás na Slovensku . :D :D :D
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Reklama
 

Uživatelský avatar
PeterF
Příspěvky: 277
Registrován: úte bře 16, 2010 07:59

Re: Spotreba

Příspěvek od PeterF »

Staci porozmyslat naco auto kupujeme a je vymalovane.Ja som potreboval auto pre mna a pre priatelku na behanie po meste plus semotamo nejaky vylet,Spark to splna na 100% je to super auto pre mladych a pre starsie rodiny co maju odrastene decka.Je zbytocne drat velke auto co zere aj travu okolo cesty.
A ako som mojej milej povedal kocar pojde na strechu ak ho raz bude treba :lol: :lol: :lol:

Inak pre znalych 949 kg a 81 koni............................RAKEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAA :D
CHEVY SPARK 1,2LT biely
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Spotreba

Příspěvek od PETO »

:lol: :lol: :lol: Môj názor na to je CHEVY SPARK 1,2 LT super auto
na všetko . :D :D :D -i -i -i
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den ... :o) když jsme u té spotřeby ... tak se musím pochlubit :lol: na své cestě po Moravě - na hlavní ČeskoSlovenský sraz v Olšovci jsem na trase : " Dolní Poustevna - Olšovec - Opava - Krnov a zpět " najezdil celkem 997km. Za 55lt spotřebovaného benzinu jsem zaplatil 1.761.-Kč od 3 čerpaček / 2x SHELL 1x ROBIN OIL / vyšlo mi 5.5 lt/100km což je na 8 roků starého Matize stále slušná spotřeba :o) co vy na to ?? :o) :lol:
Ceny Natural 95 u SHELL - 31.60/lt a 32.50lt - Robin Oil 31.30/lt toliko moje poznatky z cesty na sraz Olšovec 2010 :lol:
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Spotreba

Příspěvek od PETO »

-i -i -i
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Spotreba

Příspěvek od inza »

Ahoj všem, taky jedna zajímavost - měli jsme půjčeného Sparka v Španělsku na 10 dnů, původně jsem se lekl při přebírání, protože to bylo strašně malinké, nakonec z toho byla výhoda (parkoval jsem skoro jak se Smartem) a s puštěnou klimatizací jsme odjeli asi 4000km kolem Španělska se spotřebou kolem 6 litrů. Zajímavé bylo, že kolem 110-120km/h se tomu moc nechtělo, jak se motor vytočil a jelo to přes 130km/h tak se ta rychlost krásně dala držet (po dálnicích).
Když jsme auto přebírali, mělo najeto asi 3500, při vracení necelých 8tis km - ten borec z půjčovny nevěřil vlastním očím :)
Doplňuji že to byl ještě starý model.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Gear
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 09, 2011 22:33

Re: Spotreba

Příspěvek od Gear »

Chcem sa spytat ostatnych, po plnom natankovani-cuknuti na pumpe mi pocitac ukaze dojazd iba 475 km.

Som z toho trochu mimo, lebo iny tu pisali o dojazde cca 600km.

Ako je to u Vas,hm?Inak moj poznatok ku kvalite benzinu,v Bratislave som tankoval na OMV a Agip, zakazdym po dotankovani mal motor na volnobeh a pri jazde uplne iny zvuk, dokonca po Agip by som povedal ze bol hlucnejsi.

Skusil som ist do Rakuska-Hainburg, po dotankovani na ich pobocke Agip mam znizeny hluk o polovicu-skoro ho nepocujem tak krasne pradie ide tichucko.
Chevrolet Spark LS+ 1,2 /5 dverovy Hatchback/ metaliza Green Cocktail /v cene zimne aj letne pneu
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotreba

Příspěvek od Ivo R. »

Gear píše:Chcem sa spytat ostatnych, po plnom natankovani-cuknuti na pumpe mi pocitac ukaze dojazd iba 475 km.

Som z toho trochu mimo, lebo iny tu pisali o dojazde cca 600km.

Ako je to u Vas,hm?Inak moj poznatok ku kvalite benzinu,v Bratislave som tankoval na OMV a Agip, zakazdym po dotankovani mal motor na volnobeh a pri jazde uplne iny zvuk, dokonca po Agip by som povedal ze bol hlucnejsi.

Skusil som ist do Rakuska-Hainburg, po dotankovani na ich pobocke Agip mam znizeny hluk o polovicu-skoro ho nepocujem tak krasne pradie ide tichucko.
O tom, že není benzín jako benzín není pochyb. Teď jenom zvážit kvalitu a cenu. Já tankuji pouze Shell a jsem spokojený. :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
beru
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 24, 2012 14:29

Re: Spotreba

Příspěvek od beru »

Nemá někdo k prodeji spark 1,2 v LT výbavě?
Uživatelský avatar
kubla111
Příspěvky: 116
Registrován: stř bře 07, 2012 17:43
Bydliště: Tišnov

Re: Spotreba

Příspěvek od kubla111 »

Tak z Brna do Prahy a zpátky - celou dobu 120-130km/hod. - 6,11litrů .... čekal jsem míň, ale na to, že jsem to celou dobu držel pořád kolem 4tis.otáček .... míň by to ani nešlo, na druhé straně, na 2,5tis. se na dálnici jet nedá.
Chevy Spark - limitovaná edice 100 - žabáček (zelená metalíza)
BaronVonCzech
Příspěvky: 8
Registrován: pon úno 20, 2012 13:47

Re: Spotreba

Příspěvek od BaronVonCzech »

Do 3000 tis ot. žere 5,2 na dlouhé trati i míň, jak na to ale šlápnete víc a jedete nad 130 žere i 7,5.... Sparka ale nesmíte moc šetřit, jestli chcete aby jezdil musíte mu šlapat od začátku na pérka. Pokud budete jen přišlapovat plyn zanesou se kanálky v motoru a nepojede vůbec. Tedy čím míň tím hůř! Pokud nechcete moc šlapat na plyn jezděte na 98 benzín. Jestli dobře zajedete hned novýho , jezdí pak jako ďas.!!! Jel sem s ním i přes 150 km/hod. Jen sem musel dávat pozor na kamiony aby mě nesfoukly ze silnice. Je to prostě drak. Ale mouchy má. Synchron na 3 odchází brzo, odchází vstřiky, hlídejte si výfuk :), Pozor na startování vozu ze sedadla řidiče. Zkontrolujte zda nesvítí světla než odejdete! Chytrý je jen u řidiče hahah! :D
Odpovědět

Zpět na „SPARK“