palivový filtr

Nový nástupce Matize zde nesmí chybět

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Viper54
Příspěvky: 51
Registrován: stř říj 02, 2013 08:22
Bydliště: Pardubice

Re: palivový filtr

Příspěvek od Viper54 »

Tak to je ten Tvůj Mates nějakej nemocnej,je to docela živý auto a peláší až 140.
Matiz 0,8 (2003)
Reklama
 

Uživatelský avatar
linkin1
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 17, 2015 10:59
Bydliště: Děčín

Re: palivový filtr

Příspěvek od linkin1 »

Tak to ten můj Mates se taky dokáže rozvášnit a jede svižně, ale občas se mu nějak nechce. Musí se držet pořádně pod krkem,aby jel. Asi to budou ty vstřiky. Ještě mám půl nádrže, ale teď mám před sebou větší ježdění tak snad to vyjezdím a uvidím...Jak často tu věc mohu přidávat do nádrže? Díky..
Chevrolet Spark r.v.2011 / 1.0i / 50kW
Uživatelský avatar
Viper54
Příspěvky: 51
Registrován: stř říj 02, 2013 08:22
Bydliště: Pardubice

Re: palivový filtr

Příspěvek od Viper54 »

U toho STP píšou tohle:

Přidejte celý obsah STP Petrol Injector Cleaner přímo do palivové nádrže (benzín). Jedna láhev 200 ml ošetří 50-60 litrů benzínu. K dosažení nejlepšího výsledku používejte každých 5.000 ujetých km.

Já používám VIF a ten se přidává při každém tankování.
Matiz 0,8 (2003)
Uživatelský avatar
linkin1
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 17, 2015 10:59
Bydliště: Děčín

Re: palivový filtr

Příspěvek od linkin1 »

Po vyjetí nádrže žádná změna. STP - nefunguje. Auto dělá to co před nalitím tohoto "zázračného" přípravku.
Chevrolet Spark r.v.2011 / 1.0i / 50kW
Uživatelský avatar
linkin1
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 17, 2015 10:59
Bydliště: Děčín

Re: palivový filtr

Příspěvek od linkin1 »

Zdravím, vyčistil jsem škrtící klapku(nebyla nějak moc špinavá) a nyní mám otáčky nahoru - dolů. Je to ještě horší než před vyčištěním. Nevím zda není potřeba udělat nějaký reset škr.klapky. Má někdo nějakou radu. Jinak když auto jede a řadím rychlosti tak právě v tom okamžiku řazení otáčky vylétnou vzhůru a pak padnou kam mají. Děkuji za rady, moc
Chevrolet Spark r.v.2011 / 1.0i / 50kW
Uživatelský avatar
linkin1
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 17, 2015 10:59
Bydliště: Děčín

Re: palivový filtr

Příspěvek od linkin1 »

Obracím se na Vás s otázkou..nemohu najít u mého Sparka r.v.2011 palivový filtr. Ano pravda, nebyl jsem na rampě, ale jen na kolenou. Nemohu jej najít. Tam kde by měl být/před zadním kolem na straně spolujezdce/není. Vzal jsem telefon, fotil s bleskem všude možně, to místo - NIC.
Děkuji za rady.
Chevrolet Spark r.v.2011 / 1.0i / 50kW
Odpovědět

Zpět na „SPARK“