Vypínať pri LPG benzínové čerpadlo?

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

iskr
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 13, 2007 21:27
Bydliště: Karviná

Příspěvek od iskr »

To Hanzy benzínu mívám po předchozí výměně čerpadla (nebo se alespoň snažím mít) co nejvíce a fakt jsem doplňoval nádrž už když jsem byl pod půlkou.Tak nevím jestli by to nemohlo být i kvalitou bezínu neboť jak v servisu vytáhli z nádrže to špatné čerpadlo tak bylo celé "zasrané" od nějakého bordelu co je prý podle nich v nekvalitnim benzínu. (Viz foto)

To Peha nemám žádnou skušenost s ektrikou v autě a už vůbec nevím jak vypadá to rozpínací relé raději bych si to nechal namontovat od někoho kdo tomu rozumí více. Moje představa byla ta jestli by se to nedalo udělat
tak, že by se to palivové čerpadlo odpojilo samo automaticky při deceleraci a nebo při ručním přepnutí na LPG?
Samozřejmě startuju normálně na benzín(přepínač ve sřední poloze)chvíli jedu na benál 1-2Km (ať se trochu profouknou vstřiky) no a pak to přepnu ručne nebo pomocí plynu akcelerací a nálsednou decelerací pod 2000 na LPG. Staruju zásadně vždy na benzín ono to na LPG stejně nejde nastartovat :cry:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Takto vypadá palivové čerpadlo po 1roce a 8 měsících :(
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No nieje to také zložité ale aj ja si takové veci radeji dávam robiť alebo poradiť od našeho autoelektrikára ta že aj Ty pokud tam chceš to relé tak si zožeň elektrikára a potrebovať budeš len rozpínacé relé a kus kábla no a zručný elekrtrikár to má hotové asi tak za pol hodinky (ten náš to robí za 10 min ) ale to preto lebo už vie kam siahnuť tak Ti držím palce aby sa ti to podarilo vyriešiť :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
dusan orban
Příspěvky: 182
Registrován: pát lis 20, 2009 20:37
Bydliště: BRATISLVA SLOVENSKO

Re: Vypínať pri LPG benzínové čerpadlo?

Příspěvek od dusan orban »

ja mam na espere relatko 10rokov,na tacume nie,obe su v poriadku,na lpg,benzin,žiadny problem. :lol:

Peha ma pravdu proti gustu žiaden dišputat,všetko je na ludoch :D
Tacuma 1.6 16V lpg leganza 2.0 lpg Nubira vagon 1.6 lpg
Espero 1.5 16V lpg (opustilo nas!
Orby
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Vypínať pri LPG benzínové čerpadlo?

Příspěvek od Richard »

No já dle pehy čerpadlo odpojuji přes relátko a všechno jsem nacpal do pojistkové skříně v motoru...... a dělal jsem to proto, že mi ubýval benzín při jízdě na plyn....... a to tak markantně že jsem to viděl na palivoměru.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Vypravca
Příspěvky: 1056
Registrován: pát črc 07, 2006 06:12
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Vypínať pri LPG benzínové čerpadlo?

Příspěvek od Vypravca »

Na Evande sa mi uz neda vypnut cerpadlo. Lebo mi prepina do LPG postupne po valcoch. Az ked nabehne prvy valec na LPG, odpaja druhy...atd.
ex EVANDA, strieborná metalíza svetlá,
LPG BRC sequent 24
Automatické zapínanie svetiel, cúvacie senzory.
ex ESPERO strieborná metalíza.
ex ESPERO modrá metalíza.
DAEWOO MERCEDES McLAREN
LPG POZITIVE.
EGR NEGATIVE.
Diagnostika Autel Maxidiag univerzal.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“