športový podvozok

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Doktor69
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 23, 2019 18:09

športový podvozok

Příspěvek od Doktor69 »

Hľadám ideálny športový podvozok na svoje auto. Na minulom Golf 4 som mal športový pevný od TATechnix a bol som naozaj spokojný. Za tie peniaze to fungovalo, ale teraz by som chcel niečo naozaj TOP. Nie som egoista, aby som za to musel dať 1400€. Dostal som odporúčanie na AP Sportfahrwerke. Môžem poprosiť o recenzie?
Reklama
 

Junqueira
Příspěvky: 13
Registrován: ned čer 02, 2019 21:49

Re: športový podvozok

Příspěvek od Junqueira »

No nenapisal jsi aky mas model auta a co chces za podvozok. Jestli coilover, lebo podvozok kompletni, lebo len tlmice a pruziny na stock ulozenie. Mozno TA technix robi aj na to co mas teraz. Inak ked pojdes do kompletneho podvozku od Bilsteinu, KW, DGR a take znacky, tak to bude aj vyssie ak 1000€. S AP nemam zadne skusenosti, ale co frci ako takovy budget podvozok na Nissan klube, ked nedavaju tie komplet podvozky, tak Bilstein, Koni lebo Kyb tlmice (nie tie obyc ako nahrada za OEM) + Eibach lebo HR pruziny. Weitec pruziny dobre nejsu. Ja mal na Primere Kyb Ultra SR tlmice + stock GT pruziny a parada v zakrutach to bolo ako na kolajach. A samozrejme nie obyc guma, ale nejake alespon UHP ci semislick.
letní
Mazda 6 2.3i
zimní
Auris 2.2 D-Cat
EX milenky
Primera Sport CVT M6 SR20DE
SSAC, UR pulleys, AEM WAI, Denso Iridium Power, EBC TG+Green Stuff, KYB Ultra SR, front strunt bar, GT Radial UHP + Genevo One
Primera Sport SR20DE
stock + Bel 975
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“