matiz tahne do prava

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
MATIZ DAEWOO
Příspěvky: 8
Registrován: pon srp 24, 2015 19:40

matiz tahne do prava

Příspěvek od MATIZ DAEWOO »

Prosim o radu:Koupil jsem daewoo matiz 0.8. R.V. 2003 auto mi tahne porad do prava i kdyz je vymeneny čep na prave strane. Abych jel rovne musim mit volant trochu vic do leva . Kdyz volant pustim srovnamse do roviny jak ma byt a auto jede do prava dekuji za radu ........, a prosim o dalsi radu :nevim jestli to ma stimto spolecne ale neco mi mlati na predni naprave , vubec netusim co to je . Dela to jak pri rozjezdu tak pri nerovnosti vozovky i kdyz je vyrazena rychlost. Dekuji moc za vsechny rady . ;) :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
JOMAT
Příspěvky: 343
Registrován: úte bře 03, 2009 19:55
Bydliště: Bratislava,SLOVENSKO

Re: matiz tahne do prava

Příspěvek od JOMAT »

1.Treba nastaviť geometriu.
2.Tlmič vymlátený,alebo uvolnený.
JOMAT :) :D
Daewoo LEGANZA CDX 2.0L,r.v.1997(2002 SR),modrá metalíza,kožený interiér,aut.clima,hlinikove disky, Na úprave sa stále pracuje
Daewoo NEXIA,1.5 8V,r.v.98 ,zelenošedá metalíza(exla K.O.vrakovište)
,KAWASAKI 650 er6f.
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: matiz tahne do prava

Příspěvek od mzprx »

Skontroluj kolesa, tlaky v pneumatikach, vyvazenie.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
MATIZ DAEWOO
Příspěvky: 8
Registrován: pon srp 24, 2015 19:40

Re: matiz tahne do prava

Příspěvek od MATIZ DAEWOO »

Tlak v pneumatikach je dobry :roll: . Mirne se mi kinkla . Tyc(poloosa) co vede do kola a do motoru tak se mi hybe cca 3 az 5 milimetru a kdyz s ni zahybu tak je to zvuk jak kdyz do toho nekdo klepe kladivem , je mozne ze je v haji kinekytsky kloub? Dekuji za odpoved
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“