Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamier,

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Vavera
Příspěvky: 12
Registrován: úte led 17, 2017 14:20

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od Vavera »

Tak normálnímu uživateli stačí záznam z posledního dne. Nepotřebuje 4 dny dozadu. Myslel jsem si, že nějaký boxy s HDD budou, ale byla by zajímavá volba připojit klasickou autokameru k HDD. Bohužel redukce z SD karty pravděpodobně nikdy existovat nebude. :D
Reklama
 

Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od Ondrapb »

Ale tady je problém i s těmi 24h...
Pokud chceš kvalitní záznam, tak na těch 24h potřebuješ od 300 GB nahoru.
A teď jsme u toho - máš kameru jen vpředu? (co když tě nekdo naboří zboku/zezadu=neprokazatelné), co kvalita záznamu? HD a 25FPS? Nastavení detailů?

add není třeba připojovat zvlášť autokameru - jak jsem psal - řešil bych to celý jako systém. https://www.aliexpress.com/item/CCTV-Se ... autifyAB=0
Samozřejmě kamery i ten monitor se dají dát výrazně subtilnější, tohle je fakt na bus/truck :D
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Vavera
Příspěvky: 12
Registrován: úte led 17, 2017 14:20

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od Vavera »

Tak to už je na centrálu v kufru takový zařízení, ale jasně že pro kamion to není problém. :D
Ondrapb
Příspěvky: 171
Registrován: čtv říj 29, 2015 14:11
Bydliště: Brno/Veverská Bitýška

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od Ondrapb »

Tak s novým autem se mi nechtělo dávat starou kameru - měl jsem integrovanou do zpětného zrcátka, ale tím, že trávím v autě opravdu hodně času mě začala sr*t (hodně přesahovala původní zrcátko, nebylo vidět na semafory atd...)

Rozhodl jsem se pro YI mini dash (Mall = 1500,-) https://www.mall.cz/zaznamova-kamera/yi ... rm=1269240

Mají sice i na Ali, ale rozdíl není zas tak veliký, chytnout mě to celnící tak už se to nevyplatí...
Kamera je opravdu malá, lepí se přímo na sklo a ideálně tak, aby byla minimálně vidět (proto jsem nechtěl klasické na přísavku).
Rozměrově super, nahrává ve FHD a má wifi - nemusím vytahovat paměťovku - přes program si to stáhnu do phounu, resp. dá se ovládat o přes telefon..
Výrobce YI spadá pod Xiaomi, takže to mají opravdu povedené.
Přílohy
IMG_0301.jpg
IMG_0300.jpg
Daewoo Tacuma r. 2000/1,8 - 72 KW, LPG BRC
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“