Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od ladinek »

To máš super....nechci být sprostej ale k...a to jsou u nás v té P.....é České republice takový zloději co se týká cen? u nás stojí druhá cca 5000kč-6000kč.
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Lucaso1 »

Tak a dneska som bol na servisnej prehliadke v MGM Topolčany. Prístup ku mne bol znovu super aj servis prešiel uplne hladko. Nakolko som bol zákazník bolo o mňa postarané ( káva a pokec o aute) + mi boli ponúknuté doplnky a pri platení na faktúre mi poskytli zlavu znovu som spokojný dávam za 10 -i
Ako vždy na záver prikladám faktúrku + dokladám cenu oleja Total quartz future 9000 5w30 30euro 4 litre - odpočítavam pelový filter ktorý som si vyžiadal kôli prachu a lietajúcim listom z fukarov suma činí 20,64 euro

a potom hej auto nieje písané v servise na moje meno :-)
Přílohy
lkhiuguz.JPG
Faktúra
(184.34 KiB) Staženo 813 x
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od ppp »

No nie je to nadhera ta likvidacia olejoveho odpadu? Hlavne ze platime pri kupe oleja recyklacny poplatok, v servise vam zauctuju dalsi poplatok pri jeho zbavovani sa a ked si olej menite sami tak sa ho nemate kam zbavit, o olejovom filtri ani nehovorim. Asi zaveziem tych 30l oleja a vyse 10 olejovych filtor vpred ministerstvo zivotneho prostredia. Zaplatene uz za likvidaciu dostali.
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Lucaso1 »

Ja by som už pristal na také ako zberné dvory na olej presto sa z toho oleja vyrába petrolej a zasa na tom zarábajú tak prečo nespraviť zberné dvory na olej a dávať neakú sumu za odovzdanie dajme tomu 1euro za liter
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
pepo1
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 30, 2011 18:55
Bydliště: Bojná

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od pepo1 »

Aj ja ako nováčik na tomto fore by som sa rád zapojil do debaty o Nitrianskom remesloservise.Pri prvej prehliadke mi mechanik všetko poukazoval vysvetlil takže -spokojnosť.Pri probléme s tesnením pod hlavou s ktorej mi slizí olej,iný mechanik nechcel vidieť unikajúci olej,ale až po ukázaní na dané miesto pripustil že tam niečo uniká.Takže je to o tom na koho natrafíte.Takže nabudúce ,iný servis alebo osvedčený mechanik,na ktorého neviem či mám nárok.
Chevrolet AVEO 1,2 62kw, strieborná metalíza.
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Lucaso1 »

Pepo ak niesi spokojný chod do topolčian a pýtaj si Pala Píterku aj ked ti ho možno nedajú tam je ochota od každého mechanika a starostlivosť o každého zákazníka :lol:
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Serpico »

...inu co dodat snad jenom to, že prostě ani ve značkovým servisu nemají mechanici čas si s tím hrát, honí je normohodiny, tedy výkon a výplatní páska i když pantáta se nepředá. Jenom výměna oleje pokud by byla provedena dobře by trvala aspoň tři hodiny a to je nesmysl pro servis. Zdá se vám to moc ale je to jednoduchý. Ohřátý motor na provozní teplotu ( a né přijet s vozem co už hodinu anebo i více stál na dvoře ) a nechat následně " odkapat " s motoru aspoň právě ty tři hodiny a budete sami překvapení kolik toho " vyteče - odkape ". Nakonec mechanici jsou taky jenom lidi, hezky je to publikované ve SM v předposledním čísle i s vyjádřením bývalého mechanika výměna rozvodů na Audině to je dar pro mechanika a jeho melouchy, mění se jenom řemeny rozvodů - vodní pumpa, napínací kladky jdou do šuplíku.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
pepo1
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 30, 2011 18:55
Bydliště: Bojná

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od pepo1 »

Lucaso1 ďakujem. V najbližšej dobe tam musím zájsť a dám vedieť ako som dopadol.
Chevrolet AVEO 1,2 62kw, strieborná metalíza.
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Lucaso1 »

serpico . keby vidíš ako skladajú naše tátoše tak by si asi ani jedno z nižšej cenovej kategorie nekúpil .
a čo sa týka servisu a ohevu motora mne sa zdá že ked prejdem 50 kilákov do servisu a ešte mi auto nechajú bežať pol hodinu je dosť zahriaty ten motor + pri rozvodoch to trvalo 2 hodiny síce sa tým normohodinám nerozumiem ale podla toho čo som videl tak si myslím že tá robota je aj za tú cenu hodná
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Serpico »

...to Lucaso " normohodina " není nic složitýho, je to časový úsek stanovený pro danou opravu, například pro výměnu předních brzdových destiček u nejmenovaného servisu stanovenou na 20 minut a to zaplatí mechanikovi. Tedy jinak mechanik může opravovat celých 8 hodin ale pantáta - majitel mu zaplatí jenom například 5 hodin a o tom to je...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
pepo1
Příspěvky: 6
Registrován: úte srp 30, 2011 18:55
Bydliště: Bojná

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od pepo1 »

Tak dnes som bol v Topolčanoch v servise,možem potvrdiť super jednanie od prijmacieho technika a aj od mechanika,doporučujem aj ostatným pokial majú nejaký problém.Dávam im 10 bodov.
Chevrolet AVEO 1,2 62kw, strieborná metalíza.
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Dělal jsem první servisní prohlídku v Renocaru. Auto převzali, zeptali se co chci a nechci udělat nad rámec prohlídky. Předběžná cena 3500,- bez DPH.
Na auto jsem si počkal. Dostal jsem 2 kávičky, na třetí nabídnutou už jsem neměl chuť ... V salonu funguje rychlá WIFI, takže s Ipadem jsem měl o zábavu postaráno :-)
Nakonec cena výrazně nižší viz. faktura. Takže u mě spokojenost.
Přílohy
Photo 23.11.11 19 40 55.jpg
Photo 23.11.11 19 40 55.jpg (68.15 KiB) Zobrazeno 5175 x
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Scorpion.11 »

Helemese ztracený syn :lol: Jinak ti řeknu, že jsem velice překvapený stou cenou pro Cruze, protože je to velice dobrá cena a velice překvapivá. Je vidět, že se asi Renocar chytil za nos a nebo jsi měl štěstí :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Bohuslav Jedinak
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 04, 2010 00:54

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Bohuslav Jedinak »

Scorpion.11 píše:Helemese ztracený syn :lol: Jinak ti řeknu, že jsem velice překvapený stou cenou pro Cruze, protože je to velice dobrá cena a velice překvapivá. Je vidět, že se asi Renocar chytil za nos a nebo jsi měl štěstí :PP:
Ahoj, do telefonu mi řekli 3500,- až 4000,- Kč. Na druhý dotaz,že ano , ale asi bez DPH. Na místě to bylo jak jsem popsal výše. Takže pokud to udělali jak měli, tak u mě spokojenost.
Chevrolet Cruze 1,8 LT AT, automat
Bob
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Lucaso1 »

Bohuslav Jedinak píše:
Scorpion.11 píše:Helemese ztracený syn :lol: Jinak ti řeknu, že jsem velice překvapený stou cenou pro Cruze, protože je to velice dobrá cena a velice překvapivá. Je vidět, že se asi Renocar chytil za nos a nebo jsi měl štěstí :PP:
Ahoj, do telefonu mi řekli 3500,- až 4000,- Kč. Na druhý dotaz,že ano , ale asi bez DPH. Na místě to bylo jak jsem popsal výše. Takže pokud to udělali jak měli, tak u mě spokojenost.
ja si rád postojím pri aute :-) je to ideálny postup kontroly servisáka :-)
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“