Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenek R6
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 06, 2010 21:09
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Zdenek R6 »

Moc mě mrzí, co musím napsat...

Auto Horečka - při kupování vše super, pan Horečka mladší, s kterým jsem jednal měl super chování, doslova mě "ulovil" i když než něco koupím, 100x si to rozmýšlím. Neměl to se mnou jednoduché. Na druhou stranu jsem nekupoval rohlík.

Byl jsem rozhodnut, že ačkoliv to mám přes 50 km, na garančky budu jezdit tam. I proto, že jsem to cítil jako že když on vyšel vstříc mě, já se budu revanžovat takto a budu ho všude chválit. Do teďka jsem tak činil.

Nastal čas 1. garančky. Při tel. hovoru s p. Horečkou starším mi bylo sděleno, že neexistuje abych si dovezl vlastní olej. Byť to je stejný Dexos 2 originálně zabalený. Jen s rozdílem 1000 kč levnější.

Dnes na dálnici mi vyskočila chyba CODE 79. Zastavil jsem a opětovně nastartoval a za jízdy volám k Horečkům co to je, jestli můžu jet dál nebo co a jak. Pan Horečka st. šel někde zřejmě k mechanikovi a on nevěděl. Samozřejmě nemůže vědět všechno, ale stačí se jen podívat.
Mezi tím se ještě zeptal, jestli jsem nevolal ohledně té garanční prohlídky a já mu sdělil, že nepřijedu. Se slovy, že dnes už podívat se nestihnou, že mi zítra zavolají jsem se jen nechápavě zasmál a položil jsem. Risknul jsem to a dojel domů. Správně bych ale neměl jet nikam. :(

Mrzí mě to, protože jsem si myslel, že je to jeden z nejlepších servisů na Chevrolet.
Bílý Cruze 1,8 LT
Yamaha R1
Yamaha R6
MadAss
Opel Omega C
Reklama
 

Vojta

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Vojta »

Zdenek R6 píše: Auto Horečka - Mrzí mě to, protože jsem si myslel, že je to jeden z nejlepších servisů na Chevrolet.
Moje zkušenost:
Servisní prohlídka po sedmi letech, výměna brzdových kotoučů a destiček, výměna rozvodů.
Před návštěvou jsem se e-mailem informoval na cenu. pan Horečka st. mi zavolal, domluvili jsme rozsah prací a sdělil mi celkovou cenu cca 9.000,-Kč.
Skutečnost:
Po delší diskuzi celková konečná částka SNÍŽENA na 11.060,-Kč. Nikde prý by to levněji neudělali. A spousta výmluv. Mechanici jsou asi dobří, ale ....
UŽ NE.
Servis.jpg
Servis.jpg (67.52 KiB) Zobrazeno 4766 x
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od hladolef »

Vojto..tak to je palka,tak ja jsem to mnel o polovinu levneji,i s vodni pumpou.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ale kde? Určitě v Německu :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Hanzy »

hladolef píše:Vojto..tak to je palka,tak ja jsem to mnel o polovinu levneji,i s vodni pumpou.
O tom silne pochybuju asi sis necetl co vse bylo delano ale chapu je to cesky :D
Jak se divam je tam cena za praci takova ze za to delaji bezne neznackove servisy a nevidim tam nic ze by bylo nejak prestrelene.
Vojto je otazka proc to honis po znackovem servise kdyz uz nemas zaruku s muzes servisovat kdekoli a tim padem si sehnat i dily levnejsi kdyz resis cenu,ja jezdim jen s vecma ktere se bez autorizovaneho servisu neobejdou.
Ale zas pravda je ze pokud byla nejaka cena dohodnuta mela by platit at je to jakkoli nebo lisit se minimem pokud neni jasne ze muselo byt udelano vic nez bylo dohodnuto.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Hanzy »

Zdenek R6 píše:Moc mě mrzí, co musím napsat...

Auto Horečka - při kupování vše super, pan Horečka mladší, s kterým jsem jednal měl super chování, doslova mě "ulovil" i když než něco koupím, 100x si to rozmýšlím. Neměl to se mnou jednoduché. Na druhou stranu jsem nekupoval rohlík.

Byl jsem rozhodnut, že ačkoliv to mám přes 50 km, na garančky budu jezdit tam. I proto, že jsem to cítil jako že když on vyšel vstříc mě, já se budu revanžovat takto a budu ho všude chválit. Do teďka jsem tak činil.

Nastal čas 1. garančky. Při tel. hovoru s p. Horečkou starším mi bylo sděleno, že neexistuje abych si dovezl vlastní olej. Byť to je stejný Dexos 2 originálně zabalený. Jen s rozdílem 1000 kč levnější.

Dnes na dálnici mi vyskočila chyba CODE 79. Zastavil jsem a opětovně nastartoval a za jízdy volám k Horečkům co to je, jestli můžu jet dál nebo co a jak. Pan Horečka st. šel někde zřejmě k mechanikovi a on nevěděl. Samozřejmě nemůže vědět všechno, ale stačí se jen podívat.
Mezi tím se ještě zeptal, jestli jsem nevolal ohledně té garanční prohlídky a já mu sdělil, že nepřijedu. Se slovy, že dnes už podívat se nestihnou, že mi zítra zavolají jsem se jen nechápavě zasmál a položil jsem. Risknul jsem to a dojel domů. Správně bych ale neměl jet nikam. :(

Mrzí mě to, protože jsem si myslel, že je to jeden z nejlepších servisů na Chevrolet.
Na olej se ho zeptam v cem ma problem ale hlavni problem je ze pan Horecka je ze stare skoly a bere originalni dil jako SVATY i kdyz uz jsem mu vysvetloval ze pravou a originalni ma pouze krabicku :D
Co se tyce problemu nechci se zastavat ale myslim ze ten mechos mel zrovna dovolenou co to ma na starosti a jak pises taky nemuze vedet vsechno navic jsou to pro ne porad nove auta a taky to neni linka pritel na telefon kdyby se ti to stalo v noci nekde v Italii tak kam budes volat?Mam nove auto asisstenci kdyz je problem zavolam tam od toho je -i
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Zdenek R6
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 06, 2010 21:09
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Zdenek R6 »

Hanzy, s tím přítelem na telefonu máš pravdu. Stejně se neozvali vůbec jak slíbili -P Stál bych tam do dnes...

Asistenci bych řešil, kdyby to nejelo. Věděl jsem, že mají otevřeno, tak jsem zavolal. Podívat se do manuálu asi není takový problém. Ale nehme toho, jak jsem říkal - nejdřív jsem byl nad míru spokojený. Teď je to bohužel jinak. Ale všude je něco ;)
Bílý Cruze 1,8 LT
Yamaha R1
Yamaha R6
MadAss
Opel Omega C
Vojta

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Vojta »

Hanzy píše:Ale zas pravda je ze pokud byla nejaka cena dohodnuta mela by platit at je to jakkoli nebo lisit se minimem pokud neni jasne ze muselo byt udelano vic nez bylo dohodnuto.
Možná pan Horečka postupuje férově pouze u svých známých. Jisté je, že jsem tam byl naposledy. Poslouchat tlachy o originálních dílech, když destičky jsou Ferodo (možná firmu koupili Korejci :lol: ), že rozvody musely být z Kalose, protože u litrového Matíze jsou jiné (v obchodě se cenově rozvody na Kalose a Matíze 1.0 nijak neliší), už rozhodně nehodlám. To už ani nemluvím o tom, že zřejmě přeplnili motor olejem, protože účtují 4 litry a náplň u litrového Matíze je 3,5. Při ceně oleje 230,-Kč za litr je půllitr na každém autě docela dobrý bezpracný zisk. Kdybych se na to zeptal, možná by mě přesvědčoval, že tím půllitrem motor proplachovali. Rozhodně si tento přístup pana podnikatele nenechávám pro sebe - ať se nenachytá taky někdo další.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Scorpion.11 »

Vojto to je správný přístup -i , že ses podělil i s ostatnímy se svým hodnocením a názorem ohledně servisu. Na to se to tu udělalo, aby si to tady každý přečetl a udělal si svůj náhled na servis a pak se rozhodl dle svého uvážení kam s autíčkem zajede a kde nechá opravit :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Zdenek R6
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 06, 2010 21:09
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Zdenek R6 »

Tak Vás mohu ubezpečit, že Auto Bayer ve Slavkově si řekl za první garančku 1435 kč s DPH !!! -i
Olej jsem měl vlastní origo Dexos2, 625 kč za 5 litrů ;)
vetr.roman- díky moc za tip :PP:
Bílý Cruze 1,8 LT
Yamaha R1
Yamaha R6
MadAss
Opel Omega C
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od lomngi »

Začiatkom budúceho mesiaca budem robiť priebežne vyhodnotenie súťaže. Tak prosím všetkých ktorý sem písali aby doplnili stoje údaje ako je kópia faktúr a podobné veci. Ináč nekompletné spispevky nebudú zaraďene.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Lucaso1 »

prikladám faktúru za vykonanie práce v MGM topolčany + pripájam cenu oleja ktorá nieje vo faktúre z dôvodu že som doniesol vlasný 5 litrov stálo 37,80 eura 2 litre mi zostalo doma čiže 3 litre činia 22.68 eura

všimnite si však zásadnú vec ktorá je odkazovaná v prvom riadku na remesloservis !!!!

prikladám ešte z druhého roku prehliadku v remesloservise ktorý je možno lecnejší ( ale práca chvatná málo platná )
Přílohy
Remesloservis ( odfláknutá prehladka )
Remesloservis ( odfláknutá prehladka )
gcfgdgf.JPG (78.33 KiB) Zobrazeno 4670 x
kontrola kasne
kontrola kasne
hfztrcf.jpg (115.23 KiB) Zobrazeno 4670 x
Mgm servis
Mgm servis
výrez.JPG (145.39 KiB) Zobrazeno 4670 x
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Lucaso1 »

a čo sa týče oleja remesloservis dáva do hb polosintetiku a do sedana sintetiku pri tom istom motore 1.2 8v 53kw v MGM dávajú besprostredne do nových áut sintetiku

Ja hlasujem za MGM Topolčany číslom 10

Za ich prístup spolahlivosť a hlavne za ochotu poskytnúť odporúčaného mechanika u mňa je to spokojnosť

Pri návšteve servisu počas prehliadky mi poskytli informácie o zlavách a doplnkoch za akciové ceny.

Dalšia prehliadka sa bude konať v 8 mesiaci verím že moja spokojnosť nezostane iba na tomto fore ale že zostanem nadalej spokojným zákazníkom
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Hanzy »

Vojta píše:
Hanzy píše:Ale zas pravda je ze pokud byla nejaka cena dohodnuta mela by platit at je to jakkoli nebo lisit se minimem pokud neni jasne ze muselo byt udelano vic nez bylo dohodnuto.
Možná pan Horečka postupuje férově pouze u svých známých. Jisté je, že jsem tam byl naposledy. Poslouchat tlachy o originálních dílech, když destičky jsou Ferodo (možná firmu koupili Korejci :lol: ), že rozvody musely být z Kalose, protože u litrového Matíze jsou jiné (v obchodě se cenově rozvody na Kalose a Matíze 1.0 nijak neliší), už rozhodně nehodlám. To už ani nemluvím o tom, že zřejmě přeplnili motor olejem, protože účtují 4 litry a náplň u litrového Matíze je 3,5. Při ceně oleje 230,-Kč za litr je půllitr na každém autě docela dobrý bezpracný zisk. Kdybych se na to zeptal, možná by mě přesvědčoval, že tím půllitrem motor proplachovali. Rozhodně si tento přístup pana podnikatele nenechávám pro sebe - ať se nenachytá taky někdo další.
Vojto naprosto v poradku ze si to tady dal vedet,to ze je napln 3,5l a napsali ti 4l ok reklamoval bych tenhle nesmysl hnet a co se tyce dilu origo je s panem Horeckou slozite vysvetlovani jako s kazdym starsim obcanem :D
Takze jen v poradku ze si to napsal aspon ho mam cim zprudit at si nemysli moc o sobe :D
Na druhou stranu ale nevim proc jezdis se starym autem po zaruce do znackovych servisu a pak musis komentovat veci ktere neni potreba a tenhle servis pri trosku snaze si udelas sam nebo kup dobrou lahev a neco dobreho dojedu s mladou a 90% praci udelame pred barakem za polovicni cenu -i
Je pravda ze ja s takovyma kravinama do znackovych servisu nejezdim a delam si je sam a nebo garazisti kdyz nemam cas nebo se mi nechce :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Dusan19
Příspěvky: 338
Registrován: sob říj 03, 2009 02:58
Bydliště: hrinova

Re: Česko - Slovenská súťaž o NAJ servis roka 2011

Příspěvek od Dusan19 »

Tak ja som bol v pondelok na druhej serv. prehliadke v Nitre-remesloservis. Objednany som bol na 7:30 meskal som 5 minut. Ako som prisiel hned ma zobrali. Nepytal som sa ci mozem byt pri aute ale po par minutach ked ma videl serv. technik ako nazeram do dielni tak mi povedal ze mozem ist k autu. Cena bola 146 eur. Vymena oleja, filtra, sviecok, brzdovej kvapaliny, namazanie gumenych casti na podvozku, dveri kapoty, precistenie zadnych bubnov........ a napojenie na pocitac. S panom co mi auto servisoval som bol maximalne spokojny. So serv. technikom taktiez tak isto aj s cenou. Davam 10 bodov. -i
5x lada 2101, Aro 240, Aveo sedan, biela farba, 1,4 16v 69kw
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“