Parkovací systém

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Parkovací systém

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Ne že bych neviděl dozadu ale hlavně kvuli lidem na obchoďákách protože jsou někteří jak ovce :twisted: Mírně řečeno :twisted: Jsem si namontoval parksystém od Conrada.Měl jsem to už v Jaroměři ale teď sem dávám nějaké fotky. Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekJenom pro zajímavost jak za dva roky je rezatý tažný! Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekJeště že mě pomáhala vnučka/14 měsíců/ a zeťák.Zatím to mám píchnutý jen tak u radia až podle toho kam se rozhodnu to přidělat na fest.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Hezky jste Kalosíka rozebrali :lol: No a to hlavní ?? Kolik ?? :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Jo super,ještě chybí cena a nějaký fotky jak vypadají ty čidla na nárazníku...Nebo nejsou vidět?Vždyť tam tchán (jestli je to on) něco vrtá....Dej více fotek.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak čidla jsou vidět.Když se podíváš na fotky ze srazu tak je tam vidět Kalos zezadu a dokonce když jsem to některým vokazoval/stmívá se a svítí coufačka/.Jinak já to kupoval na Aukru a nový ale protože moc nevěřím na nějaké posílání tak jsem objevil inzerát z města 8 km od nás takže jsem si pro to zajel.Takže 1000kč.Jinak je potřeba dát i bacha na konektory.Všechno je to titěrný a jak to člověk vickrát zkouší tak kontakty mohou zlobit.Proto je tam fotka jak mi to zeťák jistí silikonem aby se neuvolnily protože je to za čalouněním a byla by blbost tam porád lézt.Jinak by u každé sady měl být i origoš vrták.Největší problém bylo sundat nárazník.Ale celá akce asi tři hodiny.Jinak tady je adresa na aukro.Mě tenhle typ uplně stačí.Je tam světelná ale i zvuková signalizace. Začíná registrvat od 140až 160cm.Ukazje a začíná ton který se s přibližováním zkracuje a na 30-40cm je nepřetržitý a ještě bliká STOP.Ono opravdu když by člověk do někoho drcnul tak by se na vás mohl hojit že jste ho zmrzačil i když by měl jen odřený koleno :twisted:
http://aukce.atlas.cz/search.php?string ... country=56
Ať námjezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Ja o tomhle na zacatku, co mam Leganzu, take vazne uvazoval, ale skoncilo to na tom, ze jsem nemel to srdce narusit ty uchvatne hladke a oble krivky (nejen) narazniku a radsi jsem si nacvicil odhad vzdalenosti, coz se mi asi povedlo, protoze dodnes jsem nikdy o nic nezavadil (a to ma Leganza ty previsy pomerne znacne). :) Navic v kvetnu t.r. mi soused na parkovisti znicil zadni naraznik (=vymena), takze by to byly v mem pripade akorat vyhozene penize... :(
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No Topolku je to parádička a narušenie no veď to majú aj Meďouráci a iné limuzíny je to velmi užitočná vecička tak asi idem uvažovať :lol: :lol: :lol: :lol: Práve to hádžem do Google tak som zvedavý na cenu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Je to ono?

Příspěvek od Vazoun »

-peha- píše:No Topolku je to parádička a narušenie no veď to majú aj Meďouráci a iné limuzíny je to velmi užitočná vecička tak asi idem uvažovať :lol: :lol: :lol: :lol: Práve to hádžem do Google tak som zvedavý na cenu :lol: :lol: :lol:
--------------------------
Nevím či má na mysli " Topol " toto zařízení ? Tak to by bylo za 1.000Kč
Zjistil jsi to " Peho "kolego ? ČAU " Vazoun " :lol: Obrázek
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ja teda neviem ako parkujete vy, ale mne keby niečo začalo ukazovať STOP 40cm od prekážky, tak nezaparkujem nikde, hlavne v Prahe.
Uživatelský avatar
hasič
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 10, 2007 21:09
Bydliště: Malacky

Příspěvek od hasič »

pre peha.. Daj si autoalarmy.sk a pozri na výpredaj, sú tam za 1.500 Sk
Espero 2,0 LPG, full,
Matísek 0,8
SKYPE raduskok
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

mipo píše:Ja teda neviem ako parkujete vy, ale mne keby niečo začalo ukazovať STOP 40cm od prekážky, tak nezaparkujem nikde, hlavne v Prahe.
jenom tě to upozorní, že máš ještě 40 cm volného místa - couvat můžeš klidně dál. Jinak můj názor - jsou to zbytečně vyhozené peníze - pouze parádička jako navigace a podobné věcičky.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Díky hošani ten za 1500 som našiel ale zaujal ma od Jablotronu ten by bol za 1650 sk a hlavne mám kolegu ktorý pre nich montuje alarmi tak sa ho opítam či by nebola zlava a či mi to tam frkne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Samozřejmě nikomu nevnucuju!Jinak parkovat taky umím !Řidičák mám od 20,4,1962 :lol: Jezdil jsem už kde s čím ale jak jsem psal hlavně kvuli lidem na obchoďákách :twisted: A jak říkám stačilo by do někoho jen trochu strčit a máš problémy!!Protože řidič je povinen si zajistit místo za sebou při cování a nezajímá že ti tam někdo vlez!
Jak říkám je to každého věc.Já používám i navigaci.Možná jsou to jak říkám berličky ale proč ne když mě to pomůže ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Určite je to dobrá vec, to neodsudzujem. Ale mňa by práve zaujímalo voľné miesto za autom v rozsahu 0-1m. Ak mi skončí ukazovanie pri 40cm, je to pre mňa nepoužiteľné.
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Pro Topola:

určitě s tebou souhlasím, napsal jsi to přesně.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

To Bergman: Když jsi obchoďák a jezdíš trasy, který neznáš, tak navigace není jen na ozdobu, to mi věř. ;)

Jinak já místo park. senzorů používám (když jedu Kombikem) výfuk.....stačí na volnoběh trochu přišlápnout plyn a lidi utíkají :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“