Od příštího roku se na nás prý už chystá nepříjemná zhovadilost

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Od příštího roku se na nás prý už chystá nepříjemná zhovadilost

Příspěvek od Slam »

Teda aspoň na ty, co mají GM auto s r.v. starším jak 2005 a motorem neplnícím EURO4: :(
https://www.auto.cz/pozor-do-ceska-se-b ... ory-138953

PS: I když trochu mi nesedí, že u Opelu to nevadí a přitom starší Daewoo/Chevrolet auta jsou víceméně jen převlečené Opely. :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Od příštího roku se na nás prý už chystá nepříjemná zhovadilost

Příspěvek od conpet »

buď v klidu, Lega baští bez problému E85 , tak nějaký E10 je bezvýznamný.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Od příštího roku se na nás prý už chystá nepříjemná zhovadilost

Příspěvek od alvin »

u nás ho máme už 2. rok, keď sa denne jazdí,nie je problém. Tie možu nastať až pri dlhšej odstávke auta.
https://www.topspeed.sk/novinky/benzin- ... riza/18981
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Od příštího roku se na nás prý už chystá nepříjemná zhovadilost

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den bez koronaviru 19 :lol:
Víte já pamatuji ,když čarodejnice byla ještě holčičkou a tak jenom na co jsme jezdili kdysi dávno :D Já jsem dělal celý život truhláře a tak jsem
míval v autě (Škoda STW 1200) nitro ředidlo ( C-6000 ) (dělával jsem melouchy to byly práce mimo fabriku) no a několikrát se mi stalo,
že mi došel benzin. Dřív nebývaly benzinky na každým rohu no a tak jsem několikrát nalil do nádrže to ředidlo a dojel ! Sice jedničkou max. dvojkou
Ono totiž ředidlo a benzin mají stejný základ jenom teď nevím ,který má prý o atom kyslíku víc. Vím ,že někteří dokonce přidávali do benzinu naftu
ona tenkrát nafta stála 0,90 haléřů Kčs a benzin 2 Kčs no a někdy s třeba i technický benzin ten tenkrát stál 1Kčs :lol: No tenkrát, když se blýžil
převrat tak začali zdražovat na 4 potom na 6 a nakonec na 8 Kčs :( Je pravda, že tenkrát,když někdo najel 100 000 až 120 000 km tak to bylo
maximum ! Dělal se výbrus(to se měnily vložky a písty a nechala se přebrousit klika, to byla ta polomontáž . Já jsem si to nechal dělat v Liberci
v LIAZu no a stálo to do 1000 Kčs ! No rád na tu dobu vzpomínám , ono za chvíli budou auta na elektriku a začnou lítat ve vzduchu a to už nový
papíry dělat nebudu ono takhle musím sám každý dva roky si necht potvrdit od doktorky,že mohu jezdit !
Tak ještě nakonec vtip.
Jdou proti sobě dva a vrazí do sebe:Co děláte hulváte ! Ten první:Promiňte já špatně vidím.Ten druhý:Co jste říkal, já špatně slyším.
Ten první: Jé Franto to jsi ty já tě hned nepoznal !? Jak se máš ? Ale stojí to za prd ještě ,že mám řidičák a občas se projedu autem ! :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“