Rada s LPG pohonem Tacuma 2,0

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
rezzo
Příspěvky: 14
Registrován: pon bře 16, 2009 15:17

Rada s LPG pohonem Tacuma 2,0

Příspěvek od rezzo »

Potřebuji poradit. Kamarád od kterého jem koupil mou Tacumu 2,0 mi nabízí nějakou nádržku se speciálním olejem k přimazávání vačkové hřídele a ventilů pro vozy s LPG, je to prý dobré proti vyššímu opotřebení motoru při provozu na LPG. Je to potřeba? Mám najeto 66 tis auto je staré asi 5 let a počítám s tím, že s ním snad budu jezdit ještě tři až pět let.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Rada s LPG pohonem Tacuma 2,0

Příspěvek od Hanzy »

Je to zbytecne neni to potreba mam na Leganze kolem 180000 na LPG a motor jak novy a na Evande jsem daval system ted a bavili se o tom a ze je to zbytecne a ty mas ten samy motor...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s LPG pohonem Tacuma 2,0

Příspěvek od -peha- »

Pre boha čo tam chčeš mazať veď snad máš mierku z žlutým očkom a na tej si pozri aký máš stav oleja a je to. Teda už to montujem 10 rokov ale takú ptákovinu som ješte nepočul že zvlášť mazať vačku jo a ventily majú hydroštely takže ako sa tam dostává ten prídavný olejíček Obrázek Ale nič v zlom to čo Ti nabízí je asi FLASHLUBE ale na to zatial sme nenašli opocnatení proste je to zbytočné za dosť peňazí,najlepšie je proste občas motor prehnať na benzin a poprípade dať do benzinu čištiť vstrekou,vše ostatné je len ťahák peňazí Obrázek

http://www.autonaplyn.sk/clanky/25-flaslube/
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Re: Rada s LPG pohonem Tacuma 2,0

Příspěvek od rolos2 »

Zdar,koupil jsem Tacumu která nejede na LPG,byl jsem u Fedora v Prostějově a ten mi řekl že mi odešli LPG vstřiky 2ks a jede mi to jen na 2 válce,prý je objedná ,ale dodací lhůta je 2-3 měsíce!!!! :( nemáte někdo vyhozený z auta systém Koltec-Necam tyhle vtřiky, případně směšovač stejné značky????? koupím díky Standa
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“