Akumulator Delkor

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

70 euro za baterku mi přijde až až. Levná baterka u nás stojí 20-30 ueruo v Kauflandu. Ve feldě jsem kupoval jako druhou taky Vartu a až odejde v Sioptíkovui tak koupim asi taky vartu páč se mi líbí jejich zbarvení :lol: Ale jinak věřim že i nějakej blbej Delkor, Bull, Filson můžou bejt stejně dobrý jako ta Varta.
Ostatně vidim to u nás ve fabrice, kde se dělaj díly jak pro Fiata, tak pro BMW a Mercedesa.... Tam může bejt akorát rozdíl v konstrukci a ta se asi u baterek moc neliší.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Cudro »

Kupil som presne tu BLUE DYNAMIC 62A s indikatorom, tak som zvedavy kolko vydrzi. Meral som odber naprazdno, ked bolo vsetko vypnute a berie to z baterky 150 mA. Neviem ci niekto meral odber naprazdno v Evande.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

JRD McLAREN píše:..no ja maam v Nexii stale origo ..Delkor..
..a to je tam uz 10 rokov..
..
indikaator uz min. 3 roky "nesvieti"..
..ale baterka natocila aj ked mrzlo...
JRD si ma uz v tej zivotnosti Delkora predbehol :oops: dufal som, ze 10rokov dam aj ja ale zivot baterocke nevydal na viac ako 9 let :cry:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
nakuk1
Příspěvky: 15
Registrován: úte čer 14, 2011 15:20
Bydliště: Žiar nad Hronom

Re: Akumulator Delkor

Příspěvek od nakuk1 »

Batériu DELKOR mám už 9 rokov a zatiaľ šlape. Vie niekto kde by som ju mohol zohnať až mi doslúži táto?
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Akumulator Delkor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den !
Oživení tematu. Já mám teda taky Delkor a když někomu řeknu jak dlouho tak nevěří ! Kalose jsem kupoval 11. srpna/8/ 2005 !!! Ale už bude končit protože když míň jezdím tak aspoň jednou za deset dní ji v autě nechám oživit. No jo ale když jsem si přečetl vaše příspěvky tak babo raď,kterou si koupit ?
Ono opravdu záleží jaký kus člověk koupí !?!? Takže asi si očísluji typy baterek čísla hodím do krabice od bot a které číslo vytáhnu!?! No a nebo má někdo opravdu tutovku ?
Tak hlavně ať nám jezdí a byterky nezlobí ! :D
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Akumulator Delkor

Příspěvek od alvin »

Je naozaj super, vydržal najviac, ale rovnako aj ešte v 120-ke slovinský ,zn. Vesna. . Ja,ako som spomínal, som zamenil original Delkor, z Veľrybáka, za 3 mesačný zn.Akuma, nový je predsa len nový,a keď sa auto predáva, tak radšej so starším, tá AKUMA vydržala 6 sezon , v súčasnosti mám tento,už 4 sezonu ,dal som tam silnejšiu,plná spokojnosť
http://autobaterie.heureka.sk/exide-pre ... 0wod8ToPVQ
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Akumulator Delkor

Příspěvek od alvin »

No ja by som doporučoval tú EXIDE, cenovo dostupná,aj keď to,že sa vyrába v Poľsku, takisto v Poľsku sa vyrábajú aj Varty, a batertka tam vyrobená prvomontáž pre OPEL mi vydržala v pohode 7 rokov,mnohí tomu neveria,ale naopak ja mám s výrobkami z EX RVHP dobre skusenosti, Vesna vydržala dlhšie,ako VARTA,ale EXIDE patrí za premiovú značku,za veľkou mlákou, platí za najlepšiu: takže aj ja,priam zúrivý antiAmerikanista ( okrem classic rocku), verím tejto značke, , lebo je svetová,ale nemám americku,prepytujem,ale poľskú baterku,ešte je na nej aj napísané Akumulator rozruchowy, a fakt je super

http://www.kamico.sk/eshop/autobaterie/
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“