Evanda

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
bartosja
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 21, 2013 12:01

Evanda

Příspěvek od bartosja »

Zdravím,
a mám nečekaný problém. Nějaký tupec mi na parkovišti u obchodního domu asi při vyjíždění z řady promáčkl pravé přední dveře a poničil pravý přední blatník. Ten blatník se dá opravit, leč dveře už těžko.Jsou promáčklé v úrovni boční lišty asi o pět centimetrů a plocha to je asi 20x25 cm. Je to stříbrná metalíza, Evanda.
Poradí někdo?
Vacanero
Reklama
 

fonzie666
Příspěvky: 107
Registrován: čtv lis 01, 2012 09:35

Re: Evanda

Příspěvek od fonzie666 »

a akú radu konkrétne o očakávaš? Teda či to ide opraviť alebo kde zohnať nové alebo...?
teraz: Daewoo Evanda 2.0 16V CDX, 1/2005 LPG BRC
ex: Daewoo Lanos 1.5, 8/2000 LPG Lovato
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Evanda

Příspěvek od xidex »

Taky úplně nerozumím tomu, jakou radu chceš. Buď si to nech spravit, nebo sežeň jiný dveře a nebo se na to vykašli a nech to být, maximálně to zatři nějakou barvou, co je po ruce, aby to úplně nehnilo (i když já to u Leganzy taky neudělal a po šesti letech ten holej odkrytej plech akorát trochu zešednul).
Pokud nevíš, kde sehnat dveře, napiš do googlu "EVANDA DVEŘE", pokud máš poškozenou i lištu dveří a chceš to řešit, napiš do googlu "EVANDA LIŠTA DVEŘÍ", popř. se dá projíždět bazos.cz a sbazar.cz, jestli náhodou nenajdeš někoho, kdo Evandu rozebírá na díly. Pokud chceš nový, já nakupuju většinou v Drafelu (nemá to být reklama, ale je to prostě jedna z mála speciálek na Daewa), pokud jetý tak je vrakoviště, které mívá Daewa, tuším někde v Modleticích nebo Dobřejovicích nebo někde tímhle směrem, telefon maj (měli) 602181818 a už ani nevím, jak se ten člověk jmenuje. Pokud jsi z druhého konce republiky, nemůžu sloužit.

Jinak po tom, co jsem viděl u kamaráda, tak spravit jde všechno, jde jen o to, jestli máš dost kytu.
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“