Leganza pro Pehu

Počítačem upravené nejen daewoo kárky.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Abych pravdu povedal tak to to by som stašne chcel ako druhé auto s jednou som jazdil mala 520 koníkou a také auto mať pod zadkom bolo úžasné akorád som z nej nechcel vystúpiť po dlhej dobe som mal podobné pocity v Ivanovej Nessi to tomu sa hovorý adrenalín a ten si snad bude tvoj Mišo moct dovoliť lebo kdo tak mladý začína tak sa vie aj daleko dostať ako môj kamoš Viki tady je jeho stránka on je v tuningu momentálne na vysokej úrovni a u neho sa pozdejšie bude robiť hudba do mojej Legy ale financie zatial brzdia no dúfam že aj to a daktoré vychytávky tvôjho syna ma vrátia do mladých let a z Legy bude dračica :lol: :lol: :lol:

http://www.okush.sk/
Reklama
 

Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

-peha- píše:Abych pravdu povedal tak to to by som stašne chcel ako druhé auto s jednou som jazdil mala 520 koníkou a také auto mať pod zadkom bolo úžasné akorád som z nej nechcel vystúpiť po dlhej dobe som mal podobné pocity v Ivanovej Nessi to tomu sa hovorý adrenalín a ten si snad bude tvoj Mišo moct dovoliť lebo kdo tak mladý začína tak sa vie aj daleko dostať ako môj kamoš Viki tady je jeho stránka on je v tuningu momentálne na vysokej úrovni a u neho sa pozdejšie bude robiť hudba do mojej Legy ale financie zatial brzdia no dúfam že aj to a daktoré vychytávky tvôjho syna ma vrátia do mladých let a z Legy bude dračica :lol: :lol: :lol:

http://www.okush.sk/
Ej ty junáku. 500 koní se ti zachtělo :twisted: :twisted: Co takhle Ford Mustang :D :D :D , pěkný koník né? :D :D :D . Jen ať se ti to stádo nesplaší pod zadkem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Uživatelský avatar
zdenko2030
Příspěvky: 31
Registrován: ned srp 05, 2007 21:05
Bydliště: Holíč SR

Re: Leganza pro Pehu

Příspěvek od zdenko2030 »

[quote="Iveta"]Tady je první obrázek pehovy leganzy :D
[predny spojler je moc zdvihli navisoko trochu dat dole a je to ok
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No dalo by sa ale já mám rád deflektory a hlavne na vetších autách a hlavne sa mu ta úprava podarila jedná sa vždy o zmenu a ta sa podarila :lol: :lol: :lol: škoda že virtuálne :lol:
Awaj12
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 06, 2007 20:06
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza pro Pehu

Příspěvek od Awaj12 »

zdenko2030 píše:
Iveta píše:Tady je první obrázek pehovy leganzy :D
[predny spojler je moc zdvihli navisoko trochu dat dole a je to ok
jn, to máš pravdu. Byla to spíš rychlovka bo sem neměl moc času, kukni na new topic jaguara a eclipse. To mi trvalo déle.
PS: Já sem syn od Ivety ;)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Názdar aj mna napadlo že prečo ideme cez mamu a konečne ten tvôj nick na vt-car tam sa ako voláš Ty si POSPA lebo awaj tam nieje ale aj tá Lega v rýchlovke je pekná jovieš čo já som rozmýšlal o takom decentnom lízátku pod predok ale nie lízatka na boky ale pod nárazník skúsiš to díky :lol: :lol: :lol:
Awaj12
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 06, 2007 20:06
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awaj12 »

jj, klidně to zrobím. Ale já nejsem POSPA, to je jen galerie VT Moje vtčka najdeš v rubrice : Moje VT ;)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak tam som pozeral ale som si nevšimol až teraz na Bore je tvôj nick jinak skvelá je ta mMazda a Mustang ale jinak máš velmi podarené kúsky klobúk doleObrázekObrázekObrázek
Awaj12
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 06, 2007 20:06
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awaj12 »

Tak tady to je s tím lízatkem sice newim jestli je zrovna decentní ale nic jiného mě nenapadlo. A taky newim , jestli sem tě správně pochopil, ty si to lízatko chtěl na tenhle naraznik nebo na seriový ???
Obrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No na bruální zmenu paráda ale mal som na mysli originál ale len takú lyštu vieš dnes som videl na kamošovej Fábii a zaujímalo by ma ako by to vyzeralo na mojej ale nemusíš hneď to nespechá ale aj tak díky za obratnou ukážku :lol: :lol: :lol:
Awaj12
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 06, 2007 20:06
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awaj12 »

-peha- píše:No na bruální zmenu paráda ale mal som na mysli originál ale len takú lyštu vieš dnes som videl na kamošovej Fábii a zaujímalo by ma ako by to vyzeralo na mojej ale nemusíš hneď to nespechá ale aj tak díky za obratnou ukážku :lol: :lol: :lol:
pokusím se ;)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo to som si požičal z vašej stránky dačo také by to malo byť :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Awaj12
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 06, 2007 20:06
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awaj12 »

Takže vypadalo by to asi nějak takhle ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Peha, to by bylo moc přeplácané, ten předek. Raději jeden velký nasávací otvor, než plno malinkých. Když už změna, tak decent, ale rozumný. 8)
Bílá barva nicmoc, ale bílá perleť - špica!!!
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Je to super dokud tam nesedi jinak jsou akutni hodne tmave folie nebot uz jste videli Asterixe v takovem faru?????!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „VIRTUAL TUNING“