Brana

Pokud máte nějaké zajímavé video, tak odkaz můžete dát právě sem.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Brana

Příspěvek od ppp »

Tak uz mi to konecne funguje a v zime mozem rovno hupsnut do auticka a vyrazit do milovanej prace :)

http://www.youtube.com/watch?v=BlMotkXyhts
Reklama
 

Hellboy
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 03, 2011 10:22
Bydliště: Blava, né?

Re: Brana

Příspěvek od Hellboy »

som zvedavy ako sa to otvori v zime ked neodhadzes sneh :D
Langos 1.5, 63kW, 5-door HB, SuperRed Color
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Brana

Příspěvek od ppp »

Ked neodhadzem sneh tak sa do dvora ani nedostanem :) kvoli zatravnovacej betonovej dlazbe :/ je to trosku do kopceka.
A ked do kolies nabijem klince tak sa otvori aj na lade :)
Este by sa to dalo prepojit na rychlejsie ale takto to aspon nepozorneho pristojaceho velmi nesvacne :)
Inac u nas velmi nesnezi ani neprsi, takze tie 0 az 4 odhadzania snehu nejako prezijem :) aj ked posledna zima bola fakt vydatna, cesticku z ulice k brane bolo treba odhadzovat az 4x :). Keby som ja somar nedal namiesto makadamu zatravnovacie betonove dlazdice tak ani odhadzovat nic nemusim ale na tych zatravnovackach sa to neskutocne smyka. Na makadame som nikdy nemal problem.
Este musim na stlpiky pripevnit ledkopasy aby som vedel ci je brana otvorena, zavreta alebo sa hybe, a hlavne kde je, pretoze v zime potme je to dost bieda a cuvacky to nezachrania. Plus to musim prepojit s osvetlenim ulicky pri dome aby sa mi zaplo aj svetlo ale to az ked v dome strhnem nad vchodom falosny strop a dostanem sa ku krabici do ktorej ustia husie krky, inak sa s kablami k rele pre svetla nedostanem.

Este neviem kde je najlepsie umiestnenie ovladacky v aute, zatial som ju prilepil v espere na stropny tapacir medzi vodicovu clonu a hodiny s osvetlenim.

Ale teraz som trosku pozeral teleskopicke posuvne brany a taka hracka by sa mi vosla a nie je to ani tazke spravit, takze ked sa budem niekedy velmi nudit ... :lol:
Hellboy
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 03, 2011 10:22
Bydliště: Blava, né?

Re: Brana

Příspěvek od Hellboy »

velmo by som sa vysral nato a nechal auto pred branou :D v lete pohode, ale v zime odhadzovat sneh mozem jebat! :D
Langos 1.5, 63kW, 5-door HB, SuperRed Color
Odpovědět

Zpět na „Video“