Ktore radio si vybrat?

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

za rovnakých podmienok som mal v mojom 1. aute (Š 105):
1. vietnamský šunt (hrôza)
2. SENCOR (totálna bomba oproti 1.)
3. BLAUPUNKT (totálna bomba oproti 2.)

v Espere:
1. origo (krátko, ale celkom v pohode)
2. BLAUPUNKT (ten istý ako v 1. aute - keby som nechcel CD, tak ho nemením)
3. JVC (lepší tuner aj zvuk, ale nie bombasticky, ale hlavne CD MP3)

v Mondeu:
1. origo (celkom ujde)
2. bude to JVC z Espera a bude mi to stačiť, pokiaľ nebudem chcieť BT hands free rádio ;)

Záver:
Pokiaľ tuner dobre drží stanice, prehrá mi to čo chcem, má funkcie, ktoré očakávam a zvuk mi pocitovo neprekáža, som spokojný :o)

Strašne veľa robia reproduktory a tiež ich vhodné umiestnenie, ale keďže nerobím taxikára, tak sa s tým moc nezaoberám, pretože v aute netrávim tak veľa času.
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Reklama
 

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

RoSta píše:
Strašne veľa robia reproduktory a tiež ich vhodné umiestnenie, ale keďže nerobím taxikára, tak sa s tým moc nezaoberám, pretože v aute netrávim tak veľa času.

jeden OT:

co stym ma povolanie taxikar? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

taxikár je v aute viac ako doma, a keby som teda bol taxikár, tak by som chcel byť v aute ako doma... čiže spokojný s tým, čo mám okolo seba...
;)
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

RoSta píše:taxikár je v aute viac ako doma, a keby som teda bol taxikár, tak by som chcel byť v aute ako doma... čiže spokojný s tým, čo mám okolo seba...
;)

ver ze casom by si prisiel nato, ze aj chvila ticha je dobra, a ze staci ze ti ziape vysielacka :lol: :lol:


(ktoru mimochodom cez hlasnu hudbu pocut neni. )

a tiez by si zistil ze 99,9% ludi co chodi taxikmi nepotrebuje k zivotu basy. ale skorej kufor:)
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

kufor je dôležitý nie len v taxi, aj keď tam je to hneď jasné :lol:
keď som myslel repráky, tak max iný reprák tých istých rozmerov do pôvodných dier :D
a tiež mi vadí hlasná hudba, hlasná nie je vždy aj kvalitná...
v podstate taxikárov obdivujem, ja by som na to nervy nemal, ale niekedy mám aj pocit, že sa hrajú na majstrov sveta, ale to je "kus" od "kusu", zväčša sa dá s nimi dobre pokecať...

Ty si asi tiež taxikár, že? :lol:
Prajem pevné nervy
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

RoSta píše:kufor je dôležitý nie len v taxi, aj keď tam je to hneď jasné :lol:
keď som myslel repráky, tak max iný reprák tých istých rozmerov do pôvodných dier :D
a tiež mi vadí hlasná hudba, hlasná nie je vždy aj kvalitná...
v podstate taxikárov obdivujem, ja by som na to nervy nemal, ale niekedy mám aj pocit, že sa hrajú na majstrov sveta, ale to je "kus" od "kusu", zväčša sa dá s nimi dobre pokecať...

Ty si asi tiež taxikár, že? :lol:
Prajem pevné nervy


jo snazim sa. :)
a stym majstrom sveta to je vzdy aj opacne. ked ta niekto umyselne blokuje len preto ze mas hore TAXI (co je na dennom poriadku) tak potom clovek to sem tam s plynom prezenie.

samozrejme to neuznavam a nemam rad podobny sposob jazdy snazim sa ho neaplikovat :P


a ktej hudbe, ked len repraky tak jasan ze je to ok. osobne mam v predu HERTZ ESK 130 a vzadu HERTZ ECX 170? rozmer si nepamatam. na pocuvanie to staci, a znesie to aj chvilkovy ulet k hlasnejsej muzike :lol: :lol:
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

A kolko je cena tvojho favorita????
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

O tyzden to dam vsetko zamontovat, chcem vymenit aj nove kable. Potom vam dam vediet ako to hra. Inak tie ground zero 10 cm, hraju lepsie ako sony explod 13 cm, ktore som mal vo felde!
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ena toho meho favorita je cca 8000kc, ale kdyz mas znamy tak se to a sehnat vyhodneji 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

milosh píše:ena toho meho favorita je cca 8000kc, ale kdyz mas znamy tak se to a sehnat vyhodneji 8)
Mas pravdu, cez kontakty to ide lepsie aj lacnejsie...
Drzim palce!
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

v prepocte okolo 6700czk stoji v nemecku
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mrk píše:v prepocte okolo 6700czk stoji v nemecku
Hodne
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

milosh píše:VSE JE LEPSI NEZ ORIGO RADIA, kor Daewoo radio, no uz i nejlevnejsi mp3 je lepsi !!!
na druhu stranu musim poznamenat, ze origo v aveu je velmi slusne... zvuk je na oem-radio viac nez dostatocny... napriek tomu sa ale chystam na vymenu repro za hertze a budem uz dokonale spokojny... na vymenu radia ma laka len ta 2-dinova sachta - za nejaky 2-din monitor... ;)
...ale najprv hliniky.... :!:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Chlapi, uz to mam vsetko zamontovane. To radio, tie repraky... hmm je to fakt super!!! V predu Ground Zero GZTF 100 MK2 so superdome vyskacom-10 cm- nato ze su taketo male zahraju bombovo-91 db, 30 W RMS,fakt krasa!!! Dozadu som buchol Hertz DSK 165 kompo (aj tu ich maju http://www.autoaudio.sk/), trochu som upravil tu zadnu dieru, tak ze som zlozil vzadu ten kryt, vybrusil som to cca 3 mm do stran a repraky maju priamo pribalene podlozky, tie som pouzil, vyvrtal som tri diery na pripevnenie. Ziadne dsraticke upravy neboli nutne. A vysledny efekt? - nadherny!!!!
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
skorpion,
Příspěvky: 50
Registrován: pon úno 11, 2008 17:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skorpion, »

zkuste se podivat na stranku :arrow: http://www.carmultimedia.cz/
ty radia tam vypadaji hodne dobre a hlavne ty ceny :shock:
zda se mi to sice za radio dost penez ae zase dyz se podivam co vsechno to umi.............
Honda Varadero 125L , Daewoo Lanos 1,5l 1999 5HB
obojí mam
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“