Autorádia Orava

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Autorádia Orava

Příspěvek od Docent »

Rozhlížím se po nějakém autorádiu místo toho s ukradeným panelem a padl mi zrak na Orava AR-106, máte s ním někdo zkušenosti, potažmo se značkou Orava vůbec?
Nebo koupím panel na Sony CDX S-2200, pokud někdo máte...
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

orava

Příspěvek od simone »

doteraz mám Oravu 101 ku a som spokojný. Jedine čo mi chýba je DO a že neprehrýva WMA ale pred 2 rokmi ked som ju kupoval tak to väčšina ani neprehrávala.Napriek spokojnosti ju však predávam a kupujem Pioneer čo prehrava WMA. Ale Orava bola dobrá ten pomer cena-zvuk a hlavne výbava je dobrá.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Na to jsem taky koukal, ale jednak je přece jen o pár stovek dražší a druhak se mně moc nelíbí vzhledově.
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

radio

Příspěvek od simone »

tak ten Parot teda vyzerá :cry: taký dizajn len tak nevidno . Skus poyrieť Panasonic cq c1323 NE je lacnejší od tej Oravy je za 3630Sk a vyzerá dôveryhodnejšie a prehrava WMA
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem dostal k Vánocům LG (CD, MP3, dálkové ovl., modré podsvícení) - zatím maximální spokojenost. Když jsem pak koukal po cenách, tak bylo i cenově rozumně dostupné.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Myslím, že nejtstylovější bude tohle ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Re: radio

Příspěvek od Docent »

simone píše:tak ten Parot teda vyzerá :cry: taký dizajn len tak nevidno . Skus poyrieť Panasonic cq c1323 NE je lacnejší od tej Oravy je za 3630Sk a vyzerá dôveryhodnejšie a prehrava WMA
Na tý Oravě mne zaujal ten Bluetooth... Od 1.7. jsou za telefonování při jízdě bodíky, občas jsem nucen vzít v autě hovor, a to telefonování bude pro policajty dost jednoduchý způsob, jak bodíky nahonit, přece nebudou stát někde za zatáčkou, jestli někdo nepředjíždí přes dvojitou plnou čáru...
Naposledy upravil(a) Docent dne ned čer 11, 2006 12:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

radio

Příspěvek od Serpico »

Vážení k českým anebo slovenským autorádiům mám nedůvěru, v autě při koupi jsem měl Blanpukta s kodováním a dal jsem ho pryč. Namontoval jsem si Roadster, který mám od roku 1993 s ekvalizerem a hraje fajn k tomu třípásmový Car Technics do originálních míst tedy s průměrem 100mm - udanýmu výkonu nevěřím 140W. Ale říká se, že Daewoo AGC 5200 s MP3 je dobrý a teď akce za 2 200 to je nabídka, navíc nejsou problémy ISO konektor originál - já jsem zjistil, že originál má přehozenou polarizaci pro pravý a levý kanál jednou nahoře plus, jednou dole. To vše jsem se dočet na našem servru, konkrétně v elektrice v manuálu ( mimochodem velmi obsáhlý a tím dokonalý ). Mimochodem v českém prodejci náhradních dílů se dočtete o síle a výšce pružin - dost důležité při koupi. Bohužel já mám OF-ROUD z Krče ( přední síla 12,2 - moje 12,8 zadní 12,8 - mioje 13,5 ). Díky Miloshi, mějte se fajn.
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Tolik tomu nerozumím, ale tyto značky rádií bych při nákupu zřejmě vynechal a podíval se po něčem známém a ověřeném např. Pioneer, Sony atd.
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Badger píše:Tolik tomu nerozumím, ale tyto značky rádií bych při nákupu zřejmě vynechal a podíval se po něčem známém a ověřeném např. Pioneer, Sony atd.
Uffff, já to zkusím ještě jednou, pomalu a trpělivě....Ctrl+C, Ctrl+V: "Na tý Oravě mne zaujal ten Bluetooth... " :lol:
Pokud by nešlo o ten Bluetooth, tak bych se samozřejmě poohlédnul po něčem jiném.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Re: radio

Příspěvek od Brainman »

simone píše:tak ten Parot teda vyzerá :cry: taký dizajn len tak nevidno . Skus poyrieť Panasonic cq c1323 NE je lacnejší od tej Oravy je za 3630Sk a vyzerá dôveryhodnejšie a prehrava WMA
aha? hmmm to jsem nevedel ze kvalita a moznosti autoradia se hodnoti podle toho jak vypada
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

...tiez som rozmýslal nad tou Oravou, zaujal ma BlueTooth koli telefonickým hovorom...aj ked design nic moc. No mam telefon s hlasitým odposluchom tak som sa nakoniec rozhod inak .... zvolil som radsej osvedceneho kenwooda

http://www.nay.sk/previews/93194034.jpg

za cca 4400,- Sk ...som sa ani nemohol rozhodnut inak
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádia Orava

Příspěvek od rcmichal »

Docent píše:Rozhlížím se po nějakém autorádiu místo toho s ukradeným panelem a padl mi zrak na Orava AR-106, máte s ním někdo zkušenosti, potažmo se značkou Orava vůbec?
Nebo koupím panel na Sony CDX S-2200, pokud někdo máte...

je nato autoradio dobra cena a Bluetooth je super vec ak by som si mal kupit nove autoradio tak to co si vybral hnet bi som kupil ma slusne parametre za slusnu cenu,
na tvojom mieste si ho kupim.
zatial co poznam ludi a maju oravu su snou spokojny.
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Re: radio

Příspěvek od Docent »

Brainman píše:aha? hmmm to jsem nevedel ze kvalita a moznosti autoradia se hodnoti podle toho jak vypada
Chápej, že my, co máme malá laciná auta, berem autorádio jako šperk :lol: . Kdybych měl kundolapku Ferrari nebo Nubiru, tak třeba budu jako šperk používat něco jiného :lol: .
BTW dneska jsem viděl v Tescu tu Oravu (tuším 105, tedy bez Bluetoothu) a vzhledově mne to tedy vůbec neoslovilo, takže oželím Bluetooth a jdu do osvědčeného Sony... BTW v Datartu mají tenhle model za pouhých 5.490,- Kč (doporučená cena je 4.990,-) :evil: .
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“