Autorádia Orava

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

I když je příznivá cena/výkon, tak bych asi radši volil nějakou známou a osvědčenou značku ( Pioneer, Alpine, Clarion atd. ) :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Badger píše:I když je příznivá cena/výkon, tak bych asi radši volil nějakou známou a osvědčenou značku ( Pioneer, Alpine, Clarion atd. ) :lol:
mam momentalne Clarion ale pokial bi som si mal kupit nove auto radio tak urcite si kupim s bluetooth a mozno aj oravu.
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Věc názoru :lol: :lol: Já ne :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no ja po druhe kradezi radia uz sem nehledal nejaky zazracny radio, stacilo mi ze bude umet mp3, a dalkovy ovladani je taky k nicemu akorat se mi valelo v aute
http://www.pixmania.com/cz/cz/92952/art ... 4-mp3.html
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tak na pixmanii jsem dneska koukal taky, a protože se mně to nějak nezdálo, tak jsem si něco vygooglil... Hlasy na tenhle obchod nadávající a naopak ho chválící jsou tak 50:50 (hm, zase volby 2006 :evil: ?)... Odradily mne 2 věci: nedávají český manuál a v případě reklamace je to třeba poslat do Francie... Za to mně ty 2 stovky, co bych ušetřil na vyhlédnutém Sony, rozhodně nestojí...
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Re: radio

Příspěvek od Brainman »

Docent píše:
Brainman píše:aha? hmmm to jsem nevedel ze kvalita a moznosti autoradia se hodnoti podle toho jak vypada
Chápej, že my, co máme malá laciná auta, berem autorádio jako šperk :lol: . Kdybych měl kundolapku Ferrari nebo Nubiru, tak třeba budu jako šperk používat něco jiného :lol: .
BTW dneska jsem viděl v Tescu tu Oravu (tuším 105, tedy bez Bluetoothu) a vzhledově mne to tedy vůbec neoslovilo, takže oželím Bluetooth a jdu do osvědčeného Sony... BTW v Datartu mají tenhle model za pouhých 5.490,- Kč (doporučená cena je 4.990,-) :evil: .
Ja taky nemam Parota nebo Oravu ale Sony CDX-F7500 :D . Ja to bral na zacatku jako lepsi alternativu k te Orave. Kamarad je prodava a lide si je chvali. Ono to ma zabudovanou HF sadu od Parotu ktera je fakt dost dobra. Jinak ja bych si ho taky nekoupil :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Samozřejmě vše má své pro i proti, ale Oravu prostě ne :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

neviem co mate proti Orave....oni pouzivaju dokonca Philips suciastky a vnutornosti. Je to sice taka znovuzrodena znacka, ale urcite je na dobrej ceste aj cenovo aj kvalitativne. ;)
Osobne by som radia vyberal spomedzi Philips, Kenwood, Pioneer, Orava
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Orava je taka divna znacka. Vraj sa vozi najma z turecka (aspon telkace a vela nevydrzia, niekedy ani prevoz na slovensko :) aspont ak tvrdia zle jazyky).
Ale radio ar104 mali celkom podarene, slusne urobene ovladanie, dizajn mozno nic moc, ale ovlada sa to velmi prakticky, co vsak nedomysleli je vylestene plexi na tatranke, takze sa od toho odraza absollutne vestko a dost to vadi pohladu na displej. Inac displej to ma vo svojejj triede najlepsi z tych co som videl. Stanice to hlada az podozrivo rychlo a vie si vraj poradit aj so slabym prijmom pricom ostatne radia v tej cene len chrclaju. Ma relativne silny zosik takze ho netreba vypekat aby prekricalo motor a tak ani skreslenie nie je tragicke na rozdiel od ostatnych radii (stale hovorim o tej istej cenoovej kategorii). Jediny dovod preco som sa pren nerozhodol jeto ze nepoznalo mp3 a ar105 nema tociace sa stelovatko a ma slabsi zosik. Trochu to teraz lultujem, lebo moje skrkatko sice ma usb zdierku ale stanice hlada priserne dlho a aj tak ma mizerny prijem. Ale zasa hladanie suboru na usb kluci je uplna parada :).
Nie som hifista takze kym radio neskrci tak podla mna hra dobre :).
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Aspon co ja viem OVP Orava televizori sa vyrabaju na Slovensku. Radia uz netusim.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Nemylit si orava a OVP. Kym OVP je slovenska fabrika, a navrhy telkacov (vyraba len telkace) su slovenske, obrazovky philips (teda asi ceske :) ) a suciastky klasika ako vsetci, a kvalita obstojna (vdaka obrazovkam dokonca lepsi priemer), tak orava su podla informacii z netu len dovozcovia a distributori.
Proste OVP != orava
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Díky za informaci, to jsem netušil (jejich web nefungoval). Teď jsem se tam konečně podíval a opravdu obchodují se vším, co se běžně prodává v elektroobchodech, tj. od TV přes autorádia po kuchyňské váhy a vysavače... Takže nějaké no-name s nalepenou nálepkou Orava.
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Rado píše:neviem co mate proti Orave....oni pouzivaju dokonca Philips suciastky a vnutornosti. Je to sice taka znovuzrodena znacka, ale urcite je na dobrej ceste aj cenovo aj kvalitativne. ;)
Osobne by som radia vyberal spomedzi Philips, Kenwood, Pioneer, Orava
myslis ze nekteryma soucastkama pomuzes celimu vyrobku, rusko taky do svych aut dava dily znacky bosch ale nemyslim si ze to zvedne kvalitu celeho auta, ty by si asi nekoupil samaru co ????
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
pitrman
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 10, 2016 21:19

Re: Autorádia Orava

Příspěvek od pitrman »

já v mým Chevru mám právě rádio od Oravy a skvělý, zaručeně lepší než ty typu Panasonic, Pioneer apod.
honzin
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 10, 2016 21:27

Re: Autorádia Orava

Příspěvek od honzin »

souhlasím s tebou, taky mě připadá, že ty od Oravy jsou jednoznačně lepší než ty známější, který má každý auto. Já mám Oravácký radio už okolo 3 let a když ho porovnám s předchozím Pioneerem, tak markantní rozdíl v kvalitě ve prospěch Oravy.
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“