Pioneer

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Pioneer

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Stala sa mi taká vec. Teda ja som už ten problém vyriešil ale chcel by som vedieť ako by ste to riešili. Kúpil som nové rádio a repráky. V predu 13 JBL a vzdau 16 pioneer, rádio taktiež pioneer. Pustil som a prd z toho. Jednoducho rádio nehralo podla mojich očakávaní a ked som komukoľvek pustil moju "hudbu" za dokopy 10 000 SK tak sa mi smial. Vôbec som netušil v čom to mohlo byť. Skúste si tipnúť v čom to bolo...ja Vám to potom prezradím :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pioneer

Příspěvek od -peha- »

No jednoducho - všetko si robím na aute sám od motora po karosériu a interiér ale rádio si dávam montovať u odborníkou v servise a tak mi to hrá perfektne :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pioneer

Příspěvek od lomngi »

Presne tak Pehačku. Máš pravdu. Ale keď niekto chce školenie na audio tak prihovorím sa v syna. Že vraj je odborník aspoň ceny to hovoria čo už vyhral
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Pioneer

Příspěvek od lomngi »

Dimco Nubira 97 píše:Stala sa mi taká vec. Teda ja som už ten problém vyriešil ale chcel by som vedieť ako by ste to riešili. Kúpil som nové rádio a repráky. V predu 13 JBL a vzdau 16 pioneer, rádio taktiež pioneer. Pustil som a prd z toho. Jednoducho rádio nehralo podla mojich očakávaní a ked som komukoľvek pustil moju "hudbu" za dokopy 10 000 SK tak sa mi smial. Vôbec som netušil v čom to mohlo byť. Skúste si tipnúť v čom to bolo...ja Vám to potom prezradím :D
Kľudne Ti vybavim školenie u odborníka. Mám im doma.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Pioneer

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

no a predstavte si :D zapojené to bolo podla návodu a podla toho ako to má byť, až na to že na jednom repráku ked sa prehodil plus a mínus a teda plus na mínus a mínus na plus tak to začalo hrať jak uderené. :D to mi spravil bratranec že on to tak divno mal na pioneere tiež :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pioneer

Příspěvek od -peha- »

Abych pravdu povedal tak len na Kočke si to nechávám zapájať ale doteraz som si rádia menil sám no vlastne repra v Kráske som menil sám ale vždy som káble dával tak ako sa má tedy plus a mínus od rádia po repro a vždy to hralo perfektne takže to tvoje je záhada ale inak už som zapojil repro tak že som káble prehodil a bolo to fuk hralo to aj tak :lol: No hlavne že Ti to hrá -i
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Pioneer

Příspěvek od mzprx »

Podla mna si mal prepolovany reprak. Potom ti hrali tak, ze ked sa jeden vysuval, druhy sa zasuval.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Pioneer

Příspěvek od palikx »

jasne klasicky problem taky jsem to resil a neni to vysada pioneeru.
mockrat jsem to takhle prepojoval .nevim proc to tak je ale kamarad rikal neco o frekvencich a rezonancich.pripadne ty repraky delaj blbe a jsou spatne oznacene.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“