ako to zapojit?

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

ceysy
Příspěvky: 141
Registrován: ned kvě 27, 2007 15:47

Re: ako to zapojit?

Příspěvek od ceysy »

simone píše:páni len pozor autoradia s výkonom písaným 4x45W maju minus zvlašt na každý kanál neda sa to spajat!!!!!
bacha nech to nezhorý - koncak večšinou TDA....
Chcem sa spýtať. Mám radio 4x45W JVC a chcem ho zapojiť. Už tam niekto zapájal Roadstrar a všimol som si, že na kostru pre rádio ukoristil aj reproduktory. Je to potrebné tak isto ukostriť? Diky. Bojím sa aby som nevyhorel.

A ešte potrebujem radu. Mam na ticu ulomenú anténu. A neviem ako by som ju najlepšie dostal za málo peňazí do pôvodného stavu. Môžete mi poradiť ako na to?

Ps: Aká veľkosť je predných stieračov na tico?
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: ako to zapojit?

Příspěvek od simone »

ceysy nooo tak takto sa to nerobííííí . Napajanie IBA PRIAMO z baterky plus aj minus. ak niesi nejak že 3..a viac zosikov stačí kabel 1,5mm prierez. a repro na radiu je výstup na repro plus aj minus... a MINUS auta neni MINUS na repro!!!!!! nebudem to tu rozpisovat ako su zapojene tranzistory a ....... hladaj google
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
ceysy
Příspěvky: 141
Registrován: ned kvě 27, 2007 15:47

Re: ako to zapojit?

Příspěvek od ceysy »

Chlapy. Ktoré kable musia byť zapojene na euro konektore, aby držalo pamat radia? Mam tu cerveny, zlty, oranzovy. Lebo ako nahle vypnem klucik na mojom Ticu radio strati naladene stanice.

Diky
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“