funguje cassette adapter? máte někdo zkušenosti?

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

funguje cassette adapter? máte někdo zkušenosti?

Příspěvek od Beda »

Máte někdo zkušennosti s tímto adapterem?
Griffin technology DirectDeck cassette adapter - kazetový adaptér iPod a MP3 do auta

http://www.cables.cz/produkt/griffin-te ... 047445118/#

je to levný a prý poslech je kvalitnější než FM transmiter s usb,
tak jsem to objednal a vyzkouším, moc v autě hudbu neposlouchám proto nechci ddo leganzy nic montovat a tohle vypadá zajímavě, když si na to napojím telefon a přehrávat budu z telefonu
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Kamarád to má v esperku a funguje to dobre má cez to pustenú aj navigáciu a jeto ako domáce kino :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ale pozor, nefunguje to v každém autorádiu!!!!! Koupil jsem to jako první možnost a v Autorádiu SONY to nefungovalo....funguje to v normálním kazeťáku a v autorádiu Sanio....nejlépe nejdřív vyzkoušet, pokud možno!

Já jsem pak koupil adaptér do zapalovače na USB....kvalita je průměrná...nicméně se ot dá čekat, záleží to na rušení signálu a když to něco ruší, tak to trochu šumí.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
martinko
Příspěvky: 215
Registrován: pon lis 19, 2007 20:39
Bydliště: HC

Příspěvek od martinko »

ja som si to vyrobil sam a fiči to v pohode. zo stareho kazetaka som vyoperoval citaciu hlavu, napojil na klasicky jack a vlozil do kazety... stalo ma to si 15 Sk
KE
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 09, 2007 10:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KE »

to co su za zapojenie :shock: :shock: urcite to musi mat zvuk jak hlas cez telefon :lol: :lol: :lol:
Racer 1.5 8V
Obrázek
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

nahodou zvuk to ma dobry, ja som tam kupil diskmen Roadstar a bolo to v cene, potom som na to napojil aj notebook a pozeral filmy az raz som predal radio a kupil ine.

funguje to aj na SONY, ja som to mal na Sony, ktore malo vyhladavanie pesniciek a ine vychytavky, ale tusim ze som s tym mal raz nejaky problem a to preto ze to radio akoze hladalo dalsiu pesnicku (hladalo pauzu medzi pesnickami) a dalej neviem co, mam pocit ze vkuse len pretacalo

inak som bol spokojny
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
martinko
Příspěvky: 215
Registrován: pon lis 19, 2007 20:39
Bydliště: HC

Příspěvek od martinko »

Peter_KE píše:to co su za zapojenie :shock: :shock: urcite to musi mat zvuk jak hlas cez telefon :lol: :lol: :lol:
hra to normalne . ved v tom origo je presne to iste len je to vyrobene na mieru
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Taky to mám v autě, od firmy iriver, ale stálo to asi 180,- a to před 2 lety :roll:
Jinak hraje to OK akorát je trochu patrný šum, ale při jízdě to nijak neruší -i
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

díky za info :) , vyzkouším a uvidím snad to pošlape :lol:
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
dzanoka
Příspěvky: 208
Registrován: pát úno 22, 2008 18:29

Příspěvek od dzanoka »

ja som to kúpil v Tescu za 150,- a funguje normálne. nezaznamenal som žiadne skreslenie zvuku.
REBEL

Příspěvek od REBEL »

dzanoka píše:ja som to kúpil v Tescu za 150,- a funguje normálne. nezaznamenal som žiadne skreslenie zvuku.
MEL JSEM TO ASI 3 ROKY VE FAVORITU A V POHODE
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

no tak já to koupil a v origo v leganze mě to nějak blbne, šum i hlasitost v pohodě, ale jakoby to vynechávalo některý stopy, buď nejdou basyy, nebo není slyšet zpěv, je to nějaké podivné, v každý nahrávce chybí pokaždý něco jinýho :?
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Třeba zrovna tvoje autorádio to moc nebaští....mě to taky nešlo a tak jsem koupil adaptér do zapalovače na USB a AUX vstup....funguje bezva...někdy je tam šum, když člověk projíždí místem, kde je na té frekvenci adaptéru třeba nějaký rádio, ale stačí přepnout na drohou frekvenci a klid ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

hele Béďo, mně to dělalo taky, normálně to pusť a jak to bude hrát a něco vynechávat, zkus potáhnout za ten drát co jde do kazety.....normálně lehce poškubej a uvidíš, někdy je třeba aby si ta hlava sedla, já to takhle vychytal a hraje to dobře:)
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

Marra píše:hele Béďo, mně to dělalo taky, normálně to pusť a jak to bude hrát a něco vynechávat, zkus potáhnout za ten drát co jde do kazety.....normálně lehce poškubej a uvidíš, někdy je třeba aby si ta hlava sedla, já to takhle vychytal a hraje to dobře:)
Díky vyzkouším to, ale asi to vypadá tím kazeťákem, protože ani moje starý kazety nahraný ještě dolby B, nebo C taky hrál nějak divně. Asi koupím něco novýho na mp3 místo toho starýho originálu.
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“