Seznam uživatelů

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Seznam uživatelů

Příspěvek od Docent »

Potřeboval jsem něco najít, takže jsem to zkusil přes seznam uživatelů, a po 2. stránce jsem raději zvolil jinou metodu...
Cca 70% zaregistrovaných jsou buď boti nebo exoti, co se zaregistrovali, aby sem mohli plácnout nějakou pýtschovinu...
Chápu adminy a moderátory, že maj hafo jiných starostí, takže je tohle nebere... Ale tohle se mně nelíbí... Co takhle na nějaký čas vybrat nadšence, který by to uvedl do pořádku, a jak ho to po pár týdnech/měsících přestane bavit, tak by předal veslo dalšímu?
Bych se třeba pro začátek hlásil...
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

No to je fakt trebalo by to nejako sfiltrovať napr ten kto nepošle príspevok po nejaku dobu by bol vymazaný alebo podobne lebo ten zoznam je fakt neprehľadný
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Marky007
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 08, 2007 22:30
Bydliště: VysoCina

Příspěvek od Marky007 »

Souhlas, ja jsem tu napr. zaregistrovan 2x poprve mi totize potvrzovaci mail spadl do spamu, kde se mi automaticky hned mazou. Psal jsem adminovi a nereagoval, tak jsem se radeji registroval pod novym jmenem a upravil nick :?.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Podle počtu příspěvků:
1641 zaregistrovaných .... 0 příspěvěk
232 ................................1 .....,,......
155.................................2 .....,,......
91...................................3 .....,,......
------------------------------------------------



navrhuji vymazat ty , kteří se zaregistrovali do února 2007 a nemají ani jeden příspěvěk.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

ano suhlasím :D
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

heh, to je vlastne 35 stran zoznam :) co maju 0
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak to teda súhlasím uplne lebo včera som tam hladal jednoho nového a mal som čo robiť takže je to tak že plno registrovaných a uplne zbytočne :D :lol: :D :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

To jsou šmejdi... místo aby bojovali o postup v tabulce kecálistů se akorát zaregistrujou a nic :x mazej, Docente, mazej !
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Krtek píše:To jsou šmejdi... místo aby bojovali o postup v tabulce kecálistů se akorát zaregistrujou a nic :x mazej, Docente, mazej !


zato taky -peha- postupuje medzi elitu kecalistov raketovou rychlostou. inak povedane keca do vsetkeho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

A potom sme tu takí, čo sme tu už od pradávna a prispievame len vtedy, keď máme fakt čo povedať. Tak nás dúfam nevymažete
;)

Ale tých nula-príspevkových by som zmazal
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Hele já mám vždy čo povedať lebo keď nie tak mlčím a píšem :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1024
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Hmm, je tazke rozlisit, ci registracia nema co povedat, alebo je tu len kvuoli registracii. Ak ma niekto nulu prispevkov, asi sa tu zaregistroval omylom, alebo chce len vidiet nove prispevky z threadov pre neho zaujimavych , alebo ... a v tom pripadeVYMAZAT.
Navrhujem postup pouzvany na roznych forach: po registracii by novy clen MUSEL poslat aspon jeden prispevok, kde opisuje sam seba (zaujmy, typ auta, ...). Az potom by mal pravo byt clenom fora na nejaky cas, napr. na 1 mesiac. Ak v tejto dobe nenapise ziadny (relevantny - ale kto by to kontroloval) prispevok, tak bude z fora vyradeny. Mohlo by sa to modifikovat napriklad tak, ze kto ma dohromady viac, ako napr. 50 prispevkov, tak vyradeny bude az po 2 mesiaoch, kto ma viac ako 150, bude vyradeny po 4 mesiacoch ... Pripadne ak nejaky "ozajstny" clen (od statusu napr. "stale na netu" ) nenapise ziadny prispevok po dobu pol roka, tak ho bude spravca konferencie kontaktovat nejakym mailom, ci este ma zaujem byt clenom tohoto klubu ...
Je to len navrh, zavisi na spravcoch konferencie, ako sa rozhodnu. V kazdom pripade je to pre spravcov len a len robota navyse.
Ale kazdopadne by som sa prihovaral za vyradenie absolutne neaktivnych clenov.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
Marky007
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 08, 2007 22:30
Bydliště: VysoCina

Příspěvek od Marky007 »

Jsem tu docela cerstvy :D , ale Tvuj navrh je Vado docela prisny, rozhodne bych ty terminy prodlouzil a v kazdem pripade kontaktovani mailem, ze dojde ke zruseni. Ono to jinak totiz bude zbytecne lidi nutit, aby za kazdou cenu neco napsali a uvidite kolik pribude balastu.
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

tiez si myslim, ze staci premazat nuly, + tych co su tu aspon rok a maju menej ako 5 prispevkov. dalej by som to uz neriesil.
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Taktiež súhlasím, ktorí majú 0 treba vymazať, možno sa zaregistrovali omylom alebo ich to prestalo baviť hned na začiatku. Každý kto aspoň raz napíše za mesiac by mohol ostať, ved predsa nie každý je ukecaný. :lol:
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“