Seznam uživatelů

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Ja by som to vyraďovanie príliš nesprísňoval. Teda pre nových áno, ale potom by som dal lehotu minimálne rok. Ono sú totiž uživatelia, čo si kúpia auto a sú do toho strašne hŕŕ a neustále píšu. A potom takí ako ja, čo spolunažívame s daewoom 11 rokov, zásadné problémy nemáme a tak sa tu objavujeme sporadicky..
A čo keby si ľudia po tom, ako predajú daewoo a nechcú byť už medzi nami registráciu sami zrušili. Za tie roky tu bolo mnoho takých, čo prišli, napísali 1000 príspevkov a potom sa zľahla po nich zem
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný večer :D
Nejsem počítačový expert ale nešlo by spíš podle navštěv? Někdo třeba není spisovatel ale chodí na stránky jen tak na čumendu.A když nejseš přihlášený tak si nemůžeš dát příspěvky od poslední návštěvy.I když aspoň jeden příspěvek třeba na půl roku by moch být podmínkou.No nějak to udělejte a jak říká jeden můj známý"Hlavně to udělejte dobře" :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Ciernygepard píše:Ja by som to vyraďovanie príliš nesprísňoval. Teda pre nových áno, ale potom by som dal lehotu minimálne rok. Ono sú totiž uživatelia, čo si kúpia auto a sú do toho strašne hŕŕ a neustále píšu. A potom takí ako ja, čo spolunažívame s daewoom 11 rokov, zásadné problémy nemáme a tak sa tu objavujeme sporadicky..
A čo keby si ľudia po tom, ako predajú daewoo a nechcú byť už medzi nami registráciu sami zrušili. Za tie roky tu bolo mnoho takých, čo prišli, napísali 1000 príspevkov a potom sa zľahla po nich zem
Šťastný to človek čo nemán problémy s autom 11 rokov. To je asi rarita ale zázraky sa stávajú. :D
Uživatelský avatar
martyr
Příspěvky: 361
Registrován: ned led 10, 2010 16:03
Bydliště: Humenné

Re:

Příspěvek od martyr »

Ciernygepard píše:Ja by som to vyraďovanie príliš nesprísňoval. Teda pre nových áno, ale potom by som dal lehotu minimálne rok. Ono sú totiž uživatelia, čo si kúpia auto a sú do toho strašne hŕŕ a neustále píšu. A potom takí ako ja, čo spolunažívame s daewoom 11 rokov, zásadné problémy nemáme a tak sa tu objavujeme sporadicky..
A čo keby si ľudia po tom, ako predajú daewoo a nechcú byť už medzi nami registráciu sami zrušili. Za tie roky tu bolo mnoho takých, čo prišli, napísali 1000 príspevkov a potom sa zľahla po nich zem
Súhlasím. Ja tiež niesom nejak moc upísaný. Beriem toto fórum viac - menej ako poradňu. Ak niečo neviem, potrebujem poradiť, alebo pozrieť nejaké novinky, zaujímavosti. Nevravím, že je to len a len kvoli tomu, ale je to hlavný dôvod, prečo som sa tu registroval. Pravda, ak niekto vôbec neprispieva, tak je to trochu . . . ale aj to by sa snáď dalo vyriešiť. Rozdeliť užívateľov na aktívnych userov a pasívnych userov - bez príspevkov. Skôr by som upozornil takých, čo píšu len aby vyrývali.
[color=#0000BF]Aveo 1,2 16V sedan, 2009[/color]
Ex: [color=grey]VW Golf III Variant, 1,9 TD[/color]
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od palikx »

co ja vim tak ted uz je to upravene,a hlavne pro prispevek musis byt registrovany.
a jako neregistrovany vidis taky vsecky nove prispevky a muzes jen koukat.
a s tim mazanim uz to je taky nejak vyresene jen si nepamatuju po jake dobe bez aktivity je uzivatel smazan.
ja treba posledni dobou nemam cas a ani naladu resit problemy a tak uz moc nepisu.jen koukam na soukrome zpravy.
bohuzel jsem na foru zavisly tak se vzdy vratim
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od FoXo »

Ked som rozposielal pozvanky ohladom zrazu tiez som nadaval na ten zoznam :)
Vidim ze moje nadavanie bolo predbehnute :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od mino »

Tak tak, je tu aj vela takých ktorý sa zaregistrovali aby mohli dať inzerát. Ani ja nepíšem k všetkému čo tu je a to už oslavujem s Vami päť ročnicu.
Škoda Roomster TSI
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od saamm »

Ano smazat ale třídit podle posledního přihlášení a ne podle příspěvků. Nemusím psát ale navštěvuji a čtu. Kdo tu nebyl např. 365 dnů přihlášen tak asi již sem ani nepříjde nebo si udělá novou registraci.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od alvin »

Tiež si myslím že 2 roky a viac nenavštívenia fóra je dostatočne dlhá doba,aby bolo jasné,že ten dotyčný už aj sám zabudol,že sa tu bol registroval a pod. Ja by som dal 2 roky bez prihlásenia dôvod na výmaz.ovšem mohol by sa zas nanovo registrovať ten istý človek pod tým istým nickom. Môže byť vzácny prrípad,ale predsa pobyt v cudzine a pod 8)
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

No dúfam , že mňa nevymažete. Dostanem sa k počítaču väčšinou iba cez víkend. Moja pracovná doba je od 04,00 - 18,30 hod. a keď prídem domov je už 19,45 hod. A toto je celý týždeň. Po práci mám dosť celého dňa.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
sk.kk
Příspěvky: 67
Registrován: čtv led 21, 2010 22:13
Bydliště: Kežmarok

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od sk.kk »

Veľa veci nájdem na tomto fóru bez toho, aby som prispieval a pokiaľ si niekto myslí, že treba vymazať tých, ktorí tu neprispievajú denne, tak potom ... :? ?!?
Chevrolet Aveo 1,2 Hatchback 5 dv 62,6 kW, 16 ventil, siva Urban
Chevrolet Cruze LT Plus 1,6 16V, 124k, Biela Summit
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od Krtek »

Proč denně ? Někdo tu psal 2 roky nečinnosti, ne ? A jestli se nepletu, jde tohle forum číst i bez registrace ?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Seznam uživatelů

Příspěvek od mikikoti »

To je ťažko rozlíšiť kto je aktivny a kto už nemá záujem. Priklonil by som sa k lehote nečinnosti 1 až 2 roky. To sa dá predpokladať že ten dotyčný už nemá záujem.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“