Novinky na foru

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od milosh »

Pokud jde jen o ten pruh v podpisu tak to ma pehacek napsat rovnou ze sem kvuli tomu prestal chodit a ne si zakladat sve forum kam stejne bude chodit 5 lidi denne ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Novinky na foru

Příspěvek od Jajuska95 »

Miloši,
tohle forum se dost změnilo.. upřímně, raději chodím na forum od Peháčka, i když tam podle tebe chodí 5 lidí denně.. 8)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od milosh »

A neni lepsi mi napsat treba SZ s duvody co a proc se zde zmenilo aby to tady zase bylo jako driv? Jasen chapu Hanzy bude rejpat porad, ale to uz patri ke koloritu tohoto fora jeste za doby co to byl daewooclub.com 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od lomngi »

milosh píše:Pokud jde jen o ten pruh v podpisu tak to ma pehacek napsat rovnou ze sem kvuli tomu prestal chodit a ne si zakladat sve forum kam stejne bude chodit 5 lidi denne ;)
Milosh nič proti Tebe nemám. Ale keď si zakladal tento fórum zo začiatku tiež Ti sem chodilo denne 5 ľudí. A keď občas sledujem teraz sú dni keď sem príde tiež len 8 ľudí za deň . Tak že Pehovi držím palce a nech ten jeho fórum rozrastá. A budem sa usilovat aj ja aby aj tam bola navštevosť aspoň od aveakov ako tu. Dúfam že aj tan časom bude fórum o autách a o ľuďoch.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od milosh »

No, s tema 5 lidma na pocatku mas pravdu, ale ted uz sem chodi lidi denne trosku vic 8) Kazdopadne toto forum jede od roku 2003, takze uz se celkem dostalo do povedomi lidi, napadlo me ze bych udelal stary daewooclub pro stary modely a toto nove nechal jen pro chevy ale to je podle me zbytecne.
Přílohy
chevy-navstevnost.jpg
chevy-navstevnost.jpg (13.69 KiB) Zobrazeno 3768 x
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na foru

Příspěvek od FoXo »

Ono vies Milos pokial viem Peha ta cez PM prosil aby si mu podpis vratil naspat a pokial viem jeho ziadosti nevyhovel.
Ja osobne nevidim nic zle na tom ked ma niekto v podpise fotku adekvatnu nie samozrejme format A4. Zabera to par kB a tu stranku to tak neprehladnu nerobi. Na inych forach s tym problem nemaju, urcia si pravidla porusia sa vymaze sa.

Takisto som ta ja cez PM poprosil ci by sa nedalo davat viacej fotiek v prispevku viac ako 3 aby clovek nemusel zbytocne zakladat dalsich 5 prispevkov je to proste prehladnejsie a komfortnejsie.

Na to si mi napisal, ze ak sa mi nepaci mam si spravit svoju stranku(peha to zobral do vlastnych ruk) alebo davat fotky na iny server ako to robi viac ludi a sem davat odkazy.

Takto sa admin ale nechova !! Je to forum a nie daky warezforum ke sa davaju odkazy na linky. Mne osobne to problem nerpobi ale naco ? Naco ked sa to tu proste da. A kopec inych ludi to nevie a je to pre nich zlozite darmo teraz budes vraviet tak nech sa to naucia. Naco sa maju ucit nove veci ked im k tomu staci jednoduchost ktorou spravia 1 vec a nemusia ju robit cez dalsich 10 inych.

Takisto ma nasralo ked si mi v tej PM napisal ze stare foto sa aj tak budu mazat. Milos tak mi teraz prosimta povedz aky zmysel ma forum ke sa mazu fotky. Ked som sem prisiel a prezeral cele forum bol som zvedavy na kopec pre mna dolezitych fotiek a neboli tu. Nevedel som preto ale teraz uz viem mazu sa. Tak potom naco? Ci sa ides znova vysmievat ze kto by uz len teraz kupoval stare aewoo a daco tu hladal? Ked to forum ma raz na daco sluzit tak nech sluzi poriadne a nie aby bolo okresane. Ja to beriem ze fotky daco zaberaju a to = financie na disky atd ano to beriem. Ja som navrhol aj kludne ze sa kto chce na ten disk vyskladame. Ignoroval si. Taktiez som sa ta pytal kde je stranka hostovana lebo som mal moznost zriesit zadarmo. Neodpisal si.

Cize su to veci ktore cloveka vedia zarmutit. Je ine pekne nieco vysvetlit ako hned prvu vetu "ak sa ti nepaci sprav si svoju stranku"

To vse.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od milosh »

No, nez me tady zacnes vychovavat, na jiny fora asi moc nechodis, protoze bys vedel ze tady je jeste tezce tolerantni rezim co se napr OT tyce a podobne. Snazim se uzivatelum vyjit vstric a opakuji asi po 100, chodime sem snad kvuli textu a prispevkum a ne kvuli tomu co si dam do podpisu ne???? Kazdopadne k obrazkum kazdy prispevek muze obsahovat 3 obrazky, pokud jich mas treba 15 tak si tech prispevku udelej 15, to je problem? Spravuji podobnych webu asi 10 a kdyz se napr dela aktualizace tak veskere mody upravy atd se musi opet pracne dodelavat a fakt to neni na 5 minut. O forum se staram ve svem volnu, buhvikolik tisic za to nemam, ale je to muj konicek a jsem rad kdyz to nekdo oceni. Kdyz ale nekdo nevi co vse pece o tento web obnasi a jen kritizuje, pak je jeho volba kdyz bude chodit jinam ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na foru

Příspěvek od FoXo »

Lenze ty si vobec nevysvetlil preco je tomu tak, ze sa tazsie aktualizuje a podobne ale hned si mna posral do prdele aby som si spravil vlastnu stranku.

Fotka v podpise mi je ukradnuta ale fungovalo to a potom nie a niekto komu na tom zalezalo ta o navrat poprosil a tiez si ho poslal do prdele. (teda co viem z druhej strany)

Tu ide o ten princip akym sposobom si sa zachoval. Je ine napisat viesco Foxo kludne sa to da nieje to problem ale pri aktualizaciach atd su problemy. Milos staci toto napisat a som ticho ale nie regovat povysenecky spravi si vlastnu stranku.

A po forach chodim vela nie len po automobilovych.
Nikto ti tu nepise ze na tom zarabas miliony. Aj keby je mi to fuk. Je tu ale sekcia komu sa co nepaci kto by co chcel zmenit ak by sa dalo tak reagujeme. Kazdy si ceni ze sa o forum staras ale to teraz neznamena ze bues kazdeho posielat do prdele.
Ja sa staram o jeden file server taktiez vo svojom volnom case do 2 rana a ked mi uzivatelia pisu pripomienky pekne im vysvetlim napisem preco sa iste veci daju a preco nie a nenapisem im hned ked sa ti nepaci spravi si vlastny fileserver.

Teraz si vysvetlil preco je to tak a som spokojny sme ludia a komunikujeme neposieame sa hned jeen do druheho do prdele ekd sa niekomu nieco nepaci. Len piseme svoje navrhy a postrehy nic viac.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od milosh »

Ok ty jsi ale jediny kdo se vyjadril, pokud vas odeslo 10-20-50 a nikdo nenapise duvod proc a na novem foru si stezuje pak to neni spravny pristup podle meho nazoru, neni mi 15 abych nesnesl kritiku ci nejakou konkretni pripominku, ale kdyz ma nekdo problem ma to dat vedet za sebe a ne pres "prostrednika".
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na foru

Příspěvek od FoXo »

Ale ja som nikde neodisiel :D Ja chodim vsade vsak podla navstevy tohto fora ma tu uvidis stale.
Takisto som toto nepisal ako daky posol niekoho ineho.
Ci sa dake problemy preberaju na novom fore o tom neviem nic.

Peha len napisal na FB officialne ze tu konci a napisal dovod preco to je vsetko. Ja som to len uviedol ako priklad pehu a mna ze sme sa nieco opytali a poprosili a ako sme dopadli :D .

Vyjadrit sa nemam problem huba sa mi nezastavi :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od milosh »

Ok tak to Peha nema psat na FB ten ja nemam tim padem se to nedozvim, tady jsou od toho SZ aby se nekdo ozval pokud ma problem.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na foru

Příspěvek od FoXo »

Ako som uz pisal teda co vravel peha ze ti pisal SZ a prosil ta aby si mu to vratil a udajne si nechcel. Kedze ten podpis pre neho dost znamenal dotklo sa ho to a zbalil si kufre to je vsetko co viem.

Ako to teda bolo naozaj neviem, kedze pises ze stacilo napisat SZ a to on spravil.
Ja sa do toho nemiesam
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Novinky na foru

Příspěvek od Scorpion.11 »

Osobně lidí co měli problém s Miloshem je více, ať si každý zamete před svým vlastním prahem. Velice fandím Pehovi a doufám, že jeho myšlenka ohledně jeho fóra mu bude vycházet a začíná se mu to pěkně rozjíždět. :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Novinky na foru

Příspěvek od milosh »

Ok jsem rad ze jsme si to vyjasnili, ale to je jako v praci, kdyz neco 100x udelas dobre nikdo te nepochvali ale kdyz neco jednou poseres uz to vi vsichni, takze asi tak !!!!!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Novinky na foru

Příspěvek od Hanzy »

milosh píše:A neni lepsi mi napsat treba SZ s duvody co a proc se zde zmenilo aby to tady zase bylo jako driv? Jasen chapu Hanzy bude rejpat porad, ale to uz patri ke koloritu tohoto fora jeste za doby co to byl daewooclub.com 8)
Co zas ja?Jako jak tu cvili nejsem uz je jim po me smutno ze je tu nuda tak bacha nebo te vymazu! :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“