Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Zamčeno
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od Laco71 »

Dobry deń,

rad by som sa zorientoval v tejto téme , a síce k čomu slúži toto forum a či je každý člen fora rovnocenný voči sebe navzajom , lebo nie som si istý,či všetci CHÁPU na čo služi TOTO FORUM.

Ja si myslím,že TOTO FORUM služi na to aby SME si NAVZAJOM POMAHALI,
myslím tým presne to , že pokiaľ niekto riešil problém zo svojim autom a vyriešil ho,
aby sa NEZDRÁHAL ,podeliť sa o svoje skusenosti z inými členmi fora, aby v konečnom dosledku
aj ONI mohli VYRIEŠIŤ svoje problémy z ICH autami.

Zarazilo ma ako v poslednej dobe som od jedneho člena tohto fora ZAMERNE nedostal odpoveď na moj technický problém, hoci som ho o to UCTIVO prosil cez SS. (!)

Namiesto toho ZVEREJNIL moju SS a CYNICKY ma vysmial ..... ,že on mi odpovedať NEBUDE , lebo si to nezaslúžim...

Bol to važený člen "JRD Mc LAREN"...

Ja sa pýtam :

Naozaj chceme sklznuť v tomto fore na úbohu "úroveň" jedného tiežodborníka, ktorý mi doslova povedal :

"Polož na stol 50 eur, a možeme sa baviť o čom chceš"

Chcem podotknuť , že každý z nás je odborník v niečom, a nikto nemusí byť odborník vo všetkom.

A tomu zodpovedajú aj myšlienkové pochody jednotlivcov, to z čím niektorý ZÁPASÍ , ako z neriešiteĺným problémom, iný už dávno predtým VYRIEŠIL a je to GAUNERSTVO od neho, ak menej skusenemu kolegovi, nepovie a NECHCE povedať, aké je riešenie problému.

Napr. JA prijmem od každého AK mi ZDOVODNI, že PRETO a PRETO som niečo urobil zle a TAKTO , a TAKTO to možem napraviť...

Odpovede, že DAJ TO DO SERVISU, resp. nechaj tak a daj TO SKUSENEJŠIEMU mechanikovi, pre mňa nič neriešia...

Ja viem , že su skusenejší mechanici, to nie je pre mňa žiadna novinka, rovnako ako JA som skusenejší v mojom obore od tých , čo tento obor nerobia.

Nemože každý zvládať všetko.

Som za SLUŠNOSŤ , a OCHOTU POMAHAŤ , nie za AROGANCIU a plytké vychvaľovanie sa .

Laco.
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od alvin »

Plne súhlasím s "JRD" , bavili sme sa o tom. Ja osobne by som Ti za to rýpanie tu na fore nepovedal,ani koľko je hodín a, kto ma pozná vie, že čo viem,nenechávam si pre seba a čo neviem,snažím sa zistiť,ak ma niekto požiada o radu. Ale u mňa osobne si tiež odpísaný -P -P -P :P . A JRD-ho si vážim, ochotnejšiho človeka tu snáď asi ani nenájdeš na uzemí Bratislavy a v širokom okolí, ak ON už niekoho odbil,musel mať na to sakra vážny dôvod
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od milosh »

Uprimne, i pro je nekdy problem nekomu poradit kdyz se pta po 100 na to same, co uz zde bylo reseno. Casto by stacilo kdyby i novacek pouzil tlacitko HLEDAT

https://www.chevroletclub.cz/search.php
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
vagascan
Příspěvky: 90
Registrován: úte říj 25, 2016 19:54
Bydliště: Bratislava

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od vagascan »

Niesom na tomto fore expert... ale temy do ktorych sa ty vrtas, mi pridu na urovni stavby domaceho casticoveho urychlovaca... pochopim otazky typu - vymena autoradia, zapojenie jednoduchej elektroinstalacie, bol tu typek co hladal ako sa meni olej, buchanie, poruchy motra, skusenosti s LPG, spotreby ...

Tvoj pristup je dost specificky : / . Nenechal si si poradit a prisiel sem len na potvrdenie svojich hypotez. S MCLarenom mam len najlepsie skusenosti - zatial :D :D /*irony off.
Chevrolet Cruze 1.6 91 KW 2011
EX Chevrolet lacetti SW 1.6 LPG BRC 2006
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od Petr S. »

Laco71 píše:Dobry deń,

rad by som sa zorientoval v tejto téme , a síce k čomu slúži toto forum a či je každý člen fora rovnocenný voči sebe navzajom , lebo nie som si istý,či všetci CHÁPU na čo služi TOTO FORUM.

Ja si myslím,že TOTO FORUM služi na to aby SME si NAVZAJOM POMAHALI,
myslím tým presne to , že pokiaľ niekto riešil problém zo svojim autom a vyriešil ho,
aby sa NEZDRÁHAL ,podeliť sa o svoje skusenosti z inými členmi fora, aby v konečnom dosledku
aj ONI mohli VYRIEŠIŤ svoje problémy z ICH autami.

Zarazilo ma ako v poslednej dobe som od jedneho člena tohto fora ZAMERNE nedostal odpoveď na moj technický problém, hoci som ho o to UCTIVO prosil cez SS. (!)

Namiesto toho ZVEREJNIL moju SS a CYNICKY ma vysmial ..... ,že on mi odpovedať NEBUDE , lebo si to nezaslúžim...

Bol to važený člen "JRD Mc LAREN"...

Ja sa pýtam :

Naozaj chceme sklznuť v tomto fore na úbohu "úroveň" jedného tiežodborníka, ktorý mi doslova povedal :

"Polož na stol 50 eur, a možeme sa baviť o čom chceš"

Chcem podotknuť , že každý z nás je odborník v niečom, a nikto nemusí byť odborník vo všetkom.

A tomu zodpovedajú aj myšlienkové pochody jednotlivcov, to z čím niektorý ZÁPASÍ , ako z neriešiteĺným problémom, iný už dávno predtým VYRIEŠIL a je to GAUNERSTVO od neho, ak menej skusenemu kolegovi, nepovie a NECHCE povedať, aké je riešenie problému.

Napr. JA prijmem od každého AK mi ZDOVODNI, že PRETO a PRETO som niečo urobil zle a TAKTO , a TAKTO to možem napraviť...

Odpovede, že DAJ TO DO SERVISU, resp. nechaj tak a daj TO SKUSENEJŠIEMU mechanikovi, pre mňa nič neriešia...

Ja viem , že su skusenejší mechanici, to nie je pre mňa žiadna novinka, rovnako ako JA som skusenejší v mojom obore od tých , čo tento obor nerobia.

Nemože každý zvládať všetko.

Som za SLUŠNOSŤ , a OCHOTU POMAHAŤ , nie za AROGANCIU a plytké vychvaľovanie sa .

Laco.
Nevím,čemu se divíš,když se ti snažil poradit,smál si se mu,že ty to umíš nejlíp a on ti do toho nemá co kecat,nediv se proto jeho reakci. Osobně ho znám a je to velmi hodný kluk,který mě osobně několikrát pomohl! Takže příště zvažuj,než něco napíšeš.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od Laco71 »

Dobry večer,

priznavam,že som sa občas dostal do konfrontacie so spoludiskutujucimi,
lebo tiež z mojho pohľadu tvrdohlavo obhajovali svoje názory...

Zmyslom založenia témy bolo poukázať na rozdiel v chápaní a porozumení určitých technických problémov u človeka, ktorý je zbehlý v danej oblasti a u človeka, ktorý sa stretáva s daným technickým problémom po prvý raz.
Je logicke, že tomu, čo ma skusenosti ,budú pripadať nazory a otazky toho neskuseného ako smiešné,ale pokiaľ je slušný človek nebude sa z neho vysmievať.

Ďalšia vec,ktorú si niektorí nechcú priznať je to,že do cieĺa vždy vedie VIAC CIEST, nie len jedna jediná,tá ich.
Toto keby si poniektorí uvedomili , tak sa tu bude diskutovať oveĺa ľahšie a niektoré konflikty ,by vobec nevznikli.
Čím myslím aj preceňovanie mechanikov v servisoch,a vobec chapanie záruky na auto ,jej zmyslu a v tom zmysle doležitosti niektorých servisných úkonov, a vobec prilišné spoliehanie sa na autorizované servisy, ktoré su zamerané v prvom rade na svoj profit.
Takže na záver poviem, že nie je až tak doležité kto a akym sposobom dotiahol nejakú skrutku,
doležité je ,že je dotiahnutá a plní svoju ulohu.
vagascan
Příspěvky: 90
Registrován: úte říj 25, 2016 19:54
Bydliště: Bratislava

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od vagascan »

Nazory pri mechanike fatku nemaju priestor - jednoducho ak tvoj nazor (fakticka informacia) je mylna, a ty si stojis tvrdohlavo za svojim, tak tu nieje co jednoducho riesit.


Mas hobby chodit do ciela klukatou a trnistou cestou. Nech sa paci, ale preco nutis ostatnych aby sli s tebou ?

nezabudaj, ze autorizovane servisy maju know how na chyby... u nich je to otazka....


naco ja vastne na teba vobec reagujem :/
Chevrolet Cruze 1.6 91 KW 2011
EX Chevrolet lacetti SW 1.6 LPG BRC 2006
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od Laco71 »

Ja nenutim nikde nikoho chodiť...

pokiaľ je niekto skusený a ma vo veci prehĺad, hned vie , či som napísal somarinu, alebo nie

a može mi to povedať , pokiaľ píšem blbosti, ja sa neurazím.... :PP:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od Petr S. »

Laco 71,příště místo machrování,použij slušné chování a každý ti rád poradí.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od JRD McLAREN »

...a teraz si trochu kopnem ja ... dobre...
laco1.jpeg
laco2.jpeg
..no a z konstatovanim ,"ze to nemam v hlave vporiadku" ..
..by sme to mohli miloshi cele uzavret .. ne..

.."Pražák" bude iste suhlasit ... :mrgreen:
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od Laco71 »

Ja si myslim,že to take neni jednoduche....

jednak nie je košer zverejńovanie sukromnych správ, resp. citacie z predtým mnou vymazaných prispevkov,

a tiež si myslim,že som určitým prinosom pre toto forum, aj ked priznavam,že mojmu vystupovaniu sa dá mnoho vytknuť,
a tiež si myslim,že každý ma pravo sa braniť takým sposobom ako uzná za vhodné, a tiež zastavať svoje nazory k roznym zaležitostiam.
Doba ked sme všetci museli zdieľať jeden nazor ,je už chvalabohu preč a dufam,že sa nikdy viac nevrati.
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od kesko »

Nechcel som do tohoto vstupovať, ale nedá sa. Laco sám si začal osočovať a komentovať veci spôsobom ktorý sa nepáčil nielen dotknutým členom fóra. Príspevky v ktorých si urážal, si vymazal a teraz sa sťažuješ že ich dotknutý použil proti tebe ? Keď sa Ti snažili poradiť, ignoroval si ich rady a stále točil svoje. Zamysli sa nad tým ako sa správaš.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Pristup členov fora k odpovediam na temy.

Příspěvek od milosh »

Proc se lidi nestaraji o sebe ale kazdy se stara o to, co dela ten druhy? Zamette si obcas pred svym prahem.

Tak asi stacilo, ne? Panove....
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Zamčeno

Zpět na „O tomto foru“