Modul pro CAN bus

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Sbírka na modul pro palikxe

Anketa končí za ned čer 06, 2010 11:41

přidám 100 Kč
1
20%
přidám 200 Kč
0
Žádná hlasování
přidám 300 Kč
2
40%
přidám 400 Kč
0
Žádná hlasování
přidám 500 Kč
2
40%
 
Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od FoXo »

Palix ma u mna k tym svetlam taktiez 10 ojro navyse ;)
A Palix co pijes okrem betonu ? :lol:
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Ivoš »

Jen pro pořádek. Onehdy jsem napsal, když se jednalo o nějakou sbírku, že Palikx mi nikdy nepomohl. Resp. asi to tak vyznělo i když to tak nebylo míněno. Jednalo se hlavně o opravu spojky a prodej budíků do Nubi. Vzhledem k tomu, že jsem se ani v jednom případě o ceny jinde nezajímal, bral jsem to jako skutečnou hodnotu věcí a služeb.

Každopádně mě to mrzí, jestli jsem tě Pavle urazil nebo napsal nepravdu. Jinak na svém stanovisku neměním nic. Nechť se vybere dostatek, aby to posloužilo kolegům, kteří to využijí.

P.S. Píšu to sem i když je to částečně OT.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od hladolef »

Serpico píše:...Vážení, promiňte ale opětovně jsem to musel vrátit na čelní místo, navíc v tomto případě to není už jenom o příspěvku samotném ale vlastně i o nejlevnějším technickém řešením viz. příspěvek hladolefa na diagnostice, jsme tu přeci abychom si navzájem pomáhali a své problémy řešili..., tak jako řeší naše problémy palikx

Tak ja vam chci pomoct aby jste si to sehhnali levnejc.A ty uzaviras temata jak by ti ten serv, patril.https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... 3&start=60
viz.citace- abychom si navzájem pomáhali a své problémy řešili..., tak jako řeší naše problémy palikx
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...to hladolef nikdy jsem žádné téma nazavíral a nezamykal ( ...a navíc to prostě neumím, nepotřeboval jsem to nikdy, mají na to nejspíš právo jenom admini...) naopak se toho obávám, tak jako se to stalo na diagnostice, samozřejmě nebráním sehnání - vyřešení problému CAN - busu levněji i v tom si musíme pomáhat a je to k prospěchu věci a hlavně jsem si Tě vždy považoval za příkladně kladný přístup ke všem sbírkám pro palikxe, které jsem tady udělal a to přesto, že jsi mimo republiku...a mohli bychom Ti být ukradený

...k mému názoru na tu levnou diagnostiku, ber mě prosím jako laika a proto taky diskutuji s tím, že jsem připraven převzít lepší názor o tom je nakonec každá diskuse - výměna názorů, která má gradovat a vyústit v ten nejlepší názor - řešení jakéhokoliv problému v jakékoliv komunitě - sdružení lidiček...

...pokud tedy došlo k nedorozumění, omlouvám se i za to...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Krtek »

Já rád přispěju na dobrou věc. Né teda moc a to ze 2 důvodů:
1 - vždycky hlausuju pro částku která mi je ukradená. Jestli jí mam přispět na tohle nebo vyhodit do kanálu, vim že by mnš to nemrzelo.

2 - nerad bych aby se tim někdo třeba cejtil zavázanej. Já osobně asi CAN u daewrooletu nikdy mít nebudu ale pro kolegy se to hodí. Nechci síčkovat nebo tak něco ale člověk nikdy neví jak moc bude moct fungovat a pomáhat ostatním (myslim PalikXe), může ho to přestat bavit, stěhování, změna zaměstnání atd... známe to co život někdy přinese.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...to je dobře, Krtek -i
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od palikx »

ivosi ok nebudem to resit
hladolef chapu ze to myslis dobre a jsem rad ze jsi me privedl i na jine mysleni-univerzalni diag by se mi nakonec vic hodila ale bohuzel vetsinou to neumi temer nic teda krome motoru ty to zvlada na spouste aut.
jenze ja se zameruju jen na par ojedinelych znacek jako VW,opel,daewoo-chevrolet,a castecne renault a na to nepotrebuju univerzal.ostatni auta ani neznam tak bych byl stejne castecne ztracenej.je pravda ze 1800 je smesna hodnota a kdyby to fungovalo i na ostatni jednotky je to super
ale kdyz uz se tady 5 let pokousim o neco tak bych rad pokracoval i v chevroletu a to bez originalni diagnostiky ktera s temi auty umi vsecko proste nejde.
verim ze to chapes
krtku neco na tom je clovek nikdy nevi na druhou stranu kdyby se cokoli zmenilo vzdycky bude nekdo kdo tento pristroj vyuzije kamaradu z fora mam dost a verim ze by se nekdo nasel navic porad je tu jeste petrm s kterym delam v praci.
kazdopadne zatim nic nekupuju a tak se uvidi-stale plati pokud by mel nekdo zajem napiste mi zpravu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...jasně Pavle jsou různé cesty nákupů modulů na různých tech. úrovních a ta " profi " bývá nejdražší, teď jde o to najít tu správnou technicky " způsobilou " prostě dobrou a tu nejlevnější ale nikoliv " okradenou "... kvalitu a tedy zn. si asi budeš muset určit sám...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...něco podobného hladolef, teď mají i u nás v OBI diagnostika OBD II v ceně 1 499,00 Kč ale taky asi nějaký nesmysl...
...spíš mě zaujal teď Garmin navigace, lze ji napojit na ŘJ na stálo a ukazuje krom hodnot, teplot, rychlosti, spotřeby ( a to mi zaujalo nejvíc plně tedy nahrazuje P.P. ) a pak se jenom přepíná...


Mějme se fajn a budujme si svojí sbírkou náš nadnárodní servis bez hranic...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...promiňte ale neusnulo nám to drobet, nebo je to jenom přehlíženo..., proto to opět dávám na čelní místo, uvidíme a jenom si připomeňme, co nám už ušetřil peněz, za komplet př. nárazník na nesii za super cenu a jenom bůh ví co ještě..., prostě jenom přemítejme...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od dizl »

ahojte , tak jsem tu debatu našel.
Tak co Serpico , mělo by se to potáhnout dál? nebo se už něco vyřešilo?
Já myslím že se to vzalo za divnej konec.
Za prvé Ti kteří nechcou nechť k problému mlčí. Ti kteří chcou určitě rádi pomohou. Napíšu to na rovinku , v loni jsem byl 2 X na operaci srdce a mrzí mne že jsem nemohl pomoci v pravou chvíli. Palikx si to zaslouží .
Nechme udělat dobrou věc ty co chtějí dobrou věc udělat.
Já jsem pro pomoc Palikxovi,
Serpico vypiš tu pomoc podobně jako u Garáže a rozjedeme to, Já budu první kdo pošle prachy určitě víc jak 5kolo. a každej at si pošle podle svých možností. Kolik pošlu neřeknu , aby to Palikxovi nějací škarohlídové nezáviděli.
Toš sa do toho pustíme :PP:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od Serpico »

...tak Tě podruhé vítám dizl na našem servru, rád Tě opět tady vidím a jsem rád, že Ti tu " pumpu " opravili, pozor na kortikoidy Prednison, dává se po těchto zásazích a je to pěkný svinstvo, vedlejší účinky diabet, tlak ap.

...jinak to usnulo nový " káry " to až tak zatím nepotřebují a na Pavla bylo 20tisíc Kč moc, nebaví mi už poslouchat zdejší názory o podnikání v případě Pavla, přitom jeho ceny jsou opravdu o " zbohatnutí " já je označuji jenom za přátelskou výpomoc s minimální náhradou nákladů, jinak se označit ani nedají..., prostě " chevy " kolegové radši po záruce zaplatí za diagnostiku v servisech 800 - 1 200 Kč s případnou nadhodnocenou opravou, ekonomicky to lze ovšem pochopit slevové akce na nové vozy, servisy se zčásti podílí, úvěry, režie ap. Prostě servisy ztrátu musí někde dohnat viz. předražené sudové oleje ap.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
dizl
Příspěvky: 117
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:16

Re: Modul pro CAN bus

Příspěvek od dizl »

kdo jezdí do servisu , hlavně toho od GM OPEL CHEVROLET tak je bláhovej. Jsou tam takový poměry že se tam ani nepodíváš co se s autem děje. Tam jezdí jen zoufalci kteří v záruce musí.
Nevěřím servisům ani za mák. Je to podvod a okardou tě jedna dvě, prostě ti tam vrazí mechanik sračky místo oleje a ani to nevíš. A jak mu to dokážeš, není nad dobré mechaniky kteří my to udělaji a budu moci být u toho a pokecat s ním. No teřba se časy změní a lidi to tady pochopí že jich vykývali s Cruzem i Orlandem do kterého bych v životě nešel, spotřeba na Orlandu zatím u zkušebních chodí i za 12 litrů , pak budou všichni vzpomínat na Palikxe který by jich vytáhl ze s..ček. Tak jo Serpico drž se. I ty Palikxi. :PP:
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“