PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od -peha- »

Už od rána riešim velký prioblém dvaja z AVEO clubu mi poslali správu v ktorej ma žiadajú aby som im nemazal podpisy ale Já to predsa nemôžem robiť veď na to nemám prístup a ani som neodoslal žiadnu takú správu.som velice sklamaný takým to narčením Já som tu na fóre zatial vždy pomáhal a nie som žiaden grázel aby som také to veci robil.

Toto je od Lomngiho.......
Prepáč že ta ruším ale neviem prečo máš problém s niektorímy aveakmi a vyhrážaš sa im že ti vadí ich podpis v profile .Tak prosím ta skus mi to vysvetliť.
Aby sopm to dal na pravu mieru.
Ps : ani ja nemám nič proti Tvojmu podpisuv . Tak skus byť tolerantný.

Toto je od Scorpion 11.....
Mě od tebe přišla soukromá zpráva ohledně podpisu- to snad nemyslíš vážně takový plakát a okamžitě si to smaž nebo to udělám já.
Tak ses asi pak splet nebo si to neumím jinak vysvětlit

Neviem čo si o tom mám myslieť ale velice ma to mrzí vo svojom okolí patrím medzi slušných ludí a tak pokud to má byť útok dakoho z fˇora tak velice žiadam ADMINOU o prešetrenie.
Reklama
 

Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od lomngi »

Presne tak od kedy sem chodím Peha nikomu neublížil. A preto som sa čudoval aj ja čo sa deje.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od -peha- »

Písal mi Scorpi že to bolo včera no tak to je asi takto do 20:00 som bol mimo SK bez internetu a potom som mal 3 súkromné konverzácie s Ladinkom ohladne pomoci na stierače a to presne o 22:23 , 22:55 , 23:21 a o 23:40 som notebook vypol a išiel som spať a preto ma to strašne zlostí že sa to takto objavilo ale na moju česť prisahám že som nikdy ani v minulosti nepísal ani nikomu nemazal nič okrem témat ktoré som ako moderátor musel upravovať.Dúfam že sa to objasní lebo ma strašne mrzí keď sa neviem niako brániť no verte alebo nie neurobil som to a pokud bude nutné s ťažkým srdcom ale ukončím činosť tu na fóre.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od Scorpion.11 »

Nikdo nic proti tobě nemá aspoň já určitě ne a Lomngi též,ale včera jsem si přidal do podpisu baner a dnes ta správa.
Tak mě to překvapilo.Jen lituji toho,že jsem to smazal a nemám jak to potvrdit.Asi to byl omyl nebo žert nic z toho nedělám a nikoho neosočuji.
Spolu jsme si to vysvětlili a u nás si pak na srazu dáme :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od milosh »

podpis jsem ti smazal ja, peha muze byt rad ze to tady vubec toleruji, forum ma byt prehledne ale ne samy cingrlatka, ty si klido davejte na auta ale ne na verejne forum.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od Scorpion.11 »

milosh píše:podpis jsem ti smazal ja, peha muze byt rad ze to tady vubec toleruji, forum ma byt prehledne ale ne samy cingrlatka, ty si klido davejte na auta ale ne na verejne forum.
Z jakého důvodu a proč?To je snad někde v pravidlech jaký podpis si můžu dát nemo je tu cenzůra?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od milosh »

Nikdo tady nema zadny megapodpisy tak proste ani ty mit nebudes, pokud to je problem muzu ti smazat ucet a bez si brecet jinam !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od Scorpion.11 »

milosh píše:Nikdo tady nema zadny megapodpisy tak proste ani ty mit nebudes, pokud to je problem muzu ti smazat ucet a bez si brecet jinam !!!
Slušnému chování tě asi nikdo nenaučil,že?Když něco proti mě máš tak to máš napsat přímo a slušně.Kdybys teda napsal aspoň v to smyslu prosím smaž si podpis z tohoto důvodu nebo proto tak by to snad i pochopil,ale takhle a takovým způsobem?
Tak si napiš pravidla,aby k tomuto nemuselo docházet,když ti to vadí.
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od lomngi »

milosh píše:Nikdo tady nema zadny megapodpisy tak proste ani ty mit nebudes, pokud to je problem muzu ti smazat ucet a bez si brecet jinam !!!
Mám otázku? Tento fórum je pre ľudí alebo len pre pár vyvolených?. Snažte sa byť tolerantný voči sebe. Určite to pomôže všetkým. A vyhrážky sem asi nepatria.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Vojta

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od Vojta »

lomngi píše: ..... A vyhrážky sem asi nepatria.
O Miloshe to myslím nebyla výhrůžka, ale konstatování faktu. A to je ještě mírnej. Na jiných fórech by už spousta účtů byla smazána - třeba polský Autokacik. Tam neexistuje, aby měl někdo účet bez toho, aby uvedl místo bydliště. Dokud si ho nedoplní, nikdo se s ním nebaví. A že tady takových je -P. A za OT po upozornění od admina automaticky následuje smazání účtu. Číst si může každý, ale blábolit nesmysly už ne. A takové osobní napadání, jak se začíná projevovat v poslední době tady, už by bylo taky řešeno. Komu se to nelíbí, ať si založí vlastní stránky a fórum a dělá si tam co chce.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od milosh »

Spis je problem u tech jedincu kteri nerespektuji urcita pravidla, nikdo tady plakaty v podpisu nema tak proc bych to tam ja nedal zejo !!!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od alvin »

Chlapci zlatí,naozaj si Miloš nepovedal,že "dnes som sa špatne vyspal tak zruším niekomu podpis na fóre.." ani nič podobné :lol: :lol: :lol: ,ide skôr o to,že neznalosť neospravedlňuje :!: :shock: ,stačilo zalistovať trošku na fóre
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 79&start=0
spomenul som si totiž,že už ktosi tu bol v minulosti upozorňovaný na fotky v podpise -P -P .
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od lomngi »

Panové asi sme to cele nepochopili. nikto tu nič proti pravidlám nemá.!!!
jedna sa o to že v mene -peha- poslal niekto niekomu výzvu kvôli podpisu. a pri tom -peha o ničom nevedel.
tak že problém je v tom že sa tu robia nijaké divné veci čo mi nejde do hlavi. nakoniec z toho vzniklo zbytočné Nedorozumenie, kvôli čomu peha je dosť sklamaný.
tak že asi niekto má prístup k prihlasovacím heslám a využíva to na zbytočné rozbroje.
to je len moja domnienka, lebo ináč si to neviem vysvetliť.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od palikx »

kluci cose to tu deje?
tohle neni prvni podobny problem.v nejakm tematu se nekdo prihlasil jako HAWLINKA a pritom ona o tom taky nevedela.
jestli je neco takoveho mozne tak tohle forum za par tydnu skonci jelikoz nikdo si nebude jisty tim co napsal.
a k tomu podpisu je pravda ze uz kdysi byl nekdo upozornen ze by tam melo byt jen minimum informaci.
milosi pokud tohle prectes vzdyt by se dalo dopsat do podminek podpisu treba jen 160 znaku nebo tak neco a bude po problemech.neni to cenzura je to setreni mistem - penez- pro ty co to nepochopili a jsou nepochopitelne rozlobeni.
takze se uklidnete za posledni tyden toho tady bylo dost.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: PROSÍM ADMINOU O POMOC...

Příspěvek od lomngi »

presne tak. a skusiť preveriť zabespečenie prístupových hesiel
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“