Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Hanzy »

V dnesni dobe je jedno co tam je a myslim ze na CRUZE je uz jen CHEVROLET na stitku ale dily jsou ruzne bud jen GM nebo i DAEWOO ale ja ho mel myslim jako zatim jediny cely rozdelany a treba na palivovem cerpadlu ktere je od Bosh a je vyrobeno u nas :D a i vse ostatni je od vyrobcu stejnych jako na vetsine aut a tovarny kde se to sklada jsou jen vlastne skladaci haly a je jedno kde jsou... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od alvin »

Nuž, k tomu názvu,keď sa o tom bavíme,ani mne ten Chevrolet nevonia,ako písal Ivoš a aj iní vzbudzuje iné asociácie a vôbec nefandím amerike,malo ostať pri Daewee a keď už silou-mocou chceli nezdôrazniť krajinu pôvodu,mali dať nejakú európsku značku GM povedzme Vauxhall,ja tiež ameriku veľmi nemusím.
Ale nič nového,toto tu už raz bolo,pamätníci si spomenú na rok 1971,keď amer. CHRYSLER ovládol francúzsku SIMCu a aj na našich cestách sa objavil najnovší model Simcy už s označením Chrysler 180
http://auta5p.eu/katalog/chrysler-franc ... 180_02.htm
a hoci značka Chrysler predtým sa spájal skôr s križnikmi ciest podobne ako CHERVROLET,
http://auta5p.eu/katalog/chrysler/chrys ... 966_01.htm
u nás patrili Chryslery 180 k symbolu zámožnosti.
Onoho času hrával často majiteľov toho voza Josef Vinklář a raz sa ho nejaký motoristický redaktor pýtal,či aj v reále má taký voz,odpovedal "kdepak,obyčejnej žigulík" :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od JRD McLAREN »

..si trochu rypnem. ...

ze.. HOLDEN CAPTIVA...
sa predava na Novom Zeeeelande...

Obrázek

BTW: ..GM sa rozhodlo, ze si znacku OPEL/VAUXHALL ponechaaa...

EDITED:

Co sa toho NZ tyka, tak modely v Europe ci Amerike predavane pod znackami OPEL, VAUXHALL, CHEVROLET, GM DAEWOO..
sa tam predavaju prave pod jednou znackou HOLDEN...

schvalne sa pozrite do technicakov, ze od koho mate motory... (1.8 az 2,2)
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Serpico »

...to si děláš šoufky ale 3M3 děkuji na hrad nepatřím, tam pro mě není vhodná společnost a FUNN CLUB PALIVCE alias palikxe je dobrý nápad to je právě ta výkonná jednotka, která nám šetří prachy a vlastně je jedno jestli " společenství vzájemné pomoci " ( sakra to zní jak RVHP... ) pak je funn club lepší, fajn...
anebo strana mírného pokroku ve službách v mezích lidské slušnosti...no ukrad jsem to Haškovi a dost, dobrou noc....
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od chevyman »

palikx píše:prosim te chevymane jen tak me zajima jak to vis?teda tyhle info jsou zda se realne.

ale jedna vec od kdy se prodavaji daewa uz jen jako chevrolet?nova epica -mozna to neni dobry priklad jelikoz cruze jsem jeste nevidel otevreneho-ma na stitku v motoru GM DAEWOO.
takze treba cruze uz tam ma jen chvrolet?a to ze v americe prodavaj aveo vedle camara bych se nedivil nejsou normalni.
vim ze nedavno kdyz znamy -prodejce daewa-chevroletu-chtel nejakz americky model do sve prodejny tak mu to z ameriky zakazali ze se do jeho prodejny americke modely nesmi dovazet.
tak uz je to jinak?

suzuki taky delaji ve 2 nebo i vice zemich ale maji postavenou vlastni tovarnu.

pokud budou cruze delat ve stejne fabrice co delali treba leganzu je to porad daewoo.

kazdopadne se mi to moc nelibi a stale jsem se s tim nesmiril.

ano je to o lidech ale ja tomu pokecu moc nedam a spis me zajimaji ty problemy s auty.
na nove modely moc nekoukam jelikoz je vubec neznam a nemam k tomu co rict
až na tu o prodeji OPElu ... vypadá to že nakonec z toho nic nebude.

Nrozumím tomu proč by v US nebyly normální to s tím Aveem a CAmarem .... vždyť v showroomu VW stojí třeba taky FOX a Phaeton....

Je jedno jestli za výrobou přeci stojí GM DAT, ale CRUZE je krom korejců kde je to GM DAEWOO a australanů HOLDEN pro zbytek světa CHEVROLET a tak to je .... Nebo snad CRUZE vyrobený v Kunsanu nebo v US Ohaiu nebo v ruském petrohradu je jiné auto?? Porád je to CHEVY....
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od palikx »

ok
asi mas pravdu ale fox je porad vw teda aspon si myslim ze to neni treba dacie.
neresim to
a je mi to vlastne jedno.
casem daewa dojezdi a na aveo a dalsi uz stejne moje diag nestaci tak budu ztracenej.a budu mit klid.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od bjes_des »

palikx píše:ok
neresim to a je mi to vlastne jedno.
casem daewa dojezdi a budu mit klid.
Nooo, já doufám, že tohle se ti jen tak nesplní... :o)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Ivoš »

palikx píše:a je mi to vlastne jedno.
casem daewa dojezdi a .a budu mit klid.
Pavle, čtu tvoje příspěvky a jsem rád, že poradíš...ostatně proto tady to forum je....ale jestli tě to obtěžuje a koneckonců poslední dobou píšeš, že nemáš čas a stěžuješ si na nevděk. Jestli je to opravdu tak, tak to nedělej. Nebo za to vybírej peníze. :roll:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od bjes_des »

Tobě to připadá, že to Pavla obtěžuje? Tak tady si myslím, že jsi asi trošku šlápnul vedle... A kdyby se každý, koho to obtěžuje, jak říkáš ty, měl chovat jako Pavel, tak to bych bral... ;)
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Jajuska95 »

To bjes_des:
Je to jen náš názor.. To by pak nepsal tohle.. Prostě to takhle na nás působí..
palikx píše:ok
asi mas pravdu ale fox je porad vw teda aspon si myslim ze to neni treba dacie.
neresim to
a je mi to vlastne jedno.
casem daewa dojezdi a na aveo a dalsi uz stejne moje diag nestaci tak budu ztracenej.a budu mit klid.
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od bjes_des »

Jo, beru, názor je názor. Ale to, co je uvedeno v citaci, je vlastně pokračování reakce na změnu názvu domény, to, co uvádíte vy, je spíš vytržení několika vět a pak to dává ten smysl, který z toho plyne pro vás. Ale pohoda, to si zase pro změnu myslím já a ten váš názor vám rozhodně nechci brát.
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Jajuska95 »

My to ale nebereme jen z tohohle příspěvku, ale z toho co čas od času Palikx napíše.. A jak jsi napsal, je to jen náš názor..
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od bjes_des »

OK. Fakt je. že já to zase beru z vlastní zkušenosti - někdo naprosto cizí a neznámý se mu ozve, on za ním dojede domů a zkusí zjistit závadu a potom ten vlastně vrak po (nejen) motorické stránce uvede do stavu, kdy by bylo možné z fleku jet na STK. A všechno prakticky na koleně. Mohl by tohle udělat někdo, koho by to obtěžovalo nebo nebavilo? Myslím, že asi sotva. Ale už toho radši nechám. Hezký večer!
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Jajuska95 »

Bez komentáře.. Tak to nebudeme řešit. Hezký večer i tobě.. ;)
bjes_des píše:OK. Fakt je. že já to zase beru z vlastní zkušenosti - někdo naprosto cizí a neznámý se mu ozve, on za ním dojede domů a zkusí zjistit závadu a potom ten vlastně vrak po (nejen) motorické stránce uvede do stavu, kdy by bylo možné z fleku jet na STK. A všechno prakticky na koleně. Mohl by tohle udělat někdo, koho by to obtěžovalo nebo nebavilo? Myslím, že asi sotva. Ale už toho radši nechám. Hezký večer!
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Serpico »

...neberte vážení vše doslovně...aneb našinec vždy touží po tom co nemá a to je u palikxe čas a rodina čas vyžaduje...a nakonec moc vděku od nás jaksi nikdy neměl ( trochu o tom vím...) a pak je tu syndrom únavy a beznaděje, hm a tak si to přeberte

a mějte se lépe
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“