Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od chevyman »

palikx píše:ok
asi mas pravdu ale fox je porad vw teda aspon si myslim ze to neni treba dacie.
neresim to
a je mi to vlastne jedno.
casem daewa dojezdi a na aveo a dalsi uz stejne moje diag nestaci tak budu ztracenej.a budu mit klid.
Jasně že je to vpodstatě jedno...

možná ještě jinej příklad z řad VW co je potom třeba Octavie vyrobená v továrně VW na slovensku nebo zase od nás Opel Antara vyrobený na stejné lince s Captivou??

Druhý příklad, kdyby tenkrát ty továrny DAEWOO MOTOR koupil FORD, který těsně před podpisem smluv odstoupil z jednání a začal tam vyrábět svá auta - třeba Focusy?? Taky by jsme říkali, že je to DAEWOO???

Jde spíš o to že DAEWOO, skutečně jako takové to DAEWOO MOTOR je dnes mrtvé a jediné co ho spojuje dnes skutečně vlastnicky je 17% akcii společnosti GMDAT, které vlastní KDB (Korea Development Bank) což bylo převední pohledávek od věřitelů DAEWOO MOTOR na nové akcie GM DAT. A to je jediný korejský podíl na této společnosti...

Proto si myslím, že bylo na čase přejít na novou doménu..... nebo teď poběží obě dvě ... no a za čas ukáže čas....
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od milosh »

Ja koukam ze nejvetsi problem s tim maji lidi co nemaji chevyho ;) a tech tady prave bude cim dal min... je to skoda ale je to tak.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od palikx »

ok
koukam ze jsem zase napsal neco co sem nemel.
v tomto pripade jsem proste nejak nastvanej a nelibi se mi to.
novy chevy jsou uz asi tedy jasny a taky je neresim
nechci resit co by kdyby
ani nechci resit jine znacky

a dekuju ze se me des bjes zastal
ano nekdy-posledni dobou jsou moje prispevky spis nezajem.
nevite co se mi objevuje v mailech a zpravach a co mam s nekterymi lidmi se kterymi jsem jednal.nekdy mam opravdu chut rict a dost takhle to nejde ja se jen snazim pomoct ale nakonec to dopada ze spis ublizuju.
a mate pravdu obcas me to opravdu obtezuje.
ale nejsem takovej ze bych rekl -je me to obtezuje ja se na to vykaslu delejte si tu co chcete on se treba nekdo najde kdo tem autum bude rozumet a treba i poradi.-
budu tady dokud budu k necemu.

jo a ted zrovna potrebuju na jinem foru neco najit nebo zjistit a po 2 dotazu mam odpoved dojed si za nekym kdo tyhle veci dela mas spoustu nabidek na netu a tady neotravuj slusny lidi-to je odpoved hodna mistra ktery se v danem problemu vyzna a opravdu se snazi pomoct
koho to obtezuje vic?
a uz tady v tom tematu koncim uz je toho tu dost a zase asi spatne
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Serpico »

...hm to je silný kafe, inu jsme lidé různí...ale Pavle - palikxi, tady je dost hodně lidí, kteří si Tě váží, prostě je za Tebou práce a výsledky ( ... a ti jsou najednou překvapení Tvou reakcí, nechápou důvod...), prostě si filtruj kontakty... a hlavně se nenech o t r á v i t...měj se lépe, co Ti lze víc přát, ale jo ...vlastně obyčejnou lidskou slušnost, ochotu vzájemně si pomoci, prostě takovou obyčejnou člověčinu...

inu mějte se faj a ...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Slam »

chevyman píše:Jde spíš o to že DAEWOO, skutečně jako takové to DAEWOO MOTOR je dnes mrtvé a jediné co ho spojuje dnes skutečně vlastnicky je 17% akcii společnosti GMDAT, které vlastní KDB (Korea Development Bank) což bylo převední pohledávek od věřitelů DAEWOO MOTOR na nové akcie GM DAT. A to je jediný korejský podíl na této společnosti...

Proto si myslím, že bylo na čase přejít na novou doménu..... nebo teď poběží obě dvě ... no a za čas ukáže čas....
Jenže toto fórum neslouží jenom pro majitele nových Daewroletů, dokonce si troufám říct, že majitelů nových aut je tu naprostá menšina, protože Ti tu defacto vlastně nepotřebují nic řešit, neb mají na autě ještě záruku.

To přirovnání k montážnímu závodu Fordu není zrovna odpovídající za situace, kdy ještě stále minimálně polovina modelové nabídky Daewroletu pochází z dob relativní samostatnosti Daewaa a kdy korejci nové modely jen nemontují, ale sami si je i navrhují a konstruují... Navíc narozdíl od Fordu Daewoo úzce spolupracuje s GM nepřetržitě už někdy od začátku 70. let minulého století, takže se toho zas tolik nezměnilo, jen auta dostala ve většině zemí nové logo a změnil se majoritní vlastník, což mně osobně jako důvod ostentativně ignorovat všechno, co bylo před rokem 2003, nestačí, narozdíl od snah GM Europe...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Slam »

palikx píše:ale jedna vec od kdy se prodavaji daewa uz jen jako chevrolet?nova epica -mozna to neni dobry priklad jelikoz cruze jsem jeste nevidel otevreneho-ma na stitku v motoru GM DAEWOO.
Cruze už to tam nemá, ale třeba loňské Aveo ještě ano...

palikx píše:a to ze v americe prodavaj aveo vedle camara bych se nedivil nejsou normalni.
To mi nepřijde nijak divné, nenormální se mi jeví pouze to, že ve vedlejším showroomu se totéž Aveo (s modifikovanou maskou) nabízí jako Pontiac G3 a přes ulici jako Suzuki Swift+
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od -peha- »

Takže už nie je čo riešiť lebo takto mi pojistovna premenovala Krásku :twisted:
Přílohy
DSC00034.jpg
DSC00034.jpg (29.64 KiB) Zobrazeno 5359 x
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Jajuska95 »

Tak u pojišťovny u které pracuji je to stále Daewoo a zvlášť Chevrolet.. ;)
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od -peha- »

Je to pojištovna Generali :D
Uživatelský avatar
Jajuska95
Příspěvky: 1569
Registrován: úte led 13, 2009 19:51
Bydliště: Ostrava

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Jajuska95 »

Já jsem u konkurence Allianz.. :lol: :lol:
Volkswagen Polo Classic, tmavě zelená metla, 1.6 benzín
Ford Mondeo, 2.0 diesel
Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od mikikoti »

Ja to už neriešim. Hlavne že tá stará doména funguje a je viac menej jedno či ta nová bude Chevrolet.cz alebo daewoo.com cez obidve sa dostaneme tam kde chceme a to se počíta. Ps. Milí Palix ako povedal Serpico my ti ďakujeme že ked máme problémy tak ti ich tu snami riešiš. A nenechaj sa otráviť pretože ti si na tomto fóre potrebný.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od Serpico »

...tak tak souhlas mikikoti vystihl jsi podstatu - prostě ta " hlavička " název domény, není až tak důležitá...to Slame cením si Tvých znalostí, prokázal jsi to mnohokrát..., jseš prostě znalý fanda deawoo-a ale jestli jsou s aveama v menšině nebo nejsou, to je relativní k časovému horizontu a jak říkám jde především o lidi, nakonec dnes jsou majetkové " kotrmelce " na denním pořádku

Inu mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od GHOST »

Presne tak. Páni, stačí ked si uvedomíme že toto nieje "fórum" , toto je klub !!!! A je to len o ľudoch. Síce som v poslednej dobe moc nestíhal behať na web, ale každý z Vás je pre mna rodina. A palixx, McLaren, Serpico, milosh, Simeone, RC Michal a mnohí další, mi pomohli v začiatkoch ,keď som kupil svoju prvu nessinku a netušil ani jak sa otvára veko nádrže :) a práve oni mi pomohli s akýmkoľvek problémom. Aj vďaka nim som si tak zamiloval Daewaače a ostal im verný dodnes. Veď kde dnes nájdete ľudí ktorí vám ochotne pomôžu a poradia kedykoľvek a v čomkoľvek bez nároku na mzdu v dobe keď je fšetkooo za prachy :PP: Dakujem chlapci (aj dievčatá) :) a nech sa len naša rodinka rozrastá a drží spolu aj naďalej
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od palikx »

ok
ja vim ze je to o lidech i kdyz ja to vidim malinko z druhe strany preci jen vetsina potrebuje resit nejaky problem a ja se ty problemy snazim vyresit.ale kdyz se sejdem nekde na srazu tak se nebavime jen o tom plechu ale o vsem takze hlavne at to funguje aspon tak jako do posud.
a kdyz vidim sekci aveo tak to vypada ze tech aut zacina byt docela hodne.jen mo trochu prijde ze se snazi oddelit ale snad je to jen muj dojem.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová doména CHEVROLETCLUB.CZ

Příspěvek od -peha- »

Šak jasne to nič Já už tiež opravujem AVEA a začal som Kalouskami no a ako všetko sa zastaví :lol: :lol: :lol: Jo čo ma potešilo že dneska sa zastavila jedna mladá paní s EVANDOU a v predu a vzadu znak chevy lenže pod kapotou na štítku má GM DAEWOO EVANDA :lol: :lol: :lol: Takže na začiatku bol OPEL a stále žije DAEWOO -i
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“