Diagnostika

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

jsem ochoten zaplatit za diagnostiku auta

ano do 100
45
14%
ano do 200
86
28%
ano i vice jak 200
158
51%
ne
22
7%
 
Celkem hlasů: 311

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Diagnostika

Příspěvek od palikx »

Ahoj vsichni majitele DAEWOO
chci se zeptat VSECH koho zajima diagnostika jejich milacku
zda se ze mam zcela ojedinelou moznost koupit originalni diagnostiku na daewoo.umi to diagnostikovat i chevrolety -nektere
moje otazka zni budete mit zajem o diagnostiku vasich aut?
samozrejme ze to plati pro kazdeho s omezenim toho ze jsem z prahy a neni nejlevnejsi jezdit po cele republice.i kdyz jsem opravdu ochotny k cemukoli
jaka by pro Vas byla prijatelna cena?

prosim nakup pristroje nebude zadarmo a timto se chci zeptat jestli se to vyplati nebo jestli to mam zavrhnout radeji hned.

jen navrhnete cenu za
precteni chyb a vymazani
kodovani klice-klicu .dalky
pripadny reset jednotky motoru nastaveni krokoveho motorku.
kontrola aktualnich dat, funkce lambdasondy,termostatu.

na srazech jsem takove ukony delal ale vzdy jsem nechal na Vas co za to.

edit
dignostiku mam a umim
DAEWOO vsecky systemy
CHEVROLET-AVEO-KALOS-motor,abs a klice,airbag-kalos(airbag v aveu mi zatim nejde)
LACETTI- abs, automat, motor,airbagy,immobilizer-benzinove modely-DIESEL vycteni chyb mazani a kontrola aktualnich dat
CAPTIVA- vsecky systemy
EPICA-motor-benzin,airbagy,jednotka komfortu,klice(abs mi neslo)diesel cteni chyb a kontrola aktualnich hodnot.
ostatni modely chevy nemam vyzkousene
pripadne i OPEL
PEUGEOT
CITROEN


v pripade dotazu nebo objednavek piste MAIL --- palikx@seznam.cz ---
Naposledy upravil(a) palikx dne pon zář 09, 2013 09:30, celkem upraveno 9 x.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: Diagnostika

Příspěvek od Hynek »

Pokud se rozhodneš to provozovat, nebylo by od věci, aby byly výsledky přes vhodný program předány zákazníkovi písemně. Znáš to! Něco nejde, jsem z toho nervní a po odjetí 2 km už si nepamatuju co mi to ten technik vlastně říkal.Vytáhnu papír , doma u kávy a ejhle...technik mi to říká znova! Mám čas se rozhodnout co dřív opravit. ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

pokud si tak nejak uvedomuju melo by to jit vytisknout.ale je pravda ze to jsme nikdy nezkouseli .budu to mit pujcene tak tyhle moznosti vyzkousim.
diky za pripominku
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Diagnostika

Příspěvek od xpet »

Možná se blbě zeptám, ale informovala jsem se u dvou servisů na diagnostiku a vždy mi bylo řečeno, že je to na celý den. Ten tvůj přístroj by uměl všechno jako kdybych si to nechala udělat v servisu? Případně jestli bych ty výsledky mohla použít, kdybych pak musela do značkového servisu na opravu.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Diagnostika

Příspěvek od xpet »

Jinak pro mě není problém udělat si výlet do Prahy :D
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

jasne ze by umel to co umi v original daewoo servisu.je to totiz presne to co maji oni(nebo jeste loni meli)
pouzit samo pujde vse co najdem a pri trose stesti vytisknem
obvykle bezne cteni chyb a kontrola jestli vse ukazuje co ma trva tak 20 minut.
tvrzeni servisu ze 1 den je jen zlodejina a tahani penez z majitelu-velice me toto jednani "sere"a proto se nejak snazim Vam vsem pomoct kdyz tu moznost mam.
uprime pro me taky neni problem dojet do brna ale tim padem se Vam zase nevyplati mi zaplatit za naftu a jeste diagnostiku.
muzu do brna dojet i vlakem -mam ho zadarmo -jenze 6 hodin stravenych cestou tam zpet taky neni uplne super
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Re: Diagnostika

Příspěvek od xpet »

Tak jestli to vyjde, budu první zájemce :) Musím to stihnout do května, dokud mám záruku.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od -peha- »

No já som síce z daleka ale občas ma asi minimálne raz za rok bude čakať Praha takže by som to uvítal :lol: spojiť také dobré veci na jednom výlete je bomba :lol: No a pokud to budeš voziť na stretka tak samo že si urči cenu,my máme v servisu OBDčko a VAK no a viem čo také srandy na diagnostiku stoja takže zadarmo sa to robiť nedá :D
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

uvidime zatim sonduji teren.ale ten pristroj k mani urcite je.jeste ale nevim za kolik.doufam ze v patek nebo sobotu rano se to dozvim.
na srazy to urcite vezmu to je jasne.a cena bude jako vzdy symbolicka nebo pripadne pausal za cely sraz.stejne se vzdy vybira nejaky ten prispevek tak pokud se nas 50 sejde tak 20kc/1Euro od kazdeho neni moc a budu ochoten precist auto kazdemu komu to pujde.podotykam ze nevim jak uplne nove chevy ale lacetti a evanda jde.spark nevim ,kalos urcite a aveo nevim.captiva urcite ne,ostatni novejsi asi ne.vsecko starsi urcite jo.
jen vidim ze ohlasy jsou zatim nic moc tak nevim.nebo je toto tema tak nezajimave?nebo je spatne videt?
mam zalozit radeji u kazdeho typu auta nove tema aby si toho vsimli vsichni?
zkusim se poradit s milosem
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od -peha- »

No mám dojem že sa ozvú pražáci a skalní tak uvidíme :D No ale je to velmi dobrá nabídka -i
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Diagnostika

Příspěvek od milosh »

Tema zmeneno na globalni, aby ho videli navstevnici vsech sekci -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

moc dekuji.
tak uvidime jaky bude zajem.
jak jsem napsal jsem ochoten udelat cokoli pro to aby to bylo dostupne pro co nejvic lidi.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Diagnostika

Příspěvek od Slam »

xpet píše:Možná se blbě zeptám, ale informovala jsem se u dvou servisů na diagnostiku a vždy mi bylo řečeno, že je to na celý den.
Pokud mas na mysli vycteni historie chyb a jejich vymazani, tak to je prace sotva na minutu (vim to, stal jsem u toho). A jestli to ma trvat dele, tak jedine, ze to nemehlo v monterkach nedokaze nasadit konektor a nebo pouzije program pro jiny motor/rj (i to se mi stalo). :roll:

A co se tyce ceny vycteni chybi RJ, v nasem meste mame 2 znackove servisy. V kvetnu 2007 mi to v jednom z nich udelali zadarmo (kdyz jsem tam byl zaroven s necim jinym) a za to same (a se stejnym vysledkem) si v ten samy den ve druhem rekli 714 Kc. Takze palikx rozhodne nenasadil spatne ceny, skoda ze je to pres 100km daleko... 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Diagnostika

Příspěvek od Serpico »

...vážení to je pro všechny velmi dobrá nabídka, já jenom dodám, že ten kdo to vyhodnucuje nutně musí znát případné problémy vozů Daewoo-Chevrolet a to palikx umí - půl roku jsem se trápil - Srba servis celkem jsem je zasponzoroval 20tisíci Kč ( jen tak mimochodem tam účtují až 1 200 Kč za diagnostiku ) ale proč o nich píši - chybu nenašli!!! tu odstranil až palikx viz. hřídelka rozdělovače tedy jinak " Jáchym " scanner 11 napoví mechanikovi, kde je zhruba problém a nastupují jeho zkušenosti a praxe...k Hynkovi a o záznamu, ten má opodstatnění v geometrii vozu - stav před seřízením a po seřízení...v diagnostice motoru jsou podstatné hodnoty předstihu a ostatní například vymazaní chyby airbagu jsou nepodstatné - prostě chybový zdroj už není, na tom bych nekladl až tak velký důraz, navíc pokud s tím přijdete do servisu budou nasraní, že vám to někdo udělal a zcela jistě budou tvrdit to je špatně musíte k nám...ale v případě palikxe už nikam nemusím a ani nechci, je schopný nejen chybu najít ale hlavně odstranit a nyní má k dispozici i velice slušné servisní zázemí, tedy při cenách práce palikxe, není o čem přemýšlet sám jsem uvedl i více než 200 Kč, jenom by byla škoda pro nás to nevyužít...

A tak se mějme a vytvořme si svoje šikmooké chevy - deawoo, servisní zázemí za přijatelné ceny...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika

Příspěvek od palikx »

diky :oops:
clovece ty jsi jak chdici reklama
nechtel by ses zivit v reklamni agenture?
zitra se dozvim cenu.castecne taky zalezi co si za to ten clovek rekne.
uvidim ale pokud to bude zajimave tak od soboty jsem diagnostik :D
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“