NOVA VERZE FORA

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od Richard »

Ahoj Miloši,
nějak nemůžu najít fotogalerii. co byl kdysi na foru, byly i odkazy z příspěvku ma galerii, je někde? Nebo zmizla s novým forem...?
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od milosh »

Zmizla pri prevodu, navic ted kdyz je moznost prihravat obrazky z disku toto postrada vyznam, je zde sekce VASE AUTA tak si muzes tam udelat tema -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
bjes_des
Příspěvky: 102
Registrován: pát srp 21, 2009 22:37
Bydliště: Nejraději v lese...
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od bjes_des »

Při psaní zprávy máš dole další oddíl, do kolonky "Název souboru" stáhneš pomocí tlačítka "Browse" požadovaný snímek a klepneš na nápis "Přiložit soubor. -i
Přílohy
P8140190c.jpeg
P8140190c.jpeg (56.34 KiB) Zobrazeno 8425 x
Naposledy upravil(a) bjes_des dne sob zář 26, 2009 21:26, celkem upraveno 2 x.
peter aveo
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 11, 2009 20:25

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od peter aveo »

Jajuska95 píše:Moc pěknéé ;)
cau
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od Vazoun »

Přeji všem na foru hezký den :lol: je to " MILDO " opravdu paráda ta úprava té nové verze - -i " CHVÁLÍME " určitě všichni :o)
mottonadnesniden (1).jpg
mottonadnesniden (1).jpg (88.05 KiB) Zobrazeno 8125 x
zdravím všechny " Vazoun " :lol:



------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II.08 r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38
zazo
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 10, 2010 10:38

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od zazo »

Doteraz som nehľadal nejaké stránky s touto autíčkárskou tématikou, ale dozrelo to. Mám naj. 132tisíc, v čase kúpy nebolo z čoho veľmi vyberať (pomer ceny a úžitkových vlastností) výbava, priestrannosť... Viem o čom hovorím, lebo nás je viac, ako sa legálne môže v aute viezť.
Doteraz som neoľutoval a myslím ani moja rodina. Za ten čas som ja i rodina zažili pri cestovaní hocičo, ale auto ma nesklamalo doposiaľ nikdy tak, aby sa to nedalo rozchodiť a prísť po svojich aspoň domov. :) To sa môže stať pri hocakej značke. A drobnosti sa asi nájdu vždy.

PS:S konkrétnymi skúsenosťami sa prihlásim v jednotlivých témach.

PS2: OK aj to pozadie ...
Naposledy upravil(a) zazo dne ned led 10, 2010 18:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od FoXo »

Uz to tu niekto pisal ohladom chatu
Tak sa chcem opytat ci sa nad tym kompetentny trocha zamyslali alebo to hodili hned stranou :)
Ten chat nie je zla vec.
Ja som sa pokusal spojazdnit daco na mojej stranke pre Daewoo A Chevy ale bohuzial server na ktorom mam domenu ma par veci zakazanych kvoli hackovaniu a tym padom mi chat nepojde :(
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od alvin »

chatovať sa dá aj cez skype,kto nechce nič inštalovať do PC
dá sa aj cez http://pokec.azet.sk/
dala by sa tam vytvoriť aj súkromna meistnosť,s Lucasom1 sa tam občas stretávame a pokecáme :D :D :D :D :D :D
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od FoXo »

alvin píše:chatovať sa dá aj cez skype,kto nechce nič inštalovať do PC
dá sa aj cez http://pokec.azet.sk/
dala by sa tam vytvoriť aj súkromna meistnosť,s Lucasom1 sa tam občas stretávame a pokecáme :D :D :D :D :D :D
Alvin ano ale ja nemam namysli ziadny pokec a podobne ale chat na ktorom budu len Daewoo a Chevy a budeme pisat na nastenku co budu vidiet vsetci staci si spustit forum kliknut na chat napisat Nick a je to.

Nikto sa ti kvoli tomu nebude registrovat a prihlasovat na pokec aby sa mohol prihlasit do miestnosti.
Je to jednoduchsie spravit an fore.
A mozeme tam pisat do zlbnutia :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od milosh »

Kolik lidi by ten chat vyuzivalo? na hyundaiclubu je a kdyz se tam sejdou 3-4 lidi je to hodne a to je tam 5000clenu.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od FoXo »

ale dolezite je ze sa zidu :)
Vsak aky problem by robil ten chat?
Na skusku mozeme skusit a uvidime no nie ?
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od -peha- »

No mne sa nezdá že pokec je na fóre dobrá vec,Já ho nepoužívam nikde a dosť ma irituje ale je to každého vec no myslím že na nete je toho fúra a aj Já pokud dačo potrebujem tak mám Skype a ICQ to bohate stačí no a na pokec mám radši mobil a uplne najradej z očí do očí :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od FoXo »

-peha- píše:No mne sa nezdá že pokec je na fóre dobrá vec,Já ho nepoužívam nikde a dosť ma irituje ale je to každého vec no myslím že na nete je toho fúra a aj Já pokud dačo potrebujem tak mám Skype a ICQ to bohate stačí no a na pokec mám radši mobil a uplne najradej z očí do očí :lol:
Z oci do oci ? Tak vravis ze budes ku mne chodit casto na navstevu :D

Ono na jednom fore www.svetelektro.com je aj chat a celkom sa tam dost hutori a takisto ked mam daky problem alebo si neviem s dacim rady a potrebujem to "hned" tak napisem a uz sa to rozobera a tak :) Je to icny pokec ako Azet, Facebook a tak ale tu by sa to ako pozeram asi neuchytilo :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1024
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od vado »

Moj nazor je, ze chat na tomto fore je zbytocny. Mam skusenosti z inych for, kde maju aj chat. Vsade si ten chat "prisvoja" tak maximalne 5-ti 6-ti clenovia a chatuju o veciach, ktore s tematikou daneho foroa nemaju nic spolocne. Ako tu uz niekto napisal, radsej si popisem cez napriklad icq s konkretnym clovekom o konkretnom probleme. Jednak tu je asi malo ludi "on-line", jednak je lepsie, ked sa o nejakom probleme najprv popremysla a az potom sa napise odpoved.
Moj nazor - chat na tomto webe nemusim
Mozno som "staromodny" Ale preco nie ?
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od milosh »

Dnes jsem presunul uzivatele, kteri spatne zaklikli pri registraci svuj vek (13let a min) a tim padem nevideli nektere sekce, do standartni kategorie REGISTROVANI UZIVATELE, takze kdo jste mel podobny problem uz by to melo by ok, ale davejte si na to pozor kdyz se registrujete a na co klikate, nejednou se mi stalo ze mi prisel mail od cloveka 40-ti leteho ze nebude posilat zadny mail podepsany rodici kteri uz neziji nebo neco podobneho a ze mu neni 13. Kdyz nekdo neumi cist pak je tady problem :wink:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“