1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video...)

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Reklama
 

Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

supééééééééééééééééér,škoda,že nemôžem byť s Vami ďalej,na budúce to vynahradím,fakt ste skvelí ľudia :D
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

cochvila uz budu aj fotky na lanosclube :-)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..ako tak kukaam na fotky..
lutujem ze som neebol...
(..a len tisko popotaujem sople..)
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Moc pěkný a taky závidím :cry: Jinak hodně vás znám ale musím pochválit Vojtu za ceduli se svým jménem!Nemohl bych poprosit kdyby někdo třeba u té společné napsal jména?Byl bych moc vděčný!Samozřejmě přezdívky rodný čísla nechci :lol: A co jsem říkal že budete mít azůro :lol: Tak někdy třeba příště ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Počkaj na Palikxove fotky. Máme odfoteného každého majiteľa pri svojom aute, potom doplním mená.
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

Tak už sme doma,cesta v pohode.Zraz sa vydaril na jednotku s hviezdičkou :lol: ,príjemná partia a plno dobrôt tak ,ako stále.No a samozrejme veľa humoru ,všakže Vojto a Marián.A nakoniec kačička pláva :lol: :lol: :lol:
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Návrat v pohode aj Vazonek s Bábinkou sú v poriadku u svojej sestry takže týmto velký smútok nad koncom a hlavne vela vzpomienok na nádherné stretko , vďaka všetkým a hlavne MIPOvi za nádherné zážitky ktoré sme prežili v nádhernej krajine kde k nám bolo aj počasie naklonené proste len ten kdo bol môže si blahoželať k poriadnemu zážitku a ostatný ,je škoda že ste nemohli vážne bolo tam fantasticky :lol: :lol: :lol:
A hlavne pozor nie len moja sa vyjímá pod TATRAMI ale hele ho Mrňouska
Obrázek
Uživatelský avatar
impik 1
Příspěvky: 168
Registrován: ned zář 24, 2006 18:55
Bydliště: litvínov

sraz

Příspěvek od impik 1 »

ahoj všichni co jste byli na srazu už jsem shlídnul foto a měl jsem radost že jsem spatřil známé tváře asi to bylo moc pěkné tak že se těším na příští rok určitě jedu to slibuji čestný pionýrský
nejdúležitější je ráno se probudit
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Já ted přišel z práce a zatlačuju slzu :cry: ,že jsem nebyl s vámi. Doufám,že Ivoš,který pil za mě to moc nepřehnal. :lol: :lol: :lol:Tak jsem skouknul fotky a musím konstatovat,že paráááááááááááááááááda. Joj,jak by se ta moje žlutá potvůrka vyjímala mezi nexiemi. A jak koukám,tak největší "leštěnky" byli Iveta a Peha. :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Petr S. dne ned zář 23, 2007 17:03, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ani moc nie:-)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo jó všedci v pohode a veselý aj pri ohníčku aj keď tam zábava gradovala okolo 23,30 až do..........

Obrázek Obrázek
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Taky jsme v pořádku doma, bylo to fantastické. Díky všem, kdo se srazu zúčastnili - samozřejmě nejvíc MIPOvi za organizaci a Marianovi, coby napojovému a posléze i bufetovému referentovi :lol: :lol: Fotky dodám později - za ty tři dny se nám nějakým záhadným způsobem vzpamatoval počítač, takže alespoň se ohlašujeme. Ještě jednou dík!
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Opravdu sqělý sraz a také bychom chtěli poděkovat Mipovi jako organizátorovi srazu a nesmím také zapomenout na Mariana - který dělal vše možné aby uspokojil naše prahnoucí krky a nesmím zapomenout na Vojtu,který se staral o teplo (mám na mysli štípání dřeva a přikládání) - málem při štípání dřeva tam nechal své bolavé rameno.Ještě jednou díky - je fajn když se sjede dobrá parta a není to jen tlachání o autech ale i o normálním životě.
Stáhnu fotky a dám je sem snad ještě během dneška - kdybych usnul tak zítra...Mějte se a hlavně příští rok v tak hojném počtu na Baldovci.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Ahoj, zdravím všechny . Sraz byl moc fajn a já jsem ráda že jsem se mohla víc seznámit s dalšíma pohodovýma lidičkama z klubu. Vojto už se těším na foto Mariana který napodoboval méně chápajícího chlapečka ( zúčastnění vědí o co kráčí ). A všem co byli dnes na Sůlovských skalách - co nožičky ještě nebolí ? :D :D
Odpovědět

Zpět na „Srazy“